מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ה- Overdrive של Sprint הופך את האייפון ל- 4G

natish
22/03/10, 14:06
‏ספקית הסלולר האמריקאית Sprint שבעבר התנגדה לבלעדיות של AT&T למכירת האייפון, מציגה בסרטון פרסומת חדש שלה אפשרות לחבר את האייפון לרשת ה- 4G המהירה שלה על ידי Wifi HotSpot.

‏http://img.skitch.com/20100322-esq7symqwdfkyye7bq46j943kx.jpg

השבוע פורסמה פרסומת ביוטיוב תחת השם "Make Your iPhone 4G" שמציגה את מכשיר ה- Overdrive של חברת הסלולר האמריקאית Sprint. המכשיר מאפשר לאייפון או למעשה כל מכשיר סלולר בעל קישוריות Wifi גישה לרשת ה- 4G המהירה של חברת Sprint. בפרסומת Sprint החליטה דווקא לקחת את האייפון בתור דוגמא ולמען האמת הסיבה לכך היא מאוד הגיונית.

הפרסומת מציגה 2 אנשים יושבים על ספסל, כשלאחד מהם יש אייפון, הדמות השניה אומרת שהאייפון של החבר שלו מוגבל למהירות (3G) ולמגבלות הרשת של חברת AT&T. פה מתערב הקריין שאומר שעם מכשיר ה- Overdrive 4G mobile hotspot של Sprint ניתן לבצע חיבור לרשת עם האייפון במהירות של עד פי 10 יותר מהמהירות הרגילה של רשת ה- 3G של AT&T. אחרי חיבור האייפון ל- Overdrive רואים את כיצד סרטון נטען במהירות על גבי האייפון.

TwV4XJJAAas

הפרסומת של Sprint די דומה לניסיון השיווק של חברת Verizon שמקווה שמכשיר האייפד שהתחיל להמכר במכירה מוקדמת לאחרונה בגירסת ה- Wifi יזניק את מכירות מכשיר ה- MiFi של Verizon שמתפקד בדומה למכשיר ה- Overdrive של Sprint בתור Wifi HotSpot כאשר Verizon כבר התחילה לשלוח מזכרים פנימיים בחברה המדברים על תמחור החבילות שמיועדות עבור משתמשי האייפד בשימוש עם ה- MiFi שלה.

Cyphers
22/03/10, 15:06
שמע זה נראה פשוט טוב.

מעניין כמה דבר כזה עולה להם כי אפשר למצוא פתרון עקיף באמצעות שימוש במודם סלולארי והקמת רשת ad-hoc

פרסומת חביבה. קצת חרוש לדעתי הקונספט של שני אנשים מדברים ואחד מלמד את השני משהו שהוא לא ידע... מילא...

shayish
22/03/10, 23:41
look for MyWi in cydia
it does the magic :)

ipxp
22/03/10, 23:58
לא הבנתי...זה דואג שהמכשיר שלי יוכל להתחבר לרשת של sprint שכבר קיימת? או שאני למשל יכול לקנות אותו ובכל מקום בעולם להפעיל אותו והoverdrive יספק לי wifi 4g?

Cyphers
22/03/10, 23:58
look for MyWi in cydia
it does the magic :)

מה הקשר? MyWi מתגבר על מגבלתו החומרתית של iPhone להשתמש ברשתות 4G? זה חדש.