מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Circuitous| תוכנת ניהול מולטי טאסקינג חדשה בסידיה

natish
17/03/10, 16:40
‏לא מעט ממשתמשי האייפון/ אייפוד טאץ' הפרוצים נהנים כיום מאפשרויות מולטי טאסקינג על מכשירי האייפון/טאץ' שלהם עם תוכנות מצוינות כמו ProSwitcher. לאחרונה הצטרפה לסידיה תוכנה חדשה בשם Circuitous שמאפשרת צורת ניהול קצת שונה למולטי טאסקינג.

‏http://img.skitch.com/20100317-juxbfij6d3hhkrjxsa8q8bjnxf.jpg

Circuitous היא טוויק חדש לניהול מולטי טאסקינג של אפליקציות במכשירי האייפון והאייפוד טאץ' הפרוצים. מדובר בטוויק פרי פיתוחו של Dan Zimmerman (יהודי כבוד!) שזמינה כעת להורדה דרך הסידיה בחינם ואפילו לא צריך להוסיף שום סורס מאחר והיא נמצאת בסורס של Big Boss שמגיעים כחלק קובץ הסורסים ברירת המחדל של הסידיה עצמה.

הטוויק מאפשר לכם לעבור באופן זריז בין אפליקציות שפועלות ברקע. בניגוד לתוכנת ProSwitcher שמאפשרת פונקציונליות דומה, עם הזנקת Circuitous על ידי הפעולה שתבחרו (יש מגוון של אפשרויות להזנקת הטוויק בדומה ל- ProSwitcher כאשר גם הטוויק החדש הזה מתבסס על ספריית LibActivator) יעלה לכם Dock צר ושקוף בצד ימין של מסך הבית בו אתם נמצאים ותוכלו להכנס לאפליקציות שפועלות ברקע על ידי לחיצה עליהם או לסגור אותן על ידי לחיצה על סמן ה- x שמופיע בפינה השמאלית העליונה של האייקון של האפליקציה.

http://img.skitch.com/20100317-cs5hjuk3xkuimcs32kdwhgg1t5.jpg http://img.skitch.com/20100317-bfinhj4qfgwgw1hbn1dj54yjxb.jpg

האפליקציות שרצות ברקע (מופיעות לפי סדר הפעלתן וניתן לגלול למעלה ולמטה כדי להגיע לאפליקציה הרצויה במידה ויש לכם יותר מ- 4 אפליקציות שרצות ברקע (כולל אפליקציית הטלפון, המייל והספרינגבורד עצמה שגם היא אפליקציה). שימו לב ש- Circuitous בדומה ל- ProSwitcher מצריך את התקנת תוכנת BackRounder (צריך לבדוק אם התוסף מתקין את BackRounder באופן עצמאי או לא מאחר ואצלי היא כבר מותקנת).

lirn8
17/03/10, 18:38
מישהו ניסה אותה?
יש המלצות? שואבת סוללה? צורכת הרבה זיכרון?
יש לי 3gs

twinkaplan
17/03/10, 20:24
הרגע הורדתי, ונראה בינתיים תוכנה ממש נוחה!

lirn8
17/03/10, 20:48
אשמח אם תמשיך לעדכן לגבי מה ששאלתי

natish
17/03/10, 23:36
מישהו ניסה אותה?
יש המלצות? שואבת סוללה? צורכת הרבה זיכרון?
יש לי 3gs

ניסיתי אותה כמה ימים והיא אחלה של טוויק.
מה שכן אין הבדל גדול בינה לבין proswitcher מבחינת הרעיון. היישום אכן שונה בין 2 התוספים.

הטוויק עצמו לא שואב משאבים גדולים או קטנים אלא האפליקציות שרצות ברקע. בסך הכל זה ממשק ניהול ל- backrounder והוא יכול להיות אלטרנטיבה מצוינת ל- proswitcher בהתאם לנוחות ולהרגל השימוש של המשתמש.

afikshamir
18/03/10, 00:24
לא עובד לי איך אני מפעיל אותה הורדתי ואני לא יודע איך לפתוח אותה כלומר אני מכניס את המשחק למצב של background אבל איך אני רואה שזה פועל

יאיר ריכטר
18/03/10, 07:51
לא עובד לי איך אני מפעיל אותה הורדתי ואני לא יודע איך לפתוח אותה כלומר אני מכניס את המשחק למצב של background אבל איך אני רואה שזה פועל
תכנס להגדרות של האייפון למטה

shlomy79
18/03/10, 21:50
לא מוצא בחיפוש בסידיה וגם לא בסורס של ביג בוס אולי אני צריך לעדכן תסורס ואם כן איך?

ohadmor
19/03/10, 05:25
היי חברס
גם אני מצטרף לשלומי בבעיה -
לא מוצא בחיפוש בסידיה וגם לא בסורס של ביג בוס אולי אני צריך לעדכן תסורס ואם כן איך?

ohadmor
19/03/10, 06:54

טוב, הבנתי למה לא מצאתי את זה בסידיה... שלומי, בשבילך....
הסיבה היא שסידיה אצלי לא הייתה מעודכנת, והריפוסיטורי של ביג בוס גם כן.

קראתי את זה >
http://www.appleiphoneschool.com/2009/09/05/bigboss-source-update-removes-bigbossbetarepo/

ופשוט נכנסתי לסידיה ועשיתי אפגרייד.
אחרי שעשית אפגרייד תתבקש לעשות ריסטארט לספרינגבורד ואחרי שתעשה את זה, תוכל למצוא את האפליקציה הזאת בחיפוש בסידיה.

ohadmor
19/03/10, 14:12
טוב, הבנתי למה לא מצאתי את זה בסידיה... שלומי, בשבילך....
הסיבה היא שסידיה אצלי לא הייתה מעודכנת, והריפוסיטורי של ביג בוס גם כן.

קראתי את זה >
http://www.appleiphoneschool.com/2009/09/05/bigboss-source-update-removes-bigbossbetarepo/

ופשוט נכנסתי לסידיה ועשיתי אפגרייד.
אחרי שעשית אפגרייד תתבקש לעשות ריסטארט לספרינגבורד ואחרי שתעשה את זה, תוכל למצוא את האפליקציה הזאת בחיפוש בסידיה.

עכשיו, אחרי שהיה לי קצת זמן לשחק ולהבין את האפליקציה הזאת חשוב היה לי להוסיף שכדי למצות את האפליקציה הזאת צריך להוריד מסידיה גם את backrounder.
אם לא תורידו את ה? backrounder האפליקציה תוכל לבצע העברה רק בין האפליקציות המובנות (כולן או רק חלקן, אני לאזכור על זה..) שהגיעו עם האייפון ולא בין משחקים, פייסשמוק, והדברים האחרים שהורדתם.
כרגע, עובד פצצה!
עד עכשיו, נראה פצצה!

e-r-a-n
20/03/10, 12:05
אלו מבניכם בעלי הנסיון עם ProSwitcher, מה לדעתכם נוח יותר?

avishaie
20/03/10, 22:00
שלום,
הורדתי את התוכנה,
ראשית, איך אני מפעיל אותה? נכנסתי להגדרות של המכשיר ופתחתי את התוכנה. מכאן איך ממשיכים?
שנית, חיפשתי את backrounder, ולא מצאתי אותו בסידיה. איפה לחפש?
תודה,
אבישי.

GAL1994
21/03/10, 09:08
מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך משתמשים בזה?
אני לא מבין.

natish
21/03/10, 10:20
אלו מבניכם בעלי הנסיון עם ProSwitcher, מה לדעתכם נוח יותר?

לדעתי proswitcher יותר נוחה. אני נשארתי איתה אחרי שבדקתי את Circuitous כמה ימים. אבל זה עניין של העדפה אישית.

מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך משתמשים בזה?
אני לא מבין.

אתה תצטרך להתקין את התוסף וגם תוסף בשם backrunder מהסידיה. אחרי התקנת 2 התוספים כנס להגדרות המכשיר ותראה שיש לך אפשרות בשם activate. תבחר בה ותבחר את האופן שנוח לך להזניק את התוסף.

כעת תוכל להזניק את התוסף מכל מסך שהוא ולנהל את האפליקציות שפתוחות לך ברקע בין אם מברירת המחדל או אלו שהשארת עובדות עם backrounder.

GAL1994
21/03/10, 10:45
לדעתי proswitcher יותר נוחה. אני נשארתי איתה אחרי שבדקתי את circuitous כמה ימים. אבל זה עניין של העדפה אישית.

אתה תצטרך להתקין את התוסף וגם תוסף בשם backrunder מהסידיה. אחרי התקנת 2 התוספים כנס להגדרות המכשיר ותראה שיש לך אפשרות בשם activate. תבחר בה ותבחר את האופן שנוח לך להזניק את התוסף.

כעת תוכל להזניק את התוסף מכל מסך שהוא ולנהל את האפליקציות שפתוחות לך ברקע בין אם מברירת המחדל או אלו שהשארת עובדות עם backrounder.

אוקיי דבר ראשון התקנתי את שני התוספים,דבר שני לא הצלחתי לבחור בתפריט את מה שאני רוצה לעשות זה קצת מסובך אשמח אם תוכל לעזור לי

natish
21/03/10, 20:52
אוקיי דבר ראשון התקנתי את שני התוספים,דבר שני לא הצלחתי לבחור בתפריט את מה שאני רוצה לעשות זה קצת מסובך אשמח אם תוכל לעזור לי

לעזור לך לבחור את מה שאתה רוצה זה בעייתי דרך האתר. אם אתה לא מבין איך לתפעל את התוסף אז אני לא יודע בדיוק מה להוסיף מלבד העצה שתחפש ביוטיוב סרטוני הסבר על האפליקציה.

cwZIXjWYiBM

GAL1994
21/03/10, 22:17
אוקיי תודה בכל זאת.

gal2406
22/03/10, 13:02
רק אצלי אין אפשרות להתקין?
זה עושה כאילו זה טוען את החבילה אך אין כפתור התקנה.אפשר לעשות רק השהייה או ביטול.
ככה זה גם ב proswitcher
למה?

natish
22/03/10, 13:16
רק אצלי אין אפשרות להתקין?
זה עושה כאילו זה טוען את החבילה אך אין כפתור התקנה.אפשר לעשות רק השהייה או ביטול.
ככה זה גם ב proswitcher
למה?

נשמע שיש לך בעיות עם הסידיה...
שאר הדברים מותקנים בצורה טובה?

gal2406
22/03/10, 22:23
נשמע שיש לך בעיות עם הסידיה...
שאר הדברים מותקנים בצורה טובה?

הכל עובד מעולה.
אפילו תוכנות מהסורס של ביגבוס עובד פרפקט

Mati8
29/03/10, 12:35
שלום,
הורדתי את התוכנה,
ראשית, איך אני מפעיל אותה? נכנסתי להגדרות של המכשיר ופתחתי את התוכנה. מכאן איך ממשיכים?
שנית, חיפשתי את backrounder, ולא מצאתי אותו בסידיה. איפה לחפש?
תודה,
אבישי.

כנראה חיפשת את זה לא נכון. כותבים את זה backgrounder

ehudlax
29/03/10, 12:57
לי כתוב שאני לא יכול להתקין את זה כי זה מתנגש בתוכנות אחרות.. והוא לא נותן לי בכלל אפשרות של התקנה. מישהוא נתקל בזה?

JEREMAYA
21/09/10, 01:46
אהלן חברה איך אני מוחק אותה מהמכשיר**********

Noam
21/09/10, 01:48
אהלן חברה איך אני מוחק אותה מהמכשיר**********

כנס לסידיה
manage
packages
חפש אותה ברשימה
modify למעלה מימין
remove

avicali
07/03/11, 10:55
היי,
מישהו יודע אם התוסף הזה מתאים לגרסא 4 ומעלה?

Noam
07/03/11, 14:06
היי,
מישהו יודע אם התוסף הזה מתאים לגרסא 4 ומעלה?

כן, אבל למה להקפיץ פוסט בן חצי שנה במקום לפתוח אחד חדש? :/

avicali
07/03/11, 14:32
כן, אבל למה להקפיץ פוסט בן חצי שנה במקום לפתוח אחד חדש? :/

צודק.

תודה בכל אופן.