מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפד יקריא לכם את הספרים שלכם

ItaiHay
13/03/10, 22:12
בנוסף לשינויים שכבר סיפרנו (http://www.iphones.co.il/forum/thread125962.html) לכם עליהם, אפל מחליטה לספר על עוד כמה פרטים חדשים במכשיר. העידכון האחרון לפי אפל הוא שהאייפד ידע גם להקריא את הספרים בדומה לפיצ'ר שכבר קיים במחשבי המק של אפל.

http://cache.gawkerassets.com/assets/images/4/2010/03/500x_ipadbook.jpg

האתר Gizmodo מספר על עוד כמה פרטים שמתגלים במכשיר.
את אותם פרטים אפל עצמה הביאה והם בטוחים.

אפל היודע שהספרים מה- iBookStore יעבדו עם VoiceOver ולכן המכשיר יקריא לכם את תוכן העמוד. אומנם זה לא יהיה מושלם, אך זה פתרון טוב לבעלי קשיי ראייה.

הקינדל של אמאזון יודע לעשות את הפעולה הזאת אך גם שם יש בעיות.
אפל כבר הוציאה את Voiceover עם גירסא 3.0 לאייפון ולכן היה לאפל זמן לתקן את כל הבאגים, אז אולי יש להם יתרון?

אפל ממשיכה לגלות לנו עוד פרטים על המכשיר שלה שכבר עכשיו אפל להזמין אותו (ארה"ב בלבד).

saar200
13/03/10, 22:24
אחי לא הבנתי את הסוף
מה היתכוונת שעכשיו ניתן להזמין רק בארה?ב ?
ותודה על המידע

ItaiHay
13/03/10, 22:31
אחי לא הבנתי את הסוף
מה היתכוונת שעכשיו ניתן להזמין רק בארה?ב ?
ותודה על המידע

אפשר להזמין לאסוף בחנות בארה"ב כרגע או לשלם ושישלחו לך לבית בארה"ב. אתה יכול לשלם רק עם כרטיס אשראי אמריקאי.
אני הזמנתי לאסוף את שלי בחנות בארה"ב.

והקראת את הכל ובחרת להגיב רק על השורה הזאת :)?

riotvan505745
13/03/10, 22:46
הנחתי שיעשו את זה, טוב לדעת שזה נעשה ע"י המפתחים של אפל. תגידו יש את השטות של ההזמנה המוקדמת עם חריטה של השם שנעשית אצל אפל?

ItaiHay
13/03/10, 22:51
הנחתי שיעשו את זה, טוב לדעת שזה נעשה ע"י המפתחים של אפל. תגידו יש את השטות של ההזמנה המוקדמת עם חריטה של השם שנעשית אצל אפל?

לא ידוע לי אם יש חריטה. לא נתקלתי בזה.

eladlaur
14/03/10, 00:27
נראה נחמד.
הVoiceover או התוכנות הדומות של המק שוות משהו? או שזה מקריא הכל בצורה מעצבנת כמו התוכנות שהיו בעבר?

כבר הזמנת אייפד? לא עדיף לחכות לגרסא עם הWIFI?

ItaiHay
14/03/10, 00:37
נראה נחמד.
הvoiceover או התוכנות הדומות של המק שוות משהו? או שזה מקריא הכל בצורה מעצבנת כמו התוכנות שהיו בעבר?

כבר הזמנת אייפד? לא עדיף לחכות לגרסא עם הwifi?

הזמנתי כי אני שם כשזה יוצא.
התכוונת ל3g?
אני לא צריך את זה וגם אני לא בטוח שזה יעבוד בארץ.

עומר חרמש
14/03/10, 00:52
האם בין הספרים אותם ניתן יהיה להזמין ושיוקראו מהאייפד,יהיה גם את הספר האהוב עלי-"להיות כוכב"-סיפור חייו של משה סיני?
קראתי אותו בגיל 11 לאחר האליפות של הפועל ב-86,ויש מצב שמאז קראתי אולי עוד 3 ספרים בשארית חיי,בינהם "הצב של אורן" שהקראתי לפעוט עליו שמרתי.

ItaiHay
14/03/10, 01:00
האם בין הספרים אותם ניתן יהיה להזמין ושיוקראו מהאייפד,יהיה גם את הספר האהוב עלי-"להיות כוכב"-סיפור חייו של משה סיני?
קראתי אותו בגיל 11 לאחר האליפות של הפועל ב-86,ויש מצב שמאז קראתי אולי עוד 3 ספרים בשארית חיי,בינהם "הצב של אורן" שהקראתי לפעוט עליו שמרתי.

בבקשה אתה יכול לתת תגובה אחת נורמאלית פה? לפחות תגיב על הכתבה.

Vatos-Locos
14/03/10, 01:06

אם יהיה את הצב של אורן אני דורש גם את הבית של יעל ואיה פלוטו!
ספרים אדירים...

עומר חרמש
14/03/10, 01:06
בבקשה אתה יכול לתת תגובה אחת נורמאלית פה? לפחות תגיב על הכתבה.

תזרום.
למה להיות כבד כל כך? רוב המנהלים והחבר'ה פה כבר התרגלו לראש שלי,ונראה לי שהם שמחים על הצבע שאני מביא לפה מאז התחיל לדרוך פה כוכבי.
תשמח שלמרות שהאייפון שלי לא מוציא שיחות ואין פריצה באופק, אני עדיין מחייך.
וחוץ מזה-יום חג,יצא האייפד.למה להתחפש לנחמן שי במלחמת המפרץ? חבק אותי.
תראה את ואטוס לוקוס.הוא כבר מכיר אותי.
זה לא פורום של חברה קדישא.זה פורום שעוסק באביזרי בידור נפלאים.

eladlaur
14/03/10, 01:17
הזמנתי כי אני שם כשזה יוצא.
התכוונת ל3g?
אני לא צריך את זה וגם אני לא בטוח שזה יעבוד בארץ.

אולי זה לא יעבוד עכשיו, אבל אפשר להניח שבעתיד תהיה קיימת האופציה.

בכל מקרה - כתבה נחמדה.

saar200
14/03/10, 07:03
אני מאמין שזה יעבוד משום שהוא הולך הרי להמכר כאן בארץ מתי שהוא ע?י חברות הסלולר אז ודאי שזה יעבוד