מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Infiniboard| גלילה אנכית בספרינגבורד

natish
08/03/10, 12:33
‏המפתח העצמאי chpwn שבאמתחתו מספר רב של תוספים ואפליקציות צד שלישי שזמינות בסידיה שיחרר לאחרונה תוסף בשם Infiniboard שמאפשר לגלול אנכית את דפי הבית באייפון. באופן זה תוכלו להכניס אינסוף אייקונים ואפליקציות בתוך 9 דפי הבית המותרים.

‏http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=8170&stc=1&d=1268043303

המפתח chpwn שכבר הביא לנו לא מעט תוספים ואפליקציות לאייפון דרך הסידיה כמו למשל: ProSwitcher (לו היה שותף ביחד עם Ryan petrich) ו- infinidock מציג כעת את הפיתוח האחרון שלו, תוסף בשם Infiniboard המאפשר לכם לגלול בצורה אנכית כל דך ממסכי הבית של המכשיר שלכם (אייפון או טאץ'). באופן הזה כל אחד מ- 9 דפי(מקסימום) הבית יכולים להכיל עוד אינסוף אפליקציות ואייקונים על ידי גלילה אנכית.

http://img.skitch.com/20100308-ntk5kau125c6xuxyn2suxbt3ds.jpg

http://s3.amazonaws.com/ember/SJ5CG2LIuyW5jOF6VjaunDNemB8kvqAL_m.png

בנוסף Infiniboard תומך באופן מלא בכל נושא העברת וניהול האייקונים שעל מסכי הבית של המכשיר כך שניתן להגרור ולהעביר אייקונים כרצונכם ממסך אחד למשנהו ולמקם אותם במקום המתאים. הטוויק הזה מצוין למי שרוצה לייעד מטרה לכל אחד ממסכי הבית שלו כאשר באופן הזה ניתן להפוך דף אחד לדף המשחקים, דף אחר לדף רשתות חברתיות (טוויטר, פייסבוק, Meebo או כל אפשרות אחרת) וכן הלאה...

האפליקציה זמינה לרכישה דרך הסידיה בעלות של 1.99$ והיא נמצאת בסורס של bigboss כך שאין צורך להוסיף סורסים כדי למצוא אותה.

Souf0HUy56k

Cyphers
08/03/10, 12:45
מדליק- עכשיו כל מה שצריך זה מפה להתמצא בכל הבלאגן :)

GalDanino
08/03/10, 12:54
מזכיר לי את 1.0.2 :)
זוכרים איזה סיפור זה היה לפרוץ אייפון!??!
סעמק היום כל אחד שרוצה לפרוץ אייפון מוריד תוכנה ולוחץ על כפתור...

porki
08/03/10, 13:04
אחלה דבר, רק חבל שהוא לא מתממשק עם categories =\
אם שניהם מותקנים על המכשיר, ה categories נתקע..

Roy 10
08/03/10, 14:13
אחלה דבר, רק חבל שהוא לא מתממשק עם categories =\
אם שניהם מותקנים על המכשיר, ה categories נתקע..

אצלי זה לא נתקע אלא פשוט אי אפשר לראות יותר מעמוד אחד בכל תיקיה, אולי זה כי יש לי את categoriesSB...

תודה נתי כתבה מעולה הורדתי איך שזה יצא וזה ממש נוח.
תיקון קטן, אפשר עד 11 דפים ולא 9...

natish
08/03/10, 15:07
מזכיר לי את 1.0.2 :)
זוכרים איזה סיפור זה היה לפרוץ אייפון!??!
סעמק היום כל אחד שרוצה לפרוץ אייפון מוריד תוכנה ולוחץ על כפתור...

תכל?ס 1.0.2 לקח לי מלא זמן להתרגל לגלילה הצידה שהגיעה ב?-1.1 עכשיו אני כבר התרגלתי לגלילה הזו.

אצלי זה לא נתקע אלא פשוט אי אפשר לראות יותר מעמוד אחד בכל תיקיה, אולי זה כי יש לי את categoriessb...

תודה נתי כתבה מעולה הורדתי איך שזה יצא וזה ממש נוח.
תיקון קטן, אפשר עד 11 דפים ולא 9...

תודה על התיקון. 9, 11 או 911 אני לא משתמש ביותר מ-2 מסכי בית :)

BlueGene
08/03/10, 16:55
אני כותב בחיפוש וזה לא מוצא לי כלום, נכנסתי אפילו לפקד של ביגבוס ואין שם, זה רק אצלי?

mr-anderson
08/03/10, 23:03
האם צריך בשביל זה ווינטרבורד?

nafroman
08/03/10, 23:18
מישהו יודע אם זה עובד טוב עם overboard מותקן ?

mr-anderson
09/03/10, 12:41
לא יודע מה איתכם. התקנתי את זה בחינם, הורדתי מהסורס של BeYouriPhone...
זה עובד מעולה!

רק באג אחד קטן - גילגלתי פעם אחת עד לשמאל קיצוני ומגיע למסך חיפוש, וזה לא הציג את כל המקלדת.
נכנסתי שוב לסידיה ויצאתי ועכשיו אני כן יכול לראות את כל המקלדת בצד שמאל.
אח"כ זה שוב פעם הציג לי רק חלק מהמקלדת (השורות התחתונות לא מופיעות), יצאתי מזה, נכנסתי לחייגן ואז חזר שוב כל המקלדת. מוזר...

Roy 10
09/03/10, 14:18
תודה על התיקון. 9, 11 או 911 אני לא משתמש ביותר מ-2 מסכי בית :)

באמת? יש לך כל כך קצת דברים? או שזה 2 אחרי infiniboard? (אצלי זה ככה :-D)

mr-anderson
10/03/10, 01:59
ד"א עדכון מהיר - הגירסה החימנית שהורדתי. עשתה את הבאג הזה בדיוק פעמיים היום ומאז כלום... אז אפשר להוריד מהסורס החינמי שציינתי הודעה קודם... דבר יעיל.
אני חילקתי את זה ל-4 עמודים (לפני כן היה לי 7 עמודים בערך)

mr-anderson
10/03/10, 02:01
א. כדאי שאפל יעסיקו את המתכנת הזה ודחוף, הם רק ירוויחו מזה.
ב. יאללה שירוץ לפרוייקט הבא שלו: שיכתוב טוויק שאם אני מעמיד את האייפון במצב מאוזן אז האייקונים בספרינג בורד יסתובבו גם הם 90 מעלות ואז אפשר יהיה לגרור למעלה או הצידה

יוסי אורמן
18/03/10, 20:44
התקנתי מהסידיה וזה תקע לי את המסך ולא איפשר לי להזיז המסך,ביצעתי עשרות פעמים איתחול רך
ולמזלי איך שהוא המכשיר עלה על מצב בטוח ואז הצלחתי להסיר את ה infiniboard ואז האייפון חזר למצבו הקודם,שוב התקנתי את ה infiniboard ושוב לא הייתה אפשרות להזיז המסך שנתקע,ניסיתי שוב לאתחל המכשיר ולאחר יום שלם שבו המכשיר לא הגיע שוב למצב בטוח נאלצתי לבצע אתחול מלא החזרתי המכשיר למצבו הראשון ומאז אני לא מעיז להוריד את ה infiniboard,האם למישהו יש הצעה מענינת מה לעשות על מנת להחזיר ה infiniboard שכמובן נרכש בתשלום ושהיה עבורי מכשיר עבודה מצויין

Roy 10
19/03/10, 00:06
התקנתי מהסידיה וזה תקע לי את המסך ולא איפשר לי להזיז המסך,ביצעתי עשרות פעמים איתחול רך
ולמזלי איך שהוא המכשיר עלה על מצב בטוח ואז הצלחתי להסיר את ה infiniboard ואז האייפון חזר למצבו הקודם,שוב התקנתי את ה infiniboard ושוב לא הייתה אפשרות להזיז המסך שנתקע,ניסיתי שוב לאתחל המכשיר ולאחר יום שלם שבו המכשיר לא הגיע שוב למצב בטוח נאלצתי לבצע אתחול מלא החזרתי המכשיר למצבו הראשון ומאז אני לא מעיז להוריד את ה infiniboard,האם למישהו יש הצעה מענינת מה לעשות על מנת להחזיר ה infiniboard שכמובן נרכש בתשלום ושהיה עבורי מכשיר עבודה מצויין

כנראה והתוסף התנגש עם דברים אחרים שיש לך על המכשיר. תבדוק מה עוד מותקן לך שיכול להיות קשור, כמו תוספים שמשנים את הספרינגבורד.

יוסי אורמן
05/04/10, 23:47
אצלי זה גרם שהמסך לא יגיב לנגיעה tuch ועד שלא הסרתי אותו אי אפשר היה להזיז המסך

nayman
06/04/10, 01:03
א. כדאי שאפל יעסיקו את המתכנת הזה ודחוף, הם רק ירוויחו מזה.
ב. יאללה שירוץ לפרוייקט הבא שלו: שיכתוב טוויק שאם אני מעמיד את האייפון במצב מאוזן אז האייקונים בספרינג בורד יסתובבו גם הם 90 מעלות ואז אפשר יהיה לגרור למעלה או הצידה

ב. קיים כבר מלבד האופציה של גלילה אנכית