מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפוד 4g

shokyyy
23/03/10, 23:08
מתי יהיה צפוי לצאת בערך האייפוד הבא בערך לפי ההרגלים של אפל ?
מה יכולים להיות החידושים בו ? מצלמה ? זיכרון משופר ?

ודבר נוסף - האם כל מאות אלפי האפלקציות שקיימות לאייפון מופעלות גם על האייפוד טאץ ?

oriX
24/03/10, 10:25
האייפוד הבא צפוי לצאת בתחילת ספטמבר. אי אפשר לדעת מה יחדשו בו עד שהוא מוצג באירוע.

כל אפליקציה שלא דורשת סים, מצלמה, gps (באופן חלקי) או משהו שיש רק לאייפון תעבוד על הטאץ'.

shokyyy
24/03/10, 16:03
הבנתי.

ובנודע לאייפוד דור שלישי עם התוכנה האחרונה...נגיד ואני רוצה להתקין עליו תוכנות אין לי מושג איך עושים את זה...קראתי פה על פריצות וכדומה אבל נראה לי שאני מעדיף שלא בינתיים ופשוט להסתפל במה שחינמי...
ובכלל...אפילו המשחקים שהם בתשלום...איך מורידים אותם ואיך מתקינים?

אתמול סיירתי באתר של אפל - App Store Downloads on iTunes יש המון אפלקציות ומביניהן יש כמו שאמרתי המון אפלקציות שהן בחינם . במידה והן בחינם איך בדיוק מורידים אותן ? חייבים אייטונז? צריך חשבון או להרשם שם למשהו? אני מעדיף שלא להתקין אייטונז סתם כי היא תוכנה קצת כבדה על WINDOWS...

oriX
24/03/10, 16:32
הבנתי.

ובנודע לאייפוד דור שלישי עם התוכנה האחרונה...נגיד ואני רוצה להתקין עליו תוכנות אין לי מושג איך עושים את זה...קראתי פה על פריצות וכדומה אבל נראה לי שאני מעדיף שלא בינתיים ופשוט להסתפל במה שחינמי...
ובכלל...אפילו המשחקים שהם בתשלום...איך מורידים אותם ואיך מתקינים?

אתמול סיירתי באתר של אפל - app store downloads on itunes יש המון אפלקציות ומביניהן יש כמו שאמרתי המון אפלקציות שהן בחינם . במידה והן בחינם איך בדיוק מורידים אותן ? חייבים אייטונז? צריך חשבון או להרשם שם למשהו? אני מעדיף שלא להתקין אייטונז סתם כי היא תוכנה קצת כבדה על windows...

אני רואה גם בכתב רגיל

אתה צריך חשבון אייטיונס ודרכו אתה מוריד את האפליקציות. זה לא קשה וממש פשוט, אין צורך להילחץ. אתה חייב אייטיונס כדי להעביר מוסיקה וכל דבר לאייפוד, אפילו כדי להפעיל אותו הפעלה ראשונית אתה חייב אייטיונס. בלי האייטיונס אתה לא יכול לעבוד עם המכשיר שלך.

shokyyy
24/03/10, 18:26
חחח אוקי אין בעיה

ואיך שמים בו תתוכנות החינמיות אחרי שמורידים אותן באייטונז ? העתק הדבק/גרירה ?

אני צריך גם עכשיו בעיקר איזו תוכנה טובה לפסיכומטרי-רק שהיא בתשלום - איך מסתדרים ומעלים על המכשיר שלך תוכנות שעולות כסף ? איך משלמים עליהן בכלל אנחנו לא נוהגים כאן לקנות דברים באינטרנט או לתת כרטיס אשראי וכאלה איך זה הולך אפשר קצת סדר בדברים?
תודה

oriX
24/03/10, 18:35
חחח אוקי אין בעיה

ואיך שמים בו תתוכנות החינמיות אחרי שמורידים אותן באייטונז ? העתק הדבק/גרירה ?

אני צריך גם עכשיו בעיקר איזו תוכנה טובה לפסיכומטרי-רק שהיא בתשלום - איך מסתדרים ומעלים על המכשיר שלך תוכנות שעולות כסף ? איך משלמים עליהן בכלל אנחנו לא נוהגים כאן לקנות דברים באינטרנט או לתת כרטיס אשראי וכאלה איך זה הולך אפשר קצת סדר בדברים?
תודה

כדי להעביר את התוכנות והמשחקים החינמיים שתוריד אתה רק צריך להוריד אותם באייטיונס ומשם הם יעברו לבד אחריי שתחבר את המכשיר שלך. אין צורך לגרור או להעתיק או להדביק שום דבר.

כדי לקנות תוכנות ומשחקים שעולים כסף תצטרך לקנות אותם בעזרת כרטיס אשראי בין לאומי בלבד או שתקנה גיפט קארד דרך איביי לגומה ותקנה דרכו משחקים.

shokyyy
25/03/10, 15:39
כדי להעביר את התוכנות והמשחקים החינמיים שתוריד אתה רק צריך להוריד אותם באייטיונס ומשם הם יעברו לבד אחריי שתחבר את המכשיר שלך. אין צורך לגרור או להעתיק או להדביק שום דבר.

כדי לקנות תוכנות ומשחקים שעולים כסף תצטרך לקנות אותם בעזרת כרטיס אשראי בין לאומי בלבד או שתקנה גיפט קארד דרך איביי לגומה ותקנה דרכו משחקים.

אז אתה בעצם אומר שאני כבר מעכשיו אפילו יכול להתקין אייטונז להוריד את החינמיים ושיהיה לי אייפוד ואני אחבר הכל יעבור לבד אם הבנתי נכון ? ותודה זה ממש עוזר לי...

עוד דבר מעניין זה שאח שלי סיפר לי שלחברים שלו יש המון משחקים שהם בתשלום אבל הם התקינו אותם איכשהו בחינם משחקים כמו "gta" "rayman 2 need for speed שזה די ברור שהם משחקים מן השורה הראשונה ומאוד איכותיים יחסית לחינמים. זה פשוט בגלל שהמכשיר שלהם פרוץ? התקינו עליו איזו תוכנה ששכחתי את שמה... רק רציתי להבין איך זה...

JSG
25/03/10, 15:55
התוכנה היא סידיה, שזו התוכנה שמתווספת בפריצה של האייפוד. תוכל לשלם עליהם במידה ותחליט שלא לפרוץ, אבל הפריצה יכולה לארגן לך הרבה מאוד דברים, ויש פה אחלה מדריכים לפריצה, וגם אנשים שיעזרו לך במידה ותסתבך עם אותם המדריכים...
הנה קצת סדר בבלגן:
אייטונס זו תוכנה של אפל שמארגנת את האייפוד. כמו בדיסק און קי של סנדיסק, שיש לו תוכנה משלו, אותו הדבר.. באייטונס אתה משתמש לצורך הפעלת האייפוד, כלומר: העברת מוזיקה, סרטים, משחקים, מלל ("פתקים", דוא"ל וכו) ועדכון האייפוד לצרכים שונים, כמו גם שיחזורים. לצורך העברת אפליקציות יש צורך במשתמש אייטונס (למידה והאייפוד יימחק וכו, תוכל על ידי כניסה לחשבון האייטונס לשחזר את האפליקציות), שמאפשר לך להוריד בעצמך דברים מהאפסטור. יש מדריך איך לפתוח חשבון בלי כרטיס אשראי. כמובן שלא תוכל להוריד דרכו משחקים בכסף במידה ואתה לא מכניס את כרטיס האשראי.
בגע שאתה מקבל את האייפוד, אתה מחבר אותו לאייטונס, שמפעיל אותו עם הגרסה שלו. אתה יכול לבחור אם לפרוץ בכל שלב.. במידה ותבחר לפרוץ, יש מדריכים מסודרים. הפריצה תאפשר לך בעצם להוסיף תוכנה בשם סידיה, שבה תוכל למצוא ערכות נושא לאייפוד, משחקים, תוכנות וכו, כאשר חלקם חינמיים וחלקם לא, והם לא עברו שום אישור/ צנזורה באפל לפני הפירסום שלהם, לעומת האפסטור, שדרכה אתה מוריד משחקיים חינמיים או קונה משחקים. דרך התוכנה תוכל להתקין גם תוכנות אחרות לצורך הורדת משחקים שאתה אמור לשלם עליהם בחינם.

קצת יותר מובן?

shokyyy
26/03/10, 12:10
התוכנה היא סידיה, שזו התוכנה שמתווספת בפריצה של האייפוד. תוכל לשלם עליהם במידה ותחליט שלא לפרוץ, אבל הפריצה יכולה לארגן לך הרבה מאוד דברים, ויש פה אחלה מדריכים לפריצה, וגם אנשים שיעזרו לך במידה ותסתבך עם אותם המדריכים...
הנה קצת סדר בבלגן:
אייטונס זו תוכנה של אפל שמארגנת את האייפוד. כמו בדיסק און קי של סנדיסק, שיש לו תוכנה משלו, אותו הדבר.. באייטונס אתה משתמש לצורך הפעלת האייפוד, כלומר: העברת מוזיקה, סרטים, משחקים, מלל ("פתקים", דוא"ל וכו) ועדכון האייפוד לצרכים שונים, כמו גם שיחזורים. לצורך העברת אפליקציות יש צורך במשתמש אייטונס (למידה והאייפוד יימחק וכו, תוכל על ידי כניסה לחשבון האייטונס לשחזר את האפליקציות), שמאפשר לך להוריד בעצמך דברים מהאפסטור. יש מדריך איך לפתוח חשבון בלי כרטיס אשראי. כמובן שלא תוכל להוריד דרכו משחקים בכסף במידה ואתה לא מכניס את כרטיס האשראי.
בגע שאתה מקבל את האייפוד, אתה מחבר אותו לאייטונס, שמפעיל אותו עם הגרסה שלו. אתה יכול לבחור אם לפרוץ בכל שלב.. במידה ותבחר לפרוץ, יש מדריכים מסודרים. הפריצה תאפשר לך בעצם להוסיף תוכנה בשם סידיה, שבה תוכל למצוא ערכות נושא לאייפוד, משחקים, תוכנות וכו, כאשר חלקם חינמיים וחלקם לא, והם לא עברו שום אישור/ צנזורה באפל לפני הפירסום שלהם, לעומת האפסטור, שדרכה אתה מוריד משחקיים חינמיים או קונה משחקים. דרך התוכנה תוכל להתקין גם תוכנות אחרות לצורך הורדת משחקים שאתה אמור לשלם עליהם בחינם.

קצת יותר מובן?

כן בהחלט תודה רבה....פתחתי הבוקר חשבון זה דווקא קל..........
החשבון נועד שתוכל להשיג את המדיה שלך שנמצאת בתוכנה מכל מקום? נגיד ויש לי אייטונז בבית שאני מוריד בו דברים - אז אם דרך מחשב בעבודה אני מתחבר לאותו חשבון הוא מאפשר לי לראות את כל המדיה שלי שהורדתי בכלל מהבית ?

אני אקנה כנראה את האייפוד 32gb בגלל שקודם כל יש בו המון מקום ושנית הוא יותר מהיר מה8gb שנישאר באותה המהירות למרות שהוא כיויכול דור3 ........אני מבין שלמכשיר הזה (וגם ל64gb) אין כרגע שום פריצה אבל אני מאמין שזה עיניין של זמן ולא משנה לי לחכות עוד קצת עד שתצא בקרוב כצפוי...

shokyyy
27/03/10, 21:26
כן בהחלט תודה רבה....פתחתי הבוקר חשבון זה דווקא קל..........
החשבון נועד שתוכל להשיג את המדיה שלך שנמצאת בתוכנה מכל מקום? נגיד ויש לי אייטונז בבית שאני מוריד בו דברים - אז אם דרך מחשב בעבודה אני מתחבר לאותו חשבון הוא מאפשר לי לראות את כל המדיה שלי שהורדתי בכלל מהבית ?

אני אקנה כנראה את האייפוד 32gb בגלל שקודם כל יש בו המון מקום ושנית הוא יותר מהיר מה8gb שנישאר באותה המהירות למרות שהוא כיויכול דור3 ........אני מבין שלמכשיר הזה (וגם ל64gb) אין כרגע שום פריצה אבל אני מאמין שזה עיניין של זמן ולא משנה לי לחכות עוד קצת עד שתצא בקרוב כצפוי....

oriX
27/03/10, 21:28
.

מה השאלה?

shokyyy
28/03/10, 13:27
מה השאלה?

בקשר לאייטונז ) -

oriX
28/03/10, 14:02
בקשר לאייטונז ) -

על איזה חשבון אתה מדבר?
של האפסטור? הוא רק משמש לקניית דברים מהאפסטור לא לשאר מה שאתה אמרת.

Ymac
28/03/10, 15:02
הנה קצת סדר בבלגן:

קצת יותר מובן?

סידיה זו לא בידיוק התוכנה, סידיה מאפשרת התקנת תוספים\פיצ'רים שאין במערכת ההפעלה של האייפון או (כמו שאמרת) אפליקציות שלא אושרו ע"י אפל. התוכנה היא תוכנה שמורידים מהסידיה ואסור לכתוב את שמה ולדון עליה בפורום (אם תכתוב את שמה הוא יצונזר)
עריכה
אחרי בדיקה בפורום ראיתי שמותר לציין אותה ולדון עליה אבל אסור (היה...) לבקש סיסמאות.
קוראים לה אינסטלוס

shokyyy
30/03/10, 01:30
סידיה זו לא בידיוק התוכנה, סידיה מאפשרת התקנת תוספים\פיצ'רים שאין במערכת ההפעלה של האייפון או (כמו שאמרת) אפליקציות שלא אושרו ע"י אפל. התוכנה היא תוכנה שמורידים מהסידיה ואסור לכתוב את שמה ולדון עליה בפורום (אם תכתוב את שמה הוא יצונזר)
עריכה
אחרי בדיקה בפורום ראיתי שמותר לציין אותה ולדון עליה אבל אסור (היה...) לבקש סיסמאות.
קוראים לה אינסטלוס

אוקי.....תודה !

ועכשיו רציתי לדעת -

>>>ניתן לעשות פירמוטים לאייפוד באייטונז? יש דבר כזה? יש מצב שהוא כמו המחשב הרגיל שבמשך הזמן הוא צובר פה ושם וירוסים ועדיף פירמוט ?

>>>ושאלה שניה זה האם ניתן בתוכנת האייטונז לתייג שירים כמו למשל שם/אמן/הוספת עטיפת אלבום וכדומה ? זה ממש היה יכול להיות נחמד אפילו למי שבכלל עוד אין אייפוד...

ipxp
30/03/10, 01:37
>>> אפשר לעשות פירמוט מלא דרך האייטונס מכל מיני סיבות....אבל אני לא בטוח שיהיה לך קל להשיג וירוסים עם מערכת הגן הסגור של אפל :p (אפילו עם סידיה הוא מזהיר אותך מה מתאים לאיזו גרסה)

>>> ברור, זה מה שטוב באייטונס :)

shokyyy
30/03/10, 12:56
>>> אפשר לעשות פירמוט מלא דרך האייטונס מכל מיני סיבות....אבל אני לא בטוח שיהיה לך קל להשיג וירוסים עם מערכת הגן הסגור של אפל :p (אפילו עם סידיה הוא מזהיר אותך מה מתאים לאיזו גרסה)

>>> ברור, זה מה שטוב באייטונס :)

>>>אה מגניב נראה לי שהבנתי-

מסמנים את השיר שרוצים לערוך > לחצן ימני > get info > ועורכים כל מה שבא על אותו השיר...
ראיתי שיש שם אפילו אופציה לשים lyrics לשיר....אבל לא הבנתי איך זה מיושם בתוכנה...איך אתה רואה את זה שאתה מפעיל בה שיר וגם איך באייפוד ?

>>> משהו מוזר לי אבל בתוכנה הזו - למה לא ניתן לסמן את כל הרשימה עם העכבר כמו בmedia player ? צריך לעשות את זה באופן ידני עם ctrl ?

>>>ובלשונית של store היא פשוט רק לאפליקציות ! אין שירים סרטים כלום רק אפלקציות בכל החנות שבתוכנה ....אפילו אם אני לוחץ על חיפוש מוסיקה הוא נותן לי אפלקציות למוסיקה , אם אני לוחץ ספרים הוא נותן לי אפלקציות להגדות פסח לאייפון וכאלה .........

איך אני מוסיף לשונית שבה תתאפשר לי בחירה של חנות מוסיקה/חנות סרטים/חנות אפלקציות שכל אחת היא בנפרד ושלא קיימות בה רקקקק אפלקציות מכל הסוגים ?