מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה|בקשר לבלקרין(הפריצה לאייפוד)

amiel
16/03/10, 15:52
תשמעו נכון שאני פורץ אייפוד אם בלקרין גרסא 3.1.2 אז אם אני נועל אותו אז הוא נעלם נכוןן???
שאלה 1-אם אני מוריד ממנו סידיה היא נעלמת???
שאלה 2-אם אני מוריד סידיה ומהסידיה אני מוריד משחקים המשחקים נשמרים?? או תוכנות כמו
פריצה לAppStore??

oriX
16/03/10, 16:05
1. אם תעלים את הטיפה השחורה הסידיה תישאר.
2. אין ממש משחקים מהסידיה. את רובם תוריד מהאינטרנט, אבל הם יישמרו

amiel
16/03/10, 16:07
אחי אני מתכוון גם לפריצה של הAppStore חבר של אחותי הוריד אותו .
קיצור מהסידיה אני יכול להוריד תוכנות או משחקים והם ישמרו
ועוד שאלה מהאינרנט safari אפשר להוריד משחקים בחינם??

oriX
16/03/10, 16:09
אחי אני מתכוון גם לפריצה של הappstore חבר של אחותי הוריד אותו .
קיצור מהסידיה אני יכול להוריד תוכנות או משחקים והם ישמרו
ועוד שאלה מהאינרנט safari אפשר להוריד משחקים בחינם??

אי אפשר להוריד את המשחקים בחינם מהאפסטור. אתה מוריד את הקבצים מהאינטרנט ומסנכרן אותם לאייפוד אחר כך. כבר עניתי לך, הם יישמרו.
לא

amiel
16/03/10, 16:12
אני אומר לך אני מכיר אחד שיש לו תתוכנה********** שזה סוג של תוכנה שמורידים ממנה משחקים
שיש בitunes למשל הוא הוריד AVATAR בחים שהוא עולה לפחות 6 דולר קיצור מהסידיה אני גם יכול להוריד משחקים נכוןן???או שפשוט תגיד לי מאיפה עוד אני יכול להוריד משחקים

oriX
16/03/10, 16:18
אני אומר לך אני מכיר אחד שיש לו תתוכנה********** שזה סוג של תוכנה שמורידים ממנה משחקים
שיש בitunes למשל הוא הוריד avatar בחים שהוא עולה לפחות 6 דולר קיצור מהסידיה אני גם יכול להוריד משחקים נכוןן???או שפשוט תגיד לי מאיפה עוד אני יכול להוריד משחקים

מה לא מובן?
אתה לא יכול להוריד את המשחקים בחינם דרך האפסטור אבל אתה יכול למצוא את הקבצים דרך התוכנה שציינת, אגב היא לא חוקית אז אין לדבר עליה פה באתר. אין משחקים בסידיה, רק בתוכנה שציינת או באתרים למשחקים פרוצים, שאין לבקש אותם באתר גם.

amiel
16/03/10, 16:34
אוקיי.... לא משנה אני ישאל משהו אחר לא הבנת אותי כל כך אני מתכוון שאם אני יכול להוריד את התוכנה
דרך סידיהה מה קקשההה להגיד כן או לא

Bar
16/03/10, 16:53
אוקיי.... לא משנה אני ישאל משהו אחר לא הבנת אותי כל כך אני מתכוון שאם אני יכול להוריד את התוכנה
דרך סידיהה מה קקשההה להגיד כן או לא

אתה מוריד מהסידיה (לאחר התקנת הסורס הנכון) את "האפליקציה" שממנה אפשר להוריד משחקים חינם.
שאת שמה או את שם האתר עצמו לא ניתן לרשום כאן.

בהצלחה