מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פרצתם אייפון/אייפוד חדש? כיביתם והדלקתם וראיתם שוב את הסמל? כנסו

LeVy $tyle
26/03/10, 02:00
99% מהאנשים שפורצים את האייפוד החדש שלהם, ואז מכבים ומדליקים ומגלים שהם יצטרכו לפרוץ את המכשיר כל פעם שהוא יתכבה, נלחצים וישר אוטומטי -> אייטונס -> ריסטור + עדכון. חכו.. יש עוד אופציות!!
אני גם לא ידעתי שאני יצטרך לפרוץ כל פעם מחדש, אז פרצתי, כיביתי והדלקתי וגיליתי את זה. חיברתי למחשב ונפתח לי אייטונס שמבקש מהר לעשות ריסטור. סגרתי אותו ונכנסתי לפורום לחפש עזרה. בזכות המשתמש Z.T שבאמת כל הכבוד, יש אתי עד שעה 3 בלילה ועזר ותמך. הוא הסביר לי שצריך להוריד את קושחה 3.1.2 לכדי לשחזר, והביא לי קישור מאיפה. הורדתי, נכנסתי לאייטונס, לחצתי על shift ואז על ריסטור, שיחזרתי ואני עדיין בגירסא 3.1.2. אני הייתי לחוץ טיפה אתם יודעים בנאדם שעובד בשביל משהו ועובד הרבה וקשה תמיד ידאג וישמור על מה שהוא עבד בשבילו.. אבל אתם - בלי לחץ. כנסו לפורום תמיכה ובקשו עזרה. לא מצאתם? רק אז תחשבו על ריסטור + עדכון שאייטונס מציע. גם אני אייפודר חדש (לפני 3 ימים קניתי תאייפוד טאץ' הראשון שלי), אבל עדיין אין לכם מה להלחץ - זה הכל תוכנה וכמו שאני כבר עם תיכנותים הבנתי ותיקנתי - לכל בעיה יש פתרון.

שחר לוי.

ZIV.T
26/03/10, 02:19
אחי הבעיה הזאת כבר ידועה לכולם לא צריך לפרסם את זה בכל פורום אפשרי.
אהבתי במיוחד את הקטע שלא היית לחוץ שהאייפוד הראה סמל של כבל ואייטונס ואת הקטע שחיפשת קושחה 3.1.2 באינטרנט אני זוכר משהו אחר לגמרי בתשובות שהבאתי לך בפורום תמיכה....
בכל מקרה חג שמח...
תמשיך לעזור לאנשים כל הכבוד..

Roy.c
26/03/10, 07:07
שחר,
אני רואה שאתה ממש מנסה לתרום לפורום וממש כל הכבוד.
אבל גם יש דרכים אחרות ובמקום לפרסם את הרעיון הנחמד שלך פה והוא יעלם לאט לאט מבין עשרות הפוסטים שמתפרסמים פה ביום, פשוט שלח למשתמש oriX את הרעיון שלך ואולי הוא יוסיף למאגר התשובות והשאלות שלו.

LeVy $tyle
26/03/10, 09:19
אחי הבעיה הזאת כבר ידועה לכולם לא צריך לפרסם את זה בכל פורום אפשרי.
אהבתי במיוחד את הקטע שלא היית לחוץ שהאייפוד הראה סמל של כבל ואייטונס ואת הקטע שחיפשת קושחה 3.1.2 באינטרנט אני זוכר משהו אחר לגמרי בתשובות שהבאתי לך בפורום תמיכה....
בכל מקרה חג שמח...
תמשיך לעזור לאנשים כל הכבוד..
אתה צודק, רציתי לקצר כי הלכתי לישון והיה כבר 3, אבל עכשיו תיקנתי. גם אני הייתי בלחץ, בזכות המשתמש z.t שממש עזר לי ותמך כל הזמן הצלחתי לסדר. תודה רבה אחי :)