מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה:הורדת משחקים

אושר1
01/04/10, 15:18
אם הורדתי משחק בכסף בטעות ואז לחצתי עד שהאייקון רעד ולחצתי ביטול האם חייבו אותי בכסף תענו דחוף

Bar
01/04/10, 15:23
סביר להניח שיחייבו אותך מכיוון שלחצת הורדה ולחצת את הסיסמא.

אבל לא הבנתי משהו: הוא סיים להוריד או שמחקת לפני שהוא סיים.

דבר שני אם קנית ובכל זאת מחקת אתה יכול להוריד שוב בלי לקנות בשנית.

אושר1
01/04/10, 15:24
לפני שהוא סיים כי אני לא רוצה את המשחק ואז הוא רשם לי אפשרות של ביטול וביטלתי

אושר1
01/04/10, 15:27
כאילו הוא רשם cancel

Bar
01/04/10, 15:34
כאילו הוא רשם cancel

אם הוא רשם אפשרות של ביטול אז יכול להיות שלא נקנה...כל שבוע נראה לי או כל חודש מקבלים פירוט של הקניות למייל...תבדוק כשאתה מקבל אם זה חייב אותך או לא

אושר1
01/04/10, 15:38
כי בדקתי והוא נותן רק אפשרות של קנייה לא הורדה בחינם לכן אני לא יכול להוריד אותו בחינם שוב...

Bar
01/04/10, 15:42
כי בדקתי והוא נותן רק אפשרות של קנייה לא הורדה בחינם לכן אני לא יכול להוריד אותו בחינם שוב...

אז כנראה לא נקנה אבל תבדוק בפירוט שאתה מקבל למייל כדי להיות בטוח

אושר1
01/04/10, 15:47
כי זה חשבון חינמי שהרבה אנשים משתמשים בו ואני לחצתי בטעות ואני לא רוצה לקחת למישהו ששם את החשבון שלו בטעות כסף...

Bar
01/04/10, 15:50
כי זה חשבון חינמי שהרבה אנשים משתמשים בו ואני לחצתי בטעות ואני לא רוצה לקחת למישהו ששם את החשבון שלו בטעות כסף...

אוקיי אז לפי מה שאתה מסביר אני לא חושב שזה נקנה...

אושר1
01/04/10, 15:59
תודה אחי אבל אומרים שאפשר לשלוח מכתב לאפל אם זה נקנה בטעות ובדרך כלל הם מחזירים אז נראה לי שאם אספר להם את המקרה הם יחזירו לבן אדם את הכסף לא?

Bar
01/04/10, 16:33
תודה אחי אבל אומרים שאפשר לשלוח מכתב לאפל אם זה נקנה בטעות ובדרך כלל הם מחזירים אז נראה לי שאם אספר להם את המקרה הם יחזירו לבן אדם את הכסף לא?

הגיוני מאוד....במיוחד כשאתה עשית ביטול...אבל שוב לדעתי זה לא נקנה.

אתה יודע את המייל של המשתמש ממנו אתה מוריד? כי אם כן אז שוב אני אומר...אתה תוכל לבדוק אם זה נקנה או לא

אושר1
01/04/10, 16:50
אני יודע את המייל אבל זה לא של בן אדם מישהו פתח פשוט חשבון בשביל כולם...נראה לי שזה בכלל לא ישראלי נסיתי להיכנס לאימל עם הסיסמה של המשתמש וזה לא עזר...דרך אגב אפשר בכלל לשים כרטיס אשרי על חשבון שנפתח בלי כי אולי זה בכלל באג תודה רבה אושר

Bar
01/04/10, 16:55
אני יודע את המייל אבל זה לא של בן אדם מישהו פתח פשוט חשבון בשביל כולם...נראה לי שזה בכלל לא ישראלי נסיתי להיכנס לאימל עם הסיסמה של המשתמש וזה לא עזר...דרך אגב אפשר בכלל לשים כרטיס אשרי על חשבון שנפתח בלי כי אולי זה בכלל באג תודה רבה אושר

אם זה נתן לך להוריד כנראה שיש איזה כרטיס אשראי שרשום שם...אבל לא בטוח.

בכל מקרה שוב בפעם הרביעית לדעתי זה לא חייב אותו כי עשית ביטול אתה יכול לשלוח הודעה לאפל עם המייל שלו ועם המשחק שהורדת וביטלת ולשאול אם אפשר לבטל את החיוב אם במידה ונעשה.

אושר1
01/04/10, 17:03
זה כנראה באג בגלל שרשום שם שאין כרטיס אשראי בדקתי בהגדרות חנות ואז הצג חשבון והיה רשום שאין...

Bar
01/04/10, 17:08
זה כנראה באג בגלל שרשום שם שאין כרטיס אשראי בדקתי בהגדרות חנות ואז הצג חשבון והיה רשום שאין...

אז אין סיכוי שזה לקח כסף ממקור שהוא בעצמו לא יודע...אפשר להיות רגועים