מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Wsj: תתכוננו לאייפון hd

natish
30/03/10, 16:41
‏ה- WSJ פרסם כתבה לפיה אפל מפתחת את מכשיר האייפון הבא שיוצג בקיץ הקרוב. ממידע נוסף שהתקבל על ידי ג'ון גרובר נראה שהמכשיר יקרא בשם אייפון HD וההתמקדות תהיה בעיקר במסך.

‏http://img.skitch.com/20100330-t391k13ge5pikucm4qe458w1qy.jpg

מגזין הוול סטריט ג'ורנל (WSJ) פרסם כתבה לפיה אפל עובדת כרגע על מכשיר האייפון הבא שיוצג בקיץ הקרוב (אכן חדשה מלהיבה :rolleyes:) ואם המידע הזה לא מספיק לכם אז נראה ששנת 2010 תהיה השנה האחרונה בה AT&T תקבל בלעדיות על האייפון בארה"ב כאשר לפי הנראה אפל מפתחת דגם נוסף של מכשיר האייפון שיותאם עבור מפעילת הסלולר Verizon Wireless. כרגע מידע ממשי על הידיעות הללו אינו בטווח השגה אבל גם לא מדובר בשום מידע חדש שלא שמענו כבר או לא ציפינו לו. בקיץ הקרוב מכשיר ה- 3Gs יחגוג שנה בשוק ולפי לוח הזמנים שאפל הציגה בשנים האחרונות די ברור שאנחנו צפויים לראות מכשיר אייפון חדש בעל חומרה משודרגת ויתכן גם פיצ'רים נוספים. בנוסף היו כבר לא מעט שמועות ודיבורים על כך שמכשיר האייפון יגיע לחברת Verizon Wireless כאשר השמועות האחרונות היו לגבי שיתוף פעולה עתידי בין אפל לחברת Verizon Wireless בהקשר למכשיר האייפד, שמועות שהתבררו כמוטעות.

אבל לא צריך מידע ממשי כשיש שמועות וה- WSJ ממשיך בדיווחים שלו כאשר הוא מדווח על כך שדגם האייפון הבא ייוצר אף הוא על ידי חברת Foxconn הטיוואנית. מידע נוסף וקצת יותר פרטני שמגיע מהבלוגר ג'ון גרובר מדבר על כך שמכשיר הדגם הבא יגיע עם מסך ברזולוצייה גבוהה יותר של 960x640 (אפילו גבוהה יותר מהרזולוציה של הנקסוס 1), מצלמה קדמית לביצוע שיחות וידאו, SOC בדומה ל- A4 של האייפד ומערכת ההפעלה iPhone OS בגירסת 4x שתאפשר מולטי טאסקינג לאפליקציות צד ג'. האתר Engadget אפילו כבר זרק שוב באוויר שם מתאים למכשיר הזה - iPhone HD שם שכבר שמענו בעבר בנוגע לדגם האייפון הבא.

כאמור לפי השמועות הדגם הבא של האייפון לא יהיה הדבר היחיד הגדול בתחום האייפון שאפל תשחרר בקיץ הקרוב כאשר מכשיר אייפון שיהיה מבוסס על טכנולוגית CDMA שעל פי הדיווחים של ה- WSJ יבנה על ידי חברת Pegatron Technology והוא יגיע עם טכנולוגיית CDMA בדורה הרביעי שלה שתשתיות מתאימות כבר פרושות בחלק קטן מארה"ב על ידי חברות סלולר כמו Sprint ו- Verizon. בינתיים AT&T לא הוסיפה מידע לנושא ודובר החברה אמר: "שמועות מוטעות על מכשיר אייפון בטכנולוגיית CDMA קיימות כבר זמן רב, לא ראינו עדיין מכשיר שכזה ולפי הנראה רק אפל יודעת מתי אם בכלל נראה מכשיר שכזה".

sKrLnHQ8d3U
סרטון שפורסם באתר 9to5mac ומציג כביכול את האייפון 4G

לפי עוד דיווחים נראה שמכשיר/ים האייפון החדשים יוצגו בתאריך ה- 22 ליוני, שישה ימים לפני תאריך היעד המשוער לאירוע ה- WWDC השנתי של אפל בו היא בדרך כלל מציגה את השיפורים במערכות ההפעלה שלה, חבילות התוכנה שלה וכן מציגה את דגם האייפון החדש. עד כה גרובר די דייק בתחזיות שלו לגבי המוצרים של אפל אבל עדיין נצטרך לחכות ולראות.

raphaelz
30/03/10, 19:05
הסרטון נראה לי שטותי...
אני לא מאמין שהוא אמיתי
עד עכשיו האיפונים היו כמעט באותו גודל מסך ואני לא מאמין שישנו את הגודל ובטח לא את הפרספקטיבה של המסך כמו שרואים בסרטון כי זה אומר שתוכנות ומשחקים שתוכננו לאיפונים הקודמים יהיו מרוחות או עם פסים שחורים בצדדים והרי אפל ידועים בתאימות שלהם לאחור

itai11
30/03/10, 19:30
זה רק אני שרואה מיני אייפון בתמונה? :d

YoMan
30/03/10, 19:56
הסרטון נראה לי שטותי...
אני לא מאמין שהוא אמיתי
עד עכשיו האיפונים היו כמעט באותו גודל מסך ואני לא מאמין שישנו את הגודל ובטח לא את הפרספקטיבה של המסך כמו שרואים בסרטון כי זה אומר שתוכנות ומשחקים שתוכננו לאיפונים הקודמים יהיו מרוחות או עם פסים שחורים בצדדים והרי אפל ידועים בתאימות שלהם לאחור

אני חושב שבגלל האייפד, האייפון יתמוך גם במשחקים שלו ( של האייפד) וגם במשחקים הקודמים, איך שראיתי את התאימות לאחור שיש באייפד דווקא זה יצליח.

as40
30/03/10, 20:18
עוד סיבה שזה לא אמיתי.
יש טביעות אצבעות על המסך ובדור האחרון הוצג מסך שמועיל לעניין הזה.

raphaelz
30/03/10, 20:22
אני חושב שבגלל האייפד, האייפון יתמוך גם במשחקים שלו ( של האייפד) וגם במשחקים הקודמים, איך שראיתי את התאימות לאחור שיש באייפד דווקא זה יצליח.

זה שהאיפון החדש יריץ אפליקציות קודמות זה ברור. אבל באיפד אתה יכול להריץ בגודל מקורי או מתוח. אני לא מאמין שגם באיפון הבא זה יהיה ככה.
בתור אחד שהיה לו גיימבוי רגיל ואז אדוונס, אין דבר יותר מתסכל מלשחק במשחקים ישנים עם פסים שחורים בצדדים, בעיקר במסך קטן

raphaelz
30/03/10, 20:23
עוד סיבה שזה לא אמיתי.
יש טביעות אצבעות על המסך ובדור האחרון הוצג מסך שמועיל לעניין הזה.

אבל אתה רואה גם ב3gs שיש טביעות אצבעות. או שזה 3g רגיל ואז "תשכח מזה חנוך רוזן"

YoMan
30/03/10, 22:39
זה שהאיפון החדש יריץ אפליקציות קודמות זה ברור. אבל באיפד אתה יכול להריץ בגודל מקורי או מתוח. אני לא מאמין שגם באיפון הבא זה יהיה ככה.
בתור אחד שהיה לו גיימבוי רגיל ואז אדוונס, אין דבר יותר מתסכל מלשחק במשחקים ישנים עם פסים שחורים בצדדים, בעיקר במסך קטן

אבל לפי השמועות המסך עצמו באותו גודל, רק הזכוכית הקדמית עצמה גדולה יותר.

natish
30/03/10, 23:06
קודם כל אין קשר ישיר בין גודל המסך לבין הרזולוציה. הרזולוציה שגרובר טוען שתהיה יכולה להיות גם על מסך בגודל של 3.5 אינץ' כך שזה לא אומר שהמסך יהיה בהכרח גדול יותר מהמסך הנוכחי.

למעשה אני חושב שגודל המסך של האייפון הוא אופטימלי למכשירי סמארטפון ועכשיו שיש את האייפד אפל ממש לא תגדיל את המסך של האייפון 1.90¤. גם כי זה יהרוס את חווית המשחק והשימוש עם פסים שחורים בצדדים, גם כי יהיה צורך להתאים משחקים לגודל מסך שונה וגם כי זה כבר יהיה גדול מדי.

Yakuzahi
31/03/10, 07:47
אותו ערוך אמר לפני הגעת הipad שיגיע עם מצלמת זיהוי קידמית.

natish
31/03/10, 08:52
אותו ערוך אמר לפני הגעת הipad שיגיע עם מצלמת זיהוי קידמית.

להפך גרובר אמר שהאייפד יגיע ללא מצלמה קדמית למרות שכל השאר אמרו שהוא כל יגיע.

Yakuzahi
01/04/10, 06:16
להפך גרובר אמר שהאייפד יגיע ללא מצלמה קדמית למרות שכל השאר אמרו שהוא כל יגיע.

http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703405704575015362653644260.html?m od=WSJ_Tech_LEADTop

http://online.wsj.com/article/SB10001424052702304370304575152242601774892.html?K EYWORDS=breaking+news+new+iphone

אני לא מדבר על גרובר, אני מדבר על אותו ערוך??\כתב של אותו עיתון שחשב שהאייפד יגיע עם מצלמה קידמית לזיהוי אנשים.*

natish
01/04/10, 09:51
http://online.wsj.com/article/sb10001424052748703405704575015362653644260.html?m od=wsj_tech_leadtop

http://online.wsj.com/article/sb10001424052702304370304575152242601774892.html?k eywords=breaking+news+new+iphone

אני לא מדבר על גרובר, אני מדבר על אותו ערוך??\כתב של אותו עיתון שחשב שהאייפד יגיע עם מצלמה קידמית לזיהוי אנשים.*

אה... טוב השמועות לגבי המוצרים של אפל לפעמים לא קשורות למציאות.
ויש אתרים שמספיק שהם רואים איזה רישום פטנט וכבר הם חושבים שזה יהיה עוד 5 דקות באיזה מוצר חדש.