מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Navigon iPhone car kit | ערכת ניווט לרכב

Cyphers
11/03/10, 13:35
שוק המוצרים הפריפאריילים לאייפון אומנם שוק רחב, אך כשזה מגיע למוצרים הקשורים לניווט או שהמוצרים נורא יקרים או שהם פשוט לא מספקים את הסחורה. Navigon חברה די וותיקה בתחום מוצרי הניווט לקחה את העניינים לידיים ושחררה ערכת ניווט לרכב שנראית יוקרתית אך מגיעה במחיר סביר ביותר

http://i44.tinypic.com/6srmrs.jpg

חברת Navigon אשר הוקמה בשנת 1991 ידועה בתור החברה שהציגה לראשונה בשנת 2000 תוכנת ניווט אשר משלבת בתוכה דיווחי תנועה כל זאת במכשירי PPC אשר היו בתקופה זו די בתחילת דרכם.
החברה ממוקמת בגרמניה וכיום מעורבת בתעשיית מוצרי הניווט גם בארה"ב.

המוצר הוא מוצר יחסית חדש אשר שוחרר בסוף 2009 ואני חייב לציין שהתרשמתי ממנו מאוד לאחר שהמשתמש ilanbutcher רכש אותו והמליץ עליו בחום.
מכיוון שלא מצאתי ייבוא רשמי של המוצר בארץ פניתי לאתר החברה בו מפורסם המחיר הרשמי של הערכה והוא 40 אירו. הבעיה היא שמשלוח מוסיף קרוב ל 50 דולר (?!?!) לכן חלופת Ebay מומלצת ביותר.

המאונט (העריסה) עצמו נראה מצויין. הוא בצורת סמל נייק ומספק זווית מצויינת לשימוש בזמן נהיגה בנוסף לעיצוב מדהים. מה שהכרחי בעריסות לאייפון הוא מצב אופקי (Landscape) בו ניתן גם להשתמש ב- Cover Flow האלגנטי של האייפוד וגם להשתמש בתוכנות ניווט במצב אופקי אשר בד"כ מספקות פרספקטיבה יותר טובה על המסלול ונותן תחושת שליטה.

בערכה מגיע כבל USB ומתאם למצת, לא ממש יצא לי לבדוק אותו אבל לפי דיונים שקראתי באינטרנט אין איתו בעיות ואפשר להשתמש בו בכייף. המאונט עצמו- בשני חלקים שמתחברים בקליק. וניירת...
האריזה מדליקה- מגיע בקופסה קטנה שברגע שפותחים מרימה גם את המאונט- סתם גימיק חביב.

לסיכום, המאונט עצמו נראה פשוט טוב! אומנם הוא לא המאונט הכי זול שתמצאו אך לי הוא היה שווה את המחיר של העיצוב והנוחות שלו. האייפון נכנס בקליק ויושב 1:1 על העריסה- אין תזוזות ואין סיכוי שהוא נופל משם. בהחלט אמליץ על המאונט למרות המחיר שלו - הוא פשוט שווה למי שחשוב לו העיצוב.

ספסיפיקציות:
מתאים ל: iPhone 3G & iPhone 3G S

http://www.navigon.com/export/sites/default/common/images/zubehoer/NAVIGON_iphone_Cradle_hoch-_oI.jpg http://www.navigon.com/export/sites/default/common/images/zubehoer/NAVIGON_iphone_Cradle_quer_oI.jpg http://www.navigon.com/export/sites/default/common/images/zubehoer/NAVIGON_iphone_ChargerxKabel.jpg

valersky
13/03/10, 10:53
בטח לא מתאים אם יש לי נרתיק מגן.. כמו של rebel הא?
באסה פצצות מצד אחד אני רוצה להגן על האייפון אבל מצד שני אני צריך להישתמש בתושבת אוניברסלית ב 5 $ שלפחות פעם בשנה בשמש הישראלית צריך להחליף אותה..

Cyphers
13/03/10, 15:01
בטח לא מתאים אם יש לי נרתיק מגן.. כמו של rebel הא?
באסה פצצות מצד אחד אני רוצה להגן על האייפון אבל מצד שני אני צריך להישתמש בתושבת אוניברסלית ב 5 $ שלפחות פעם בשנה בשמש הישראלית צריך להחליף אותה..

לא תוכל להכניס שום נרתיק למאונט הזה- הוא מתאים 1:1 למכשיר ואין סיכוי לכופף אותו (זה יגמר רע)

האמת שלגבי השמש, אני מקפיד להכניס גם אותו לתא כפפות כי זה חשבון פשוט של לשמור על הגומי.

Vatos-Locos
13/03/10, 15:42
תתחדש!
אני תמיד בעד מוצרים ממותג מוכר, אין מה לעשות, בקרת איכות קפדנית זה בדר"כ ההבדל הקטן שמשפיע על אמינות המוצר.

אגב, אם אתה משתמש בכבל אודיו+טעינה בו זמנית, הייתי ממליץ לקנות אחד משולב (ל-30 פין) לטובת הנוחות ויופי.

Cyphers
13/03/10, 19:13
תתחדש!
אני תמיד בעד מוצרים ממותג מוכר, אין מה לעשות, בקרת איכות קפדנית זה בדר"כ ההבדל הקטן שמשפיע על אמינות המוצר.

אגב, אם אתה משתמש בכבל אודיו+טעינה בו זמנית, הייתי ממליץ לקנות אחד משולב (ל-30 פין) לטובת הנוחות ויופי.

תודה!

האמת שאני משתמש ב- Griffin iTrip Auto Pilot והוא משתלב מצויין עם המאונט הזה.
שני מוצרים עם רמת גימור מצויינת שפשוט משדרים (תרתי משמע) איכות.

ilanbutcher
14/03/10, 19:18
סיקור מעולה =) אני שמח שאתה נהנה =)) וזה נכון המטען פשוט מעולה מטעין במהירות ובכלל ערכה מאוד נוחה ==)

solhar
15/03/10, 16:12
הי לכל המתלהבים!!

1.המוצר לא חדש... הוא עם ותק של מעל שנה.
2.הוא לא פותר בעיות של חוסר קליטה של ה- Iphone.
3.ממליץ להשתמש ב- car kit של TomTom בתוכו GPS נוסף, רמקול עצמאי, וסט להגברת הקול,חיבור Bluetooth וחיבור AUXILIAR לרדיו.
נכון הוא עולה $120 אך נותן הרבה יותר תמורה.
4.אני ניסיתי את תוכנת NAVIGON באירופה ולא הצלחתי לנווט כי רוב הזמו לא היה קליטה. קיבלתי מ- iTunes את הכסף בחזרה.
5. מי שקנה שיהיה לא לבריאות.

e-r-a-n
15/03/10, 19:42
לגבי העריסה של טומטום, האם ה gps החיצוני עובד גםעם תוכנות ניווט אחרות? כלומר כאביזר תוספת לכל דבר?
אני מעוניין להשתמש בו לניווט בארץ.

solhar
15/03/10, 22:59
לגבי העריסה של טומטום, האם ה gps החיצוני עובד גםעם תוכנות ניווט אחרות? כלומר כאביזר תוספת לכל דבר?

התובה היא כן!!
אני בדקתי עם תוכנה ניווט איטורן. עובד מצוין.

solhar
15/03/10, 23:01

התשובה היא כן!!
אני בדקתי עם תוכנה ניווט איטורן. עובד מצוין.

Cyphers
15/03/10, 23:15
הי לכל המתלהבים!!

1.המוצר לא חדש... הוא עם ותק של מעל שנה.
2.הוא לא פותר בעיות של חוסר קליטה של ה- Iphone.
3.ממליץ להשתמש ב- car kit של TomTom בתוכו GPS נוסף, רמקול עצמאי, וסט להגברת הקול,חיבור Bluetooth וחיבור AUXILIAR לרדיו.
נכון הוא עולה $120 אך נותן הרבה יותר תמורה.
4.אני ניסיתי את תוכנת NAVIGON באירופה ולא הצלחתי לנווט כי רוב הזמו לא היה קליטה. קיבלתי מ- iTunes את הכסף בחזרה.
5. מי שקנה שיהיה לא לבריאות.

אין חכם כבעל ניסיון אך תגובתך מחזקת את הטענה שלי,
העריסה של TomTom נחשבת high-end ועולה בהערכה גסה כ- 120$ - כאשר במציאות הזמנה ב- ebay עולה בסביבות 160 דולר + משלוח של 30 דולר - תוספת של מכס כבר הופכת את התענוג כמו שציינתי ליקר.

המוצר שנסקר פה הוא עריסה נטו ואינו מוצר לעשירים בלבד. אם כבר קנית iPhone שהוא מכשיר ניווט לכל דבר וע"פ הניסיון שיש לי איתו בחו"ל ובארץ אין בעיית קליטה אלא זמן איכון (ראשוני) טיפה ארוך.

את היתרונות של TomTom אתה מוזמן לסקור בכתבה נפרדת, אשמח לקרוא אותה.

לגבי הניסיון שלך עם התוכנה שלהם, אין לי ספק שיש לך על זה יותר מידע ממני כי הסקירה שלי היא בכלל לא על התוכנה בה אין לי ניסיון כלל.

תודה.

solhar
16/03/10, 08:10
אין חכם כבעל ניסיון אך תגובתך מחזקת את הטענה שלי,
העריסה של TomTom נחשבת high-end ועולה בהערכה גסה כ- 120$ - כאשר במציאות הזמנה ב- ebay עולה בסביבות 160 דולר + משלוח של 30 דולר - תוספת של מכס כבר הופכת את התענוג כמו שציינתי ליקר.

המוצר שנסקר פה הוא עריסה נטו ואינו מוצר לעשירים בלבד. אם כבר קנית iPhone שהוא מכשיר ניווט לכל דבר וע"פ הניסיון שיש לי איתו בחו"ל ובארץ אין בעיית קליטה אלא זמן איכון (ראשוני) טיפה ארוך.

את היתרונות של TomTom אתה מוזמן לסקור בכתבה נפרדת, אשמח לקרוא אותה.

לגבי הניסיון שלך עם התוכנה שלהם, אין לי ספק שיש לך על זה יותר מידע ממני כי הסקירה שלי היא בכלל לא על התוכנה בה אין לי ניסיון כלל.

תודה.

לגבי המחיר - אני שילמתי $120 בחנות APPLE בארה"ב.
שוב לגבי אפליקציה NAVIGON - מניסיוני (וללא קשר לזמן איכון ראשוני בלתי שביר באורכו) פשוט זה לא עובד ואני לא יודע מה הסיבות ה-A-GPS שמותקן ב-iPhone או האפליקציה או גם וגם.
נכון שהסקירה שלך היא על עריסה פשוטה "לעניים" אך עריסות מסוג זה יש הרבה וזולות יותר.
חשוב לתת לחברי הפרום מידע מקיף יותר על נושא עריסות וניווט GPS עם iPhone

Cyphers
16/03/10, 09:18
לגבי המחיר - אני שילמתי $120 בחנות APPLE בארה"ב.
שוב לגבי אפליקציה NAVIGON - מניסיוני (וללא קשר לזמן איכון ראשוני בלתי שביר באורכו) פשוט זה לא עובד ואני לא יודע מה הסיבות ה-A-GPS שמותקן ב-iPhone או האפליקציה או גם וגם.
נכון שהסקירה שלך היא על עריסה פשוטה "לעניים" אך עריסות מסוג זה יש הרבה וזולות יותר.
חשוב לתת לחברי הפרום מידע מקיף יותר על נושא עריסות וניווט GPS עם iPhone

אהלן,

שוב טענתך מחזקת את טענתי. קנייה בארה"ב לא זמינה להרבה ישראלים (עניים או עשירים)
ה- GPS ב- iPhone אינו A-GPS אלא GPS סטנדרטי עם צ'יפ של A-GPS.
הסקירה היא לא לעריסה לעניים כי כפי שכבר הבנת יש הרבה יותר זולות אבל כמו שתוכל ללמוד מהתגובות פה ההשקעה הכספית שווה כי את העריסות הזולות צריך להחליף במקרה הטוב אחת לשנה.

מוסכם שצריך לתת מידע מקיף על עריסות זאת אם הייתי מתיימר לסקור את כל נושא העריסות. מכיוון שהסקירה היום היא על מוצר של Navigon אין לי שום עניין בסקירת עריסות אחרות.

Navigon מספקת מוצר ברמה גבוהה מאוד במחיר סביר מאוד וכל חסכון שתוכל להשיג הוא זניח לעומת המוצר האיכותי שתקבל.