מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקר|האם אתה הולך לקנות את האייפד?

kashi
26/03/10, 17:09
מעניין אותי כמה אנשים באמת מתכוונים לקנות את האייפד, ואם כן באיזה גודל...

yosi1921
26/03/10, 18:42
64G with 3G

lirn8
26/03/10, 18:56
יוסי אתה חושב שיהיה מתאם לסים רגיל?
או מיקרו סים באחת הרשתות?

*

S.L.Y - T.B
27/03/10, 17:06
לא, אחכה לדגם מתקדם יותר, שיציג שיפורים ושינויים גדולים יותר. אני ממש לא לחוץ על מכשיר בידור שיספק לי את אותה החוויה שהאייפוד שלי מספק לי

yosi1921
27/03/10, 17:57
לפי מה שהספקתי ללמוד על המיקרו סים יהיה אפשר לחתוך סים רגיל כדי שיתאים בגודל. ההבדל הוא רק בכמות הפלסטיק מסביב לשבב.
אז בעצם מה שצריך זה סים מאחת החברות עם חבילת גלישה, שבלונה של מיקרו סים וסכין יפני.

kikass12
27/03/10, 18:40
כן, גרסת 64g עדיין לא יודע אם אני צריך את גרסת ה3g או לא

Vatos-Locos
27/03/10, 18:50
רוב הסיכויים שלא, אם אני הולך להסחב עם מכשיר כ"כ גדול יהיו לי הרבה יותר ציפיות ממנו.

kikass12
27/03/10, 18:59
גודל של מחברת לא מזיק

NMN19
27/03/10, 19:55
ברור שלא, לדעתי מיותר וסתם ביזבוז.

Vatos-Locos
27/03/10, 20:03
גודל של מחברת לא מזיק

אני לא מסתובב עם מחברות...
בכל מקרה אם אני כבר תוקע בתיק 9.7 אינץ, אני אישית מצפה שהתמורה בשבילי תהיה גדולה יותר.
9.7 אינץ זה לא דבר קומפקטי כמו טלפון או pmp, וכל עוד זה לא ילקוט של מודן, זה בהחלט יהיה מורגש בנשיאה.

בכ"א עניין התמורה זה ביחס למה שהוא מציג במפרט היבש,
אם הוא יהיה פריץ (ושמעתי הערכות של אנשים שמבינים שיש סיכוי גבוה שלא, כמו שאת האייפוד טאץ לא הצליחו), אז כנראה שהתמורה תגדל והוא ישתלם לי יותר.

ipxp
27/03/10, 20:11
אני אישית לא מתכוון לקנות כי יש לי כבר אייפון שעושה כל מה שהאייפד יוכל לעשות...
אבל רשמתי כן, קרוב משפחה שלי כן הולך לקנות את זה, והוא בבית כל היום, הוא חולה על גאדגטים, אז זה ה-דבר בשבילו חח

lirn8
27/03/10, 20:45
לפי מה שהספקתי ללמוד על המיקרו סים יהיה אפשר לחתוך סים רגיל כדי שיתאים בגודל. ההבדל הוא רק בכמות הפלסטיק מסביב לשבב.
אז בעצם מה שצריך זה סים מאחת החברות עם חבילת גלישה, שבלונה של מיקרו סים וסכין יפני.

יוסי גם אני שמעתי על הנושא של לחתוך סים רגיל שיתאים
אבל יש לי סים עם חבילת דאטא של סלקום
ואני לא יכול לחתוך אותו משום שפעם הוא משמש אותי
כסים רגיל במודם הסלולארי
פעם כסים רגיל באייפון
ואם אני יחתוך הוא יתאים רק לפאד

;(

gonenb
27/03/10, 22:35
לחתוך את הסים נישמע לי קישקוש, אני ממליץ לחכות ולראות אם זה באמת עובד לפני שקונים.
לי נראה שאפל בכוונה משתמשת בסים מיוחד כדי כדי לחסום חברות אחרות, ממש כמו נעילה. אולי בסוף זה יעבוד ויצליחו להוציא פריצה ואולי לא, בינתיים אפילו לא פרצו את 3.1.3.

איתי אליעזר
28/03/10, 00:23
הצבעתי שלא... אבל אולי אני יביא את זה שיצא עם ה3g

Roy.c
28/03/10, 09:41
אני לא קונה, הצבעתי שלא כי זו נראית לי הוצאה מיותרת. האייפד בהחלט יכול להוות אחלה של פלטפורמה למשחקים והולך לשנות את פני האפסטור זה בטוח. לטעמי האייפד הוא אחלה של גאדג'ט שניתן לעבוד איתו ולעשות את כל מה שאני עושה על הטאץ' באופן אלגנטי שיותר דומה למחשב נייד.

העניין היחידי שמפריע לי פה זה הכסף כי אני מעדיף טאץ' חדש מאשר אייפד בגלל השימושים שאני עושה איתו ביום.

StewieG
02/04/10, 18:43
יוסי גם אני שמעתי על הנושא של לחתוך סים רגיל שיתאים
אבל יש לי סים עם חבילת דאטא של סלקום
ואני לא יכול לחתוך אותו משום שפעם הוא משמש אותי
כסים רגיל במודם הסלולארי
פעם כסים רגיל באייפון
ואם אני יחתוך הוא יתאים רק לפאד

;(

אני הולך לייבא לארץ מכשיר שיפתור את הבעיה הזו. MiFi למי ששמע. אתה מחבר את הסים אליו, והוא יוצר רשת אלחוטית ניידת לעד חמישה מכשירים בטווח של 10 מטר ממנו. זה אומר שעם סים סלולארי אחד, אתה סוגר את הבעיה.
המכשיר פועל על סוללה, ומחזיק עד 40 שעות המתנה או עד 4 שעות עבודה רצופות.
אגב, גם קטן בטירוף - בגודל של כרטיס אשראי פחות או יותר, נכנס לכיס.

בקיצור...להיט היסטרי. הזמנתי כבר כמה יחידות ולפי הביקוש אזמין עוד.
הדבר הזה פותר לנו את אחת הבעיות המציקות עם האייפונים\אייפודים\אייפדים בישראל.

iGrace
02/04/10, 20:20
במידה ויש תמיכה בעברית (לפחות בספארי), אז את ה64gb, ללא 3g.

kashi
04/04/10, 15:42
מי שמעוניין אני מוכר אייפד שנקנה אתמול ביום הגדול!!!
16 ג?יגה וכולל עריסה. מי שמעוניין אקנה גם תיק.. חוזר לארץ ב7 באפריל.
הודעות פרטיות בבקשה היות ואני עדיין בארה?ב

ido dwek
04/04/10, 23:06
בחרתי שלא,
למרות שאחרי שהסתכלתי קצת על האייפד נראה לי שאני אקנה אותו.
האייפון שלי די מת... הוא בתיקון ואם התיקון יעלה הרבה אני אמכור אותו למי שרוצה לקנות אייפונים הרוסים. ומהכסף אני אוסיף קצת ואקנה את הדגם של ה32 giga רק wifi. יש לי 33000 תמונות זה יתפוס הרבה מקום בערך שמונה ג'יגה של מוזיקה המשחקים וכל מה שאני אעשה הkeynote וה-pages. בסך הכול הוא יכול להחליף את האייפוד טאץ' ולהיות יותר טוב ממנו באיכות הוידאו הנגן מוזיקה הiBook, גלישה באינטרנט במסך גדול יותר, ה-keynote, pages שבשבילי יהיו שימושיים מאוד לעשות מצגת במכשיר טאץ' זה הנאה. המייל הנהדר, הלוח שנה, סוללה ארוכה בהרבה יותר מה שמקשה עליי ביומיום באייפוד הרגיל עם הסוללה הקצרה למשחקים 3D. לדעתי האייפד יחליף את האייפוד טאץ' בצורה טובה, אני אשאר עם נוקיה ואייפד שיהיה אייפוד צעד אחד קדימה

jonycolD@gmail.com
05/04/10, 12:34
הזמנתי כבר

ajeeb
07/04/10, 17:59
לא ולא ! ובכלל כשאין עברית גם אם יהיה פיתוח מהארץ
מי שיש לו אייפון יכול לחכות קצת !
אני מאמין שהמכשיר הזה חמוד , יפה וחדש וגם מלא הפתעות אבל אנשים הוא רק יצא, שזה במובן החיובי והשלילי ...*

kashi
07/04/10, 19:41
בלי קשר לפוסט המכירה שלי, אני שיחקתי איתו דיי הרבה ומרושם ראשוני הוא נראה לי מכשיר מדהים!!
אני מאוד אהבתי ועברית זה לא מצרך כל כך מתבקש, זאת אומרת ברור שכן אבל אני בטוח שאפל תוסיף אותו במהרה, היות ויש כבר עברית לאייפון ולאייפוד טאץ'..

leorii2000
07/04/10, 20:56
כבר הזמנתי gb64 3g
ברגע שיצא יגיע
האמת סתאם כי אני מכור!!!

Bar
07/04/10, 21:02
פוסט המכירה שלי:
http://www.iphones.co.il/forum/thread129079.html#post712112

שמע...קרא את החוקים ומחק את ההודעה הזו...כי אסור לפרסם מכירה מחוץ לפורום סחר...