מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : איך לפתוח אייפוד טאצ' (עם תמונה של הכבל ואייטיונס) מבלי ריסטור

eli1600
15/03/10, 02:14
יש לי אייפוד טאצ' דור שני שפרצתי עם בלקריין היום הדלקתי את המכשיר והופיע התמונה של הכבל ואייטיונס חיברתי למחשב והוא לא מזהה את האייפוד
ניסתי לחבר את האייפוד להפעיל את הבלקריין אבל הוא לא עשה כלום

עכשיו איך אני יכול לפתוח את המכשיר מבלי לעשות ריסטור ושכל הדברים ימחקו?

תודה,

ipxp
15/03/10, 02:28
אם כיבית לגמרי את אייפוד והוא עם הבוטרום החדש אז תצטרך לעשות את הפריצה שוב. בדיוק אותם שלבים של פריצה.
התכוונת שהמחשב לגמרי לא מזהה את המכשיר? אפילו לא חושב מכשיר שitunes מזהה כלא מופעל? אם ככה תבדוק בעיה בחיבור למחשב, כמו עם הכבלים, האם חיברת ישירות ולא דרך מפצלים של usb....
אם הוא כן זיהה ורק הפריצה לא מצליחה, תעבור שוב שלב אחר שלב. זה אמור לעבוד...

eli1600
15/03/10, 02:35
זה אייפוד טאצ' דור 2 16 ג'יגה ויש לו בוט ישן ואני מחבר את האייפוד למחשב הוא בכלל לא מזהה רק שאני מכניס לdfu הוא מזהה שהוא ברקברי מוד ושאני מפעיל את הבלקריין הוא לא עושה כלום

ido dwek
15/03/10, 22:01
זה אייפוד טאצ' דור 2 16 ג'יגה ויש לו בוט ישן ואני מחבר את האייפוד למחשב הוא בכלל לא מזהה רק שאני מכניס לdfu הוא מזהה שהוא ברקברי מוד ושאני מפעיל את הבלקריין הוא לא עושה כלום

אחי לי יש חבר עם בוטרום חדש שהיה במצב שהוא צריך לפרוץ שוב ולעשות את הריסטור כל פעם מחדש שיגע אותו פעם אחת הוא לא עשה ריסטור פשוט פרץ הפעיל את הבלקריין ופרץ וזהו הכול היה לו חזרה תנסה מקסימום ריסטור יש לך לפני שבוע 39 נכון? בוט ישן ... אז אתה תוכל לעשות ריסטור ל3.1.2 תבדוק שאתה לפני שבוע 39 שלא תצטרך לעשו ריסטור ל3.1.3 אחי