מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פריצה| GreenPois0n עדיין בשלבי פיתוח והדפים המזויפים של GeoHot ו- MuscleNurd

natish
17/03/10, 15:55
‏מי מכם שעקב בקביעות אחרי קבוצת ה- Chronic Dev Team ישמח לגלות שהם עדיין עובדים על פריצת האייפוד טאץ' והאייפון שלהם. בנוסף דפי הפייסבוק של GeoHot ושל MuscleNurd מסתברים להיות מזויפים.

‏http://img.skitch.com/20100317-q1n4sa49kp27f74i8axc46hbsj.jpg

דיווח שמגיע מהאתר iSpazio מגלה שחברי ה- Chronic Dev Team עדיין עובדים על הפריצה שלהם שנקראת בשם GreenPois0n שמיועדת לכל הפלטפורמות (מק, לינוקס וחלונות). חברי הקבוצה זכורים אולי למשתמשי האייפוד הקצת יותר וותיקים כאשר אחרי שחרור האייפוד טאץ' דור 3 עם החומרה החדשה והבעייתית לפריצה הגיחה הקבוצה וניסתה את מזלה בפריצה שהתעקבה והתמשכה עד לעכשיו.

אתם יכולים לראות את צילום המסך (תמונה למטה) שמראה את תוכנת הפריצה שלהם בפעולה. הקבוצה אומרת שברגע שהאייפד יהיה זמין בחנויות הם יתחילו גם לעבוד על פריצה עבורו. למרבה הצער חברי הקבוצה עדיין לא מדברים על תאריך שחרור לתוכנת הפריצה שלהם או צפי כלשהו.
אנחנו עדיין עובדים קשה מאוד על greenpois0n, אבל אנחנו לא ניתן זמן יעד בשלב הזה ממספר סיבות.

http://img.skitch.com/20100317-1846cra9jpuw14n5ibpc2ridd9.jpg

הסיבות אגב, לא צוינו...

זיופים בפייסבוק
מסתבר שפייסבוק הוא לא מקור אמין לקבל מידע לגבי פריצות, לפחות לא עבור מכשירי האייפון כאשר לאחרונה התברר שחשבונות הפייסבוק של MuscleNurd, דובר ה- Dev Team ושל GeoHot הם בכלל מזויפים. אותם חשבונות מזויפים יצרו הרבה הטעיה בקרב משתמשי האייפון, במיוחד בקרב משתמשי האייפון הנעולים שמכשירם ננעל אחרי שהוא שודרג לגירסה 3.1.3.

http://img.skitch.com/20100317-np8tcjgcj4q6xnqcq3gy3un2h5.jpg

לאחרונה גם GeoHot וגם MuscleNurdv הודיעו דרך הטוויטר שהמקור היחיד למידע מאותם הקבוצות/אנשים הוא או דרך הטוויטר או דרך הבלוגים שלהם. כל שאר מקורות המידע ובמיוחד פייסבוק הם שקריים ומזויפים. אז משתמשי האייפון שמחכים לפריצה, קחו את העניין לתשומת ליבכם ואם אתם באמת רוצים לעקוב אחרי אותם גורמי פריצה תעשו זאת דרך הטוויטר.

http://img.skitch.com/20100317-cphm9hnenhy8jtu7pi2pdqjmcp.jpg

oriX
17/03/10, 16:39
אני עקבתי אחרי הקבוצה Chronic Dev שפיתחו את הgreenposi0n ואני לא חושב שהם קיימים. האתר עוד קיים:
http://greenpois0n.com/

זה הם שחשבו ראשונים על הכלי

yosibenda
17/03/10, 21:17
יאלה כבר תפרצו את הקקה הזה רק שבוע היה לי אותו וחודש וחצי אני מחכה לפריצה עם הייתי מבין ויודע שזה ככה ההיתי קונה סמסונג החדש הבנתי שהוא חיה רעה אז תתחילו ליפרוץ מצידי אל תלכו לישון

איתי אליעזר
17/03/10, 22:04
יאלה כבר תפרצו את הקקה הזה רק שבוע היה לי אותו וחודש וחצי אני מחכה לפריצה עם הייתי מבין ויודע שזה ככה ההיתי קונה סמסונג החדש הבנתי שהוא חיה רעה אז תתחילו ליפרוץ מצידי אל תלכו לישון

זה שאתה רושם את זה פה זה לא אומר שהם קוראים את זה. והם לא חייבים לך כלום אז תרגע!

עומר חרמש
17/03/10, 22:08
הגרין פויזן הזה זו תוכנת פריצה שמיועדת למי שנעל לעצמו את המכשיר בעקבות השדרוג ל-3.1.3? לא הבנתי מהאשכול שפתחת,נתי.
אני שואל,כי יש גם את הסוגיה של מכשירים שננעלים ברגע שנגמרת להם הבטריה,ואז משחררים אותם עם הבלייק ריין.
למה התכוונת,נתי?
ואגב,לזה שהגיב מעלי:למה סמסונג אם אפשר פשוט לקנות סים-פרי ולחסוך את כל הצרות? אם הייתי יודע שזה מה שיהיה,לא הייתי קונה מכשיר פרוץ.

natish
17/03/10, 22:12
הגרין פויזן הזה זו תוכנת פריצה שמיועדת למי שנעל לעצמו את המכשיר בעקבות השדרוג ל-3.1.3? לא הבנתי מהאשכול שפתחת,נתי.
אני שואל,כי יש גם את הסוגיה של מכשירים שננעלים ברגע שנגמרת להם הבטריה,ואז משחררים אותם עם הבלייק ריין.
למה התכוונת,נתי?
ואגב,לזה שהגיב מעלי:למה סמסונג אם אפשר פשוט לקנות סים-פרי ולחסוך את כל הצרות? אם הייתי יודע שזה מה שיהיה,לא הייתי קונה מכשיר פרוץ.

ה- הגרין פויזן היא תוכנת פריצה שהקבוצה התחילה לפתח כאשר אפל שיחררה לראשונה את האייפוד טאץ' דור 3 שהגיע עם גירסת קושחה שהיה קשה יותר לפרוץ אותה. הפריצה היא פריצה של jailbreak ולא פריצה למודם כך שגם אם מחר הם ישחררו את הפריצה שלהם המכשיר שלך עדיין ישאר בתור אייפוד.

ItaiHay
17/03/10, 22:23
לא הייתי מעלה ציפיות כמו שכולם עושים כאן. יש סיכוי (גדול) שהגרין פויזן לא יפרוץ את המכשירים החדשים באופן מלא. אין פרטים על התוכנה ומכל מה שידוע לנו, היא אולי רק יותר יציבה משאר התוכנות. אם היה להם פריצה ממשית לאייפוד דור 3 אז הם היו משתפים את הדב טים עם המידע הזה מאחר והם כבר עבדו ביחד בעבר (אייפוד דור 2).

עומר חרמש
17/03/10, 22:31
תיארתי לעצמי נתי.
נמשיך להמתין בסבלנות עד כמה שניתן,ולקוות לטוב.
בכל אופן,אני ממש לא מקבל את הגישה של אותו המשתמש פה כלפי החבר'ה הטובים האלה שעובדים בשביל לעשות לנו טוב בהתנדבות,ולא חייבים לנו דבר וחצי דבר.
גם אני כל שעה בערך נכנס לפורום כדי לראות אולי בשורה חדשה,אבל מכאן ועד לדבר אליהם כך ולהגיד שיעבדו בלי לישון או דברים בסגנון הזה,המרחק רב.
הם לא אשמים במה שקרה,רק אנחנו.
צריך להודות על זה שהם קיימים והלוואי שהסיוט הזה יגמר סוף סוף.
ברור שזה מעצבן לשלם אלפי שקלים ולקבל בסופו של דבר מוצר לא שלם,אבל אל לנו להסיט את האש כלפי אלה שרק עושים טוב בזמנם הפנוי וללא תמורה.

ZIV.T
17/03/10, 22:38
בכל אופן,אני ממש לא מקבל את הגישה של אותו המשתמש פה כלפי החבר'ה הטובים האלה שעובדים בשביל לעשות לנו טוב בהתנדבות,ולא חייבים לנו דבר וחצי דבר.
גם אני כל שעה בערך נכנס לפורום כדי לראות אולי בשורה חדשה,אבל מכאן ועד לדבר אליהם כך ולהגיד שיעבדו בלי לישון או דברים בסגנון הזה,המרחק רב.
הם לא אשמים במה שקרה,רק אנחנו.
צריך להודות על זה שהם קיימים והלוואי שהסיוט הזה יגמר סוף סוף.
ברור שזה מעצבן לשלם אלפי שקלים ולקבל בסופו של דבר מוצר לא שלם,אבל אל לנו להסיט את האש כלפי אלה שרק עושים טוב בזמנם הפנוי וללא תמורה.

נכון מאוד!!

yosibenda אם זו התגובה שלך אז אתה חצוף ברמות!!
אף אחד במיוחד החברה התותחים האלה לא חייב לך כלום הכל זה בהתנדבות אז תעריך במקום לקלל!!

yosibenda
18/03/10, 00:05
יואו חברה אתם לא הבנתם אותי לא התכוונתי אלייכם לא הייתי בכלל בכיוון התכוונתי לאקרים שכרגע מנסים ליפרוץ את הגירסה החדשה ואני קורא שהם קרובים כול יום ובסוף נגלה שהם מחכים לגירה ה4 לא היתה לי כוונה אל כל האנשים הטובים שמחזיקים את האתר הזה ושעוזרים לאלפיי אנשים מדיי יום פה אם נפגעתם ממני אני מתנצל באמת אני איש כבוד ואין בכוונתי לפגוע מילולית באיש אני מבקש את סליחתכם . יוסי בנדה תודה לכול צוות האתר אייפונס

natish
18/03/10, 00:10
יואו חברה אתם לא הבנתם אותי לא התכוונתי אלייכם לא הייתי בכלל בכיוון התכוונתי לאקרים שכרגע מנסים ליפרוץ את הגירסה החדשה ואני קורא שהם קרובים כול יום ובסוף נגלה שהם מחכים לגירה ה4 לא היתה לי כוונה אל כל האנשים הטובים שמחזיקים את האתר הזה ושעוזרים לאלפיי אנשים מדיי יום פה אם נפגעתם ממני אני מתנצל באמת אני איש כבוד ואין בכוונתי לפגוע מילולית באיש אני מבקש את סליחתכם . יוסי בנדה תודה לכול צוות האתר אייפונס

יוסי התגובות הן דווקא על ההאקרים שמשקיעים מהזמן שלהם עבור הפריצה.
לא לצוות האתר, זה הרי ברור מאליו ;)

ZIV.T
18/03/10, 00:18
יוסי התגובות הן דווקא על ההאקרים שמשקיעים מהזמן שלהם עבור הפריצה.
לא לצוות האתר, זה הרי ברור מאליו ;)

נכון מאוד!
לא זכור לי שאני מפתח פריצה לאייפון, אז מן הסתם זה היה ברור שאתה לא מתכוון לצוות האתר...

yosibenda
18/03/10, 00:41
טוב מה הסרט עכשיו קיבלתם ריגשי

אתם לא יושנים עכשיו

natish
18/03/10, 00:49
טוב מה הסרט עכשיו קיבלתם ריגשי

אתם לא יושנים עכשיו

התגובות שלך מתחילות לגלוש לכיוון הספאם אז אם אין לך לומר עוד משהו שקשור לנושא תתקדם...

עומר חרמש
18/03/10, 01:27
יוסי,לא חשבנו שהתכוונת לצוות האתר.
לא במקום הגישה שלך כלפי ההאקרים האמריקאים שמבחינתי הם צדיקים אמיתיים,גם אם אני עדיין עם מכשיר שהוא הכל חוץ מטלפון.
בכל מקרה,אתה לא פושע וזה בסדר.קצת דיברת שטויות,לא ביג דיל.....
ואין מילה כזו בעברית-יושנים.
זו מילה שאוהדי בית?ר המציאו,אבל היא לא התקבלה בפקולטה ללשון עברית.

ymeiner
18/03/10, 02:19
עומר, הפכת רישמית לצד של הטובים! מקווה לפריצה במהרה ובשביל הסביח כדאי שתהיה עוד לפני שהביקור שלי בארץ הקודש נגמר.

קשה לי להאמין שהצוות הזה יוציא פריצה, אבל לכו תדעו, בסוף הם עוד יפתיעו. בכל מקרה לא תורמים לפני שבודקים שהפריצה עובדת וככה נמנעים מעקיצות.

עומר חרמש
18/03/10, 04:37
Y(אין לכם שם שיהיה יותר קל לזכור אותך?) אני רק מחכה להזדמנות שאוכל להזמין לסביח אפילו חצי מהפורום....
סיפרו לי שהפריצה הראשונה היתה אחרי חצי שנה,זו שאחריה אחרי 4 חודשים ושהפריצה האחרונה עבור גרסה 3.1.2 לקחה רק חודשיים.... עם זאת,היתה לי תחושת בטן שהסתבכתי והפעם זה לא יהיה פשוט בכלל.כנראה שלא טעיתי.
כמה שלא ניסו להרגיע אותי ולומר שאין מצב שלא תצא פריצה,התחושות שלי היו שונות.
אני מקווה שלפחות את 3.2 יפרצו,אחרת מי יודע עוד כמה יתקעו מיליוני אנשים בעולם עם אייפון שהוא אייפוד טאצ?...