מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דעה | ה-iPad בישראל

Shriki
01/04/10, 13:27
אני בטוח שרבים מכם שאלו את עצמכם - האם גם ה-iPad ישווק בארץ יחד עם העולם או ששוב יעלה באיחור כמו ה-iPhone 3G S.

אתמול, התעדגנו כמה מאתרי העולם של Apple כמו ברזיל, ארגנטינה, צרפת, איטליה, אוסטרליה, יפן, סין, ספרד, קנדה ועוד מדינות כפי שאתם יכולים לתאר לעמכם, חוץ מישראל כמובן.
באתר של המדינות האלה מצויין שה-iPad ישווק אצלם בסוף אפריל.

עלתה לי מחשבה שאולי כך יקרה גם אצלו ובגלל כל האימליים שאפל עונה עליהם לאחרנה, החלטתי לשלוח אימייל לiDigital. שאלתי אותם האם מתפתח מו"מ, וגם שאלתי אותם בנוגע לiTunes Store הישראלי. הרי היתה התפתחות לפני כחצי שנה במו"מ ומאז לא נשמעו קולות חדשים.

הנה האימייל שהם שלחו לי כתשובה.

שלום רב,
תודה על פנייתך

נגן ה iPad עדין לא משווק ברחבי העולם ככלל, ובישראל בפרט.
עם הגעת המוצר לישראל תצא הודעה מסודרת לקהל הלקוחות.

ניתן להירשם באתר iDigital לקבלת עדכונים בנושא זה.

תודה
המשך יום נעים

לצערי אני חושב שנצטרך לחכות עוד הרבה זמן להגעת ה-iPad הן בשל כך שאם לא תיהיה כאן iBooksישראלית לא יהיה טעם ל-iPad והן בגלל שלפי מיטב ידעתי הממשק של ה-iPad לא תומך משום מה בעיברית. (למרות שהאייפון תומך) אפשר גם להגיד שפתיחת ה-iTunes Store הישראלית לא תיהיה בקרוב, הם אפילו לא התייחסו לזה.

אני יודע שנמען הוא בטח איזה עובד בחנות, אבל אם הוא היה יודע משהו קטן, אני בטוח שהוא היה יכול לרמוז לנו.

galshahaf
02/04/10, 11:29
לא בהכרח... הם כבר עכשיו מתחילים לשים באנרים על אביזרים לאיפד.
מה שכן, סביר להניח שתצא הגירסה בלי ה3g עד שהענין יסודר עם החברות הסלולריות, וזה עלול לקחת זמן

Omri David
02/04/10, 11:35
iPad זה לא מכשיר סלולרי ובלי התחיבויות כמו מכשיר האייפון ה-iPad יגיע לישראל כמו שהאיפוד הראשון הגיע לישראל כמו גדול.
אולי תמצא את זה בבאג ובחנויות השונות ואידיגיטל גם יביאו בסופו של דבר לחנות.

נ.ב
האיפוד הראשון והשני שרק יצא לישראל גם לא היה להם עברית וזה לא הפריע במכירות של המכשיר.
כמובן שהיה פריצה והוספת עברית מסידייה.

nitaimis
02/04/10, 12:15
הם כבר עכשיו מתחילים לשים באנרים על אביזרים לאיפד.

גם אביזרים לאייפון הם מכרו הרבה לפני שהוא הגיע רשמית לארץ.

Shriki
02/04/10, 23:47
iPad זה לא מכשיר סלולרי ובלי התחיבויות כמו מכשיר האייפון ה-iPad יגיע לישראל כמו שהאיפוד הראשון הגיע לישראל כמו גדול.
אולי תמצא את זה בבאג ובחנויות השונות ואידיגיטל גם יביאו בסופו של דבר לחנות.

iDigital ובאג ואופיס דיפו כמשווקים של מוצרי אפל שייכים לקבוצת ה-iConGroup.
ברגע שהוא מגיע לאחד מהם, הוא מגיע לכולם. iDigital היא הנציגה של אפל בישראל ולכן היא זו שתודיע ותביא את ה-iPad. לפי האימייל שהם שלחו לי (iDigital) ולפי הפירסום באתרים של שאר המדינות בעולם ניתן לראות שה-iPad לא יגיע בקרוב לארץ ובמיוחד לא בסוף אפריל (הזמן שהא ישווק בשאר העולם).

ymeiner
03/04/10, 02:19
זה רק אני או שזה שענה נשמע לא מבין. מה זה "נגן אייפד"? מי הבור ועם הספר שרשם את התשובה הזו?

Shriki
03/04/10, 15:25
חחחח בכלל לא שמתי לב לזה.
באמת מוזר