מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עידכון של מספר אפליקציות מחשבונות איטיונס שונים הופך לבעיה

natish
10/03/10, 15:39
‏באופן די מוזר ולא ברור אפל החליטה לשנות את צורת העידכון של אפליקציות במידה ויש למשתמש מספר חשבונות איטיונס שונים. הצורה החדשה גורמת לכך שלכל אפליקציה יש להכנס באופן עצמאי ולעדכן אותה. ניסיון חדש של אפל או סתם באג?

‏http://img.skitch.com/20100310-rb8tms3imeyp7gick1wekrupem.jpg

בום! בלי שום התראה אפל שינתה את צורת עידכון האפליקציות באיטיונס למשתמשים שיש להם יותר מחשבון איטיונס אחד. כך שכעת בלחיצה על לחצן ה- "Download All Free Updates" איטיונס זורק את השגיאה הבאה: "You can not update this software since you have not owned the major version of this software" במידה והעידכונים הם לאפליקציות מיותר מחשבון אחד. לא ברור אם מדובר בבאג או שינוי במדיניות של האפסטור אבל נראה שהתופעה היא לא מקומית ובינתיים אפל לא מספקת שום תגובה על הנושא באף אחד מפורומי התמיכה שלה.

עד עכשיו במידה והיו לכם מספר חשבונות איטיונס (אמריקאי, ישראלי, טורקמני וכו') ברגע שהייתם לוחצים על לחצן בדיקת העידכונים לאפליקציות הייתם יכולים לראות את כל העידכונים שיש לכם כמספר ליד אייקון האפליקציות (ב- Bar שבצד שמאל) והאפליקציות היו מתעדכנות רק לחשבון אליו אתם מחוברים. במידה והיו לכם עוד עידכונים הייתם צריכים להתחבר לחשבון דרכו רכשתם את האפליקציה שקיבלה עידכון ולעדכן את האפליקציה/ות. אולי זה קצת עקום אבל זה עבד בצורה די ברורה וטובה גם אם לא הכי נוחה.

כעת כל העידכונים שקיימים מוצגים ביחד בלי חלוקה לחשבונות אבל איטיונס לא מספיק חכם לשייך כל אפליקציה לחשבון דרכה היא נרכשה ולכן בניסיון לעדכן את כל האפליקציות מתקבלת הודעת השגיאה המרגיזה הזו מאחר ויתכן וחלק מהאפליקציות שייכות לחשבון אחר. הפיתרון הוא ללחוץ על כל אחת מהאפליקציות ולבחור באפשרות העידכון ולהכניס את הפרטים המתאימים לחשבון אליו שייכת האפליקציה ולחזור על התהליך עבור כל האפליקציות שיש עבורן עידכון.

http://img.skitch.com/20100310-ewppsbg97agw6m1xuqm6sip9dc.jpg

בעיקרון משתמשים שיש להם רק חשבון איטיונס אחד לא נפגעים מהתהליך אבל לכל אלו שיש מספר חשבונות איטיונס (שוב כמו חשבון אמריקאי, ישראלי וכו') שנוצרים מאחר והאפסטור מוגבלת מבחינת נושא התשלום שמחייב כרטיס אשראי מקומי בהתאם לחנות קורה שלא מעט משתמשים יוצרים לעצמם יותר מחשבון אחד, בנוסף יש גם את נושא ה- Promo Codes שמוגבל אך ורק לחנות האמריקאית מסיבה לא מובנת שגם הוא גורם ללא מעט משתמשים ליצור יותר מחשבון איטיונס אחד.

בכל אופן עכשיו כשאתם מודעים לבעיה ויודעים כיצד לפתור אותה נקווה שהנושא הוא באג שיתוקן.

Roy 10
10/03/10, 18:04

בעיקרון משתמשים שיש להם רק חשבון איטיונס אחד לא נפגעים מהתהליך

לי יש חשבון אחד וזה קרה גם לי :sad:

GalDanino
10/03/10, 19:46
לי יש חשבון אחד וזה קרה גם לי :sad:

אז כניראה שזה באג שיתקנו

yotame85
10/03/10, 23:53
זה תמיד היה ככה אחינו..

lamdin