מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שימו לב בעלי אייפוד טאץ' חדש!

LeVy $tyle
25/03/10, 01:40
כל אייפוד טאץ' שנקנה ב3 חודשים האחרונים מכיל בוט רום מסויים שיאלץ אותכם לאחר הפריצה וכיבוי המכשיר לפרוץ שוב. כלומר:
פרצתם תמכשיר -> כיביתם תמכשיר לא לבזבז סוללה או משהו -> תדליקו אותו -> תיראו שוב תמסך של אייטונס והusb. כדי להסיר מסך זה תצטרכו לפרוץ שוב עם black ra1n, מניסיון, עשיתי את זה ושיחזרתי כי אני מכבה תאייפוד הרבה, ואם תצא לטיול עד הלילה, ובדרך תכבה, אחרי דקה תדליק - אין אייפוד הוא במצב ריקוברי.

עצה שלי: חכו כמוני לפריצה לגירסה החדשה שעוד שבועיים תצא, חבל לפרוץ מחדש כל פעם שמכבים..

שחר לוי.

eden
25/03/10, 01:43
אתה חושב שהמצאת את הגלגל?

אם היית טורח לקרוא בפורום היית יודע שזה עובדה ידוע. אתה לא הראשון שנתקל בזה וזה כתוב בכל חור ומדריך.

LeVy $tyle
25/03/10, 01:46
בכל מקרה במקום לחפש "בחורים" שיהיה הכרזה מסודרת.. אני עבדתי לפי המדריך לפריצה ולא ראיתי עדיין את זה..

eden
25/03/10, 01:51
זה נראה לי מספיק בולט.

http://www.iphones.co.il/forum/thread103258.html

nadavkrv
25/03/10, 21:05
כל אייפוד טאץ' שנקנה ב3 חודשים האחרונים מכיל בוט רום מסויים שיאלץ אותכם לאחר הפריצה וכיבוי המכשיר לפרוץ שוב. כלומר:
פרצתם תמכשיר -> כיביתם תמכשיר לא לבזבז סוללה או משהו -> תדליקו אותו -> תיראו שוב תמסך של אייטונס והusb. כדי להסיר מסך זה תצטרכו לפרוץ שוב עם black ra1n, מניסיון, עשיתי את זה ושיחזרתי כי אני מכבה תאייפוד הרבה, ואם תצא לטיול עד הלילה, ובדרך תכבה, אחרי דקה תדליק - אין אייפוד הוא במצב ריקוברי.

עצה שלי: חכו כמוני לפריצה לגירסה החדשה שעוד שבועיים תצא, חבל לפרוץ מחדש כל פעם שמכבים..

שחר לוי.

מצטער שאני קצת נדחף ומנצל"ש אבל זה בדיוק מה שקרה לי היום.
יש לי אייפוד טאצ' דור 3 32gb (חדש דנדש) ופרצתי אותו אתמול לפי המדריכים שבאתר.
בלילה כיבתי את המכשיר והיום כשניגשתי להדליק הייתי צריך לשחזר(דרך אייטיונס)
כמו כן זה דרש(ולא היו לי הרבה ברירות) לעשות בנוסף גם עידכון ל 3.1.3.
האם זה יגביל אותי מעכשיו?

תודה

oriX
25/03/10, 21:06

תודה

אין לך איך לפרוץ אותו כרגע

nadavkrv
25/03/10, 23:11
אין דרך לשנמך לגירסא 3.1.2?
האם אני אמור עכשיו לחכות לפריצה חדשה ל- 3.1.3 ?

michael89
25/03/10, 23:32
אין דרך לשנמך לגירסא 3.1.2?
האם אני אמור עכשיו לחכות לפריצה חדשה ל- 3.1.3 ?

אין דרך לשנמך תחכה לפריצה
ובאמת חבל שאנשים לא קוראים ומחפשים קצת אני אישית
כתבתי לפחות 10 פעמים לאנשים את הפיתרון לזה חבל!

LeVy $tyle
26/03/10, 01:53

תודה
חבל שלא התייעצת קודם, אני גם עם האייפוד טאץ' החדש שלי פרצתי אותו אתמול, אבל כיביתי אותו ושוב הייתי צריך לפרוץ. נכנסתי לאייטונס אבל לא השתגעתי ישר שהאייפוד יעבוד, לא נלחצתי כמו שקורה לרוב האנשים שקונים אייפון או אייפוד חדשים, פורצים ואז יש להם תבעיה הזו וישר ריסטור (פשוט אני מתכנת אז יש לי ניסיון עם דברים שלא עובדים), הורדתי קושחה 3.1.2 ושיחזרתי איתה. אין לך מה להילחץ. בגלל העדכון ל3.1.3 תצטרך לחכות לתוכנת פריצה חדשה.
שים לב שיכול להיות שברשת תמצא תוכנות לא מוכרות שאומרות שאפשרי איתם לפרוץ - אל תנסה אפילו להתקרב אליהם. תשתמש רק מה שכתוב כאן. זו קהילת אייפון ישראל - כמעט כל בעל אייפון נכנס לכאן. האנשים כאן מבינים מה שהם אומרים.

amiel
26/03/10, 09:55
אחי גם לי זה קרה חבר של אחותי מבין טוב באייפונים אז הוא אמר לי לכבות תמכשיר ולהדליק אז אמרתי לו שיש לי סמל של אייטונס על המסך ואז הוא אמר לי לפרוץ מחדש דרך הבלקרין והכל פעל לא נמחק לי שום קובץ

dana25
26/03/10, 22:15
זה באמת נכון שתצא פריצה חדשה בקרוב לגירסה 3.1.3
והאם בכל סוג של פריצה תהיה בעיה אם הכיבוי /הדלקה של המכשירים עם הבוטרום החדש?
האם באמת שווה לחכות
תודה
דנה

LeVy $tyle
27/03/10, 00:24
לגירסא 3.1.3 לא תצא תוכנת פריצה (לפי בלאק ריין), אבל ב3.4 יוצא 3.2 ואני בטוח שאחרי שבוע יהיה לה פריצה. לגבי מי שלא נלחץ ועדיין עם 3.1.2 - בלאק ריין עלה על הבאג של הבוטרום וסידר אותו, הוא הבטיח לשחרר שבוע הבא בערך (עם יציאת האייפד) את התוכנה - שמאפשרת להעלות את האייפוד טאץ' עם הבוטרום החדש בלי הכאבל.

eden
27/03/10, 00:27
זה באמת נכון שתצא פריצה חדשה בקרוב לגירסה 3.1.3
והאם בכל סוג של פריצה תהיה בעיה אם הכיבוי /הדלקה של המכשירים עם הבוטרום החדש?
האם באמת שווה לחכות
תודה
דנה

"זה נכון" זו שאלה היפוטתית. אי אפשר לדעת כי לאף אחד מאיתנו אין גישה לעתיד.
המפתח של הפריצה החלקית עובד על פריצה מלאה אבל אין לדעת מתי היא תשוחרר.
313- לא יודעים כלום. יש כל מיני הנחות וסברות- אבל הכל דעות ואי אפשר לדעת.

לגירסא 3.1.3 לא תצא תוכנת פריצה (לפי בלאק ריין), אבל ב3.4 יוצא 3.2 ואני בטוח שאחרי שבוע יהיה לה פריצה. לגבי מי שלא נלחץ ועדיין עם 3.1.2 - בלאק ריין עלה על הבאג של הבוטרום וסידר אותו, הוא הבטיח לשחרר שבוע הבא בערך (עם יציאת האייפד) את התוכנה - שמאפשרת להעלות את האייפוד טאץ' עם הבוטרום החדש בלי הכאבל.

לא נכון ולא מדוייק בכלל.
שמתי לב שבהרבה פוסטים אתה נוטה לעוות את המציאות- שים לב מה אתה אומר כי אתה מטעה אנשים.

אתה קובע ש313 לא תהיה פריצה? בתור מי? אולי ותיצא ואולי לא.
אף אחד לא הבטיח מתי הפריצה המלאה תשוחרר, אבל עובדים עליה.

LeVy $tyle
27/03/10, 00:53
עדן, שימי לב שבלאק ריין כתב שהוא לא מתכוון לעבוד עם 3.1.3, במקום לחפש אותי על הפינה כל פעם.

eden
27/03/10, 01:08
עדן, שימי לב שבלאק ריין כתב שהוא לא מתכוון לעבוד עם 3.1.3, במקום לחפש אותי על הפינה כל פעם.

blackrain זה השם של הפריצה, לא של הבחור שעבד עליו.

והוא גם אמר שהוא לא מתכוון לסדר את העניין של הפריצה מחדש אחרי ריבוט. אז אמר.
והוא גם לא היחיד, אז חבל סתם לזרוק מידע באוויר.

Omri David
27/03/10, 01:26

אני רואה שאתה בנאדם שרוצה לעזור והכל וזה ברכה גדולה אבל אני מסכים עם עדן בכל מה שהיא אמרה.
אני אישית ממליץ לך לקרוא טוב פוסטים לפני שאתה כותב הודעות כאלה שיכול להטעות אנשים פה.

הוא לא אמר מתי הוא ישחרר את הפריצה ועל איזה גירסאות מדובר אבל הוא אמר שזה יעבוד על הבוטרום החדש ויכול להיות שיעבוד לאייפד.

הכל בסימן שאלה פה ולך ולנו אין תשובה לזה עד אז נחכה בסבלנות להודעה רישמית :)