מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : המשחקים של חברת Valve Software מגיעים למק

natish
09/03/10, 16:41
‏בשורה מעולה למקיסטים הגיימרים, חברת Valve Software הודיעה שהיא מייבאת את פלטפורמת ה- Steam game שלה לפלטפורמת המק והמשחקים יהיו כבר זמינים החל מהחודש הבא.

‏http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=8191&stc=1&d=1268145037

אני אומנם לא גיימר מושבע אבל ללא ספק מדובר בבשורה משמחת מאוד לכל הגיימרים המקיסטים באשר הם. מחשבי המק ידועים בכך שהם לא ממש מיועדים לגיימרים. גם כי החומרה של רוב מחשבי המק היא די ממוצעת בשונה מהחומרה של המחשבים שמיועדים לגיימרים וגם כי הצע המשחקים שקיים לפלטפורמת המק קטן בהרבה ביחס לזה שזמין לפלטפורמת ה- PC. אולם עם ההכרזה של חברת Valve נראה שהפערים שגם ככה הצטמצמו בשנים האחרונות עומדים להצטמצם אפילו עוד.

חברת Valve אחראית על כותרים מצליחים כמו: Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike, Portal, וסדרת Half-Life ולפי הדיווח שלה כל אותם כותרים עתידים להגיע לפלטפורמת המק כאשר החברה בשיתוף פעולה עם אפל ייבאה את פלטפורמת המשחקים שלה, Steam, למערכת ההפעלה של המק.

אבל החדשות הטובות לא מסתכמות רק בנושא המשחקים שמגיעים למק אלא גם בשיטת התמחור וההפצה שלהם כאשר Valve גם הודיעה שניתן יהיה להשתמש בסיריאלי שנרכש עבור משחק לפלטפורמת PC גם לאותו המשחק לפלטפורמת המק ולהפך כלומר מי שירכוש רשיון למשחק כלשהו יוכל לשחק עליו גם על המק וגם על ה- PC מבלי לשלם תוספת. מדובר במהלך חדשני מאחר וכיום חלק גדול מהמשחקים שמפותחים גם עבור פלטפורמת המק מצריכים רכישה נפרדת מהגירסה שלהם ל- PC.

TluRVBhmf8w

Valve גם הודיעה שפלטפורמת המשחקים שלה - Steam תאפשר שחרור והפצה של משחקים ל- 3 פלטפורמות שונות בו זמנית כאשר מדובר על פלטפורמת ה- PC, המק וקונסולת המשחקים Xbox 360 והדבר יבוא לידי ביטוי כבר עם שיחרור המשחק "Portal 2" שישוחרר באותו הזמן לכל 3 הפלטפורמות הנ"ל. נקווה שההשקעה של Valve בייבוא המשחקים שלה לפלטפורמת המק תשתלם לה באופן שימשוך עוד מפתחות ויצרניות משחקים ללכת בעקבותיה.

Cyphers
09/03/10, 17:09
אוי נהדר.
ואו Half life איזה נוסטלגי. משחק אדיר.

מעניין מי קונה מק כדי לשחק :)

GalDanino
09/03/10, 19:17
Omg זאת אומרת שכל המשחקים שעובדים על מנוע hl יעבדו על מק o_o
ענקי! יאללה אם יש codmw2 למק אני מוכר את המחשב שקניתי ב8000 שקל לגיימינג וקנה איזה איימק סקסי

XmiXdriX
09/03/10, 23:48
ומתי כל זה מגיע אלינו?

efi2003
13/03/10, 19:05
Omg ענקי! יאללה אם יש codmw2 למק אני מוכר את המחשב שקניתי ב8000 שקל לגיימינג וקנה איזה איימק סקסי

אתה יכול להתחיל למכור...
יש codmw2 למק.