מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| איך אפשר לשנמך מכשיר ipod tocuh

noam2916
17/03/10, 18:23
שלום.
יש לי מכשיר ipod touch 3g בגירסא 3.1.3 לא מזמן שדרגתי בטעות ועכשיו אני רוצה לשנמך גירסא זו לגירסא 3.1.2 . מישהו בפורום הזה יכול לתת לי מדריך הכי בטוח לשנמך את האייפוד שלי ואם אפשר אז לגבות את הקבצים של האייפוד שלי עכשיו כדי שאם משהו ישתבש אני יוכל להתקין את הקבצים ששמרתי באייפוד שלי כדי שיהיה כמו שהיה.
מה שאני מבקש בעצם זה מדריך לבצע שינמוך לגירסא 3.1.2 בשיטה הכי בטוחה שיש ומדריך לשמור את הקבצים של האייפוד שלי כדי שאם משהו ישתבש אני יוכל להחזיר הכל + מדריך איך להחזיר את הכל
אני חדש בפורום זה ובעיניין האייפודים בכללי אז אני מבקש מדריך שמוסבר בצורה פשוטה.

תודה לעוזרים

JUANKRUS
17/03/10, 18:47
יואו אתה לא יכול לעשות חיפוש זה בול שניה ותאמין לי זה לוקח פחות זמן מאשר שמשהו יענה לך אם אני הייתי מנהל פורום הייתי נועל את ההודעה הזאת

noam2916
17/03/10, 19:20
מה לחפש???? תודה מראש

noam2916
17/03/10, 20:32
בבקשה אנשים תעזרו לי

Ymac
17/03/10, 20:42
אי אפשר לשנמך אם לא גיבית חתימת ecid מסידיה

noam2916
17/03/10, 21:25
אי אפשר לשנמך אם לא גיבית חתימת ecid מסידיה

אני לא יודע אם גיביתי חתימת ecid מסידיה איך בודקים??? חוץ מזה סידיה זה לא התוכנה שפרצים ומורידים אותה??? האייפוד שלי לא פרוץ.
איך בודקים אם גיביתי חתימה?? ואם לא גיביתי אז אי אפשר לשנמך??? אין שום דרך אחרת?
אולי יש איזשהי דרך לפרוץ ipod touch 3g 8giga גירסא 3.1.3 בלי לשנמך??? בבקשה גם אם זה פריצה שתיעלם כל כיבוי של המכשירבבקשה תעזרו לי

Ymac
18/03/10, 06:56
אני לא יודע אם גיביתי חתימת ecid מסידיה איך בודקים??? חוץ מזה סידיה זה לא התוכנה שפרצים ומורידים אותה??? האייפוד שלי לא פרוץ.
איך בודקים אם גיביתי חתימה?? ואם לא גיביתי אז אי אפשר לשנמך??? אין שום דרך אחרת?
אולי יש איזשהי דרך לפרוץ ipod touch 3g 8giga גירסא 3.1.3 בלי לשנמך??? בבקשה גם אם זה פריצה שתיעלם כל כיבוי של המכשירבבקשה תעזרו לי

יש פריצה שנעלמת אם אתה מכבה...
והערה קטנה אין כזה דבר iPod Touch 3G 8GB זה אייפוד דור שני עם בוטרום חדש זהו...
אם האייפוד לא היה פרוץ אין אפשרות לשנמך
הנה המדריך לפריצה:
למשתמשי חלונות:http://www.iphones.co.il/forum/thread118338.html
למשתמשי מק:http://www.iphones.co.il/forum/thread118388.html