מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : O2 מתכוננת לשיחות וידאו באייפון

natish
07/03/10, 11:15
‏חברת הסלולר O2 הרימה לא מעט גבות כאשר היא עידכנה את רשימת התעריפים עבור השימוש באייפון והוסיפה את התעריף עבור שיחות וידאו. האם החברה הבריטית מתכוננת להגעתו של הדגם הבא של האייפון? ‏

‏יש לא מעט דיבורים לגבי האפשרות שאפל תוסיף מצלמה קדמית בדגם הבא של האייפון ותאפשר שיחות וידאו, אבל בינתיים הדברים נשארו בתור השערות בלבד לפחות עד היום.

http://img.skitch.com/20100307-xu7x2kc599as8dxkcyd918864b.jpg

האתר MacNN מדווח היום שהחטיבה הבריטית של חברת הסלולר O2 הוסיפה לרשימת התעריפים של השימוש באייפון את תעריף שיחות הוידאו כאשר כידוע לכולם נכון להיום מכשירי האייפון לא תומכים בשיחות וידאו מאחר ואין להם מצלמה קדמית שתאפשר זאת.

התעריף הנ"ל התווסף בשקט לרשימת הפיצ'רים העיקריים וניתן לראות (תמונה למטה) שעלות שיחת וידאו תהיה זהה לזו של שיחה רגילה.

http://img.skitch.com/20100307-rfnsiy5yn53jr9bcjjayrujcpc.jpg

לא ברור האם מדובר במעשה מכוון של ספקית הסלולר הבריטית או שמא בדליפת מידע שנעשתה בטעות שחושפת את את הפיצ'ר של שיחות הוידאו בדגם הבא של האייפון. להזכירכם גירסת הבטא של 3.2 עבור האייפון מגלה אפשרויות של שיחת וידאו למרות שבינתיים אין שום עדות חומרתית שתאשר את השמועה. מצד שני ידוע שאפל רכשה בעבר כמויות גדולות של חיישני מצלמה של 5MP ושל 3.2MP, כאשר חיישני ה- 3.2MP מצאו את דרכם למכשיר ה- 3Gs ועדיין נותרה תעלומת הרכישה של חיישני ה- 5MP.

כמו כן לאפל יש מלאי די משמעותי של מצלמות iSight שיכולות במתכונת מצומצמת יותר מבחינת גודל למצוא את דרכן לקדמת האייפון עבור שיחות וידאו. האתר Electronista ניסה לקבל תגובה מצד O2 לפשר המהלך אבל בינתיים לא התקבלה שום תגובה מצד חברת הסלולר.

yoleboss26
07/03/10, 11:18
מהלך תמוה מצד o2 ... נראה קצת מוזר שבכזו קלות ידלפו מידע שכזה.

lokopo
07/03/10, 12:55
והנה אפל מתחילים להפעיל לחצים על החברות להוציא כל מני דברים קטנים כדי לעורר את האנשים לקראת האייפון הבא.

GalDanino
07/03/10, 14:49
לאאא רק לא מצלמה קידמית!!!! :( :( :(

Maor.S
07/03/10, 18:23
ישש אמן מצלמה קדמית רק שלא יעשו את האייפון כזה מכוער

Nick2iL
08/03/10, 02:15
נראה לי מצמה קידמית והשיחות וידאו זו ההמצאה הכי מיותרת שיש ?
כשהיה לי את הנוקיה n95 8gb אני לא זוכר שהישתמתי בפונקציה הזו הרבה ואולי רק פעמיים או שלוש !
לי דווקא נשמע שזה סתם מיותר...