מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל מאשרת: האייפד יגיע לחנויות הארה"ב ב- 3 לאפריל

natish
05/03/10, 15:53
‏עכשיו זה כבר סופי, אפל מאשרת את תאריך היעד להשקת האייפד בגירסת ה- Wifi בארה"ב. הגאדג'ט המדובר יגיע למדפים ב- 3 לאפריל כאשר המכירה המוקדמת תחל כבר ב- 12 למרץ. דגמי ה- 3G יהיו זמינים לרכישה לקראת סוף אפריל - תחילת יוני.

‏http://img.skitch.com/20100305-jhe439n6n1pq5mm8n12d6jxjci.jpg

אפל הודיעה היום שדגמי ה- Wifi של האייפד יושקו ברחבי ארה"ב ביום שבת, ה- 3 לאפריל. דגמי ה- 3G וכן השקת דגמי האייפד (wifi+3g) ברחבי העולם יתרחשו מאוחר יותר בחודש אפריל כאשר אפל תתחיל את המכירה המוקדמת של המכשירים כבר ב- 12 למרץ. ההכרזה הזו מגיעה היום מאפל עצמה מה שמאשר את הדיווחים (http://www.iphones.co.il/forum/thread124671.html) לפיהם האייפד יושק במתוכנן ומבטל את חרושת השמועות שגרסה שהאייפד יושק בעיכוב עקב בעיות ייצור.

לפי ההכרזה המדינות הראשונות שיקבלו את האייפד כבר בסוף חודש אפריל הקרוב הן: אוסטרליה, קנדה, צרפת, גרמניה, איטליה, יפן, ספרד, שוויץ ואנגליה. המכירות המוקדמות יתאפשרו דרך החנות המקוונת של אפל (www.apple.com) כאשר כל מי שירכוש במכירה מוקדמת יוכל לאסוף את המכשיר שלו מחנות אפל הקרובה אליו. אפל גם ציינה שעם השקת האייפד בארה"ב תושק חנות הספרים המקוונת של החברה, ה- iBookStore שתחילה תהיה זמינה אך ורק למשתמשי ארה"ב (חשבון איטיונס אמריקאי) ולאחר מכן היא תפתח בעוד ארצות בהתאם להסכמים שאפל תחתום עם חברות ההוצאה לאור המקומיות.

http://images.macrumors.com/article/2010/03/05/085848-ipad_preorder.png

בהנחה שעניין המכירה המוקדמת יהיה זהה לזה של האייפון 3Gs ולפי ההנחה שכמויות האייפד הראשונות יהיו די מצומצמות ככל הנראה אלו שירכשו את המכשיר במכירה מוקדמת יקבלו את זכויות הראשונים לקבל את המכשירים הראשונים ואם ישארו עוד מכשירים במלאי הם יהיו זמינים למכירה עבור כל מי שחפץ בכך. אפל אולי מקווה שבאופן הזה היא תמנע את הטורים הארוכים של קונים.

Roy.c
05/03/10, 16:07
יופי:) הגיע הזמן עכשיו האייפד שלנו מתקרב, וכמובן אין ישראל בינתיים...

noners
05/03/10, 16:25
לא הבנתי, אם אני בניו יורק בערך ב-20 במרץ, אני יוכל להשיג אחד במכירה מוקדמת או לא?

natish
05/03/10, 16:39
לא הבנתי, אם אני בניו יורק בערך ב-20 במרץ, אני יוכל להשיג אחד במכירה מוקדמת או לא?

אתה תוכל להזמין דרך האתר של אפל החל מה- 12 למרץ אבל המכשיר יגיע לחנויות באופן פיזי רק ב- 3 לאפריל ורק אז תוכל לאסוף אותו מהחנות.

ItaiHay
05/03/10, 22:56
אתה תוכל להזמין דרך האתר של אפל החל מה- 12 למרץ אבל המכשיר יגיע לחנויות באופן פיזי רק ב- 3 לאפריל ורק אז תוכל לאסוף אותו מהחנות.

אני בארה"ב עד ה4 לאפריל. אני אוכל להזמין ולאסוף אותו בלי בעיה מהחנות הקרובה? לא תהיה בעיית תורים?

ואם אני באמת אקנה אני מבטיח סקירה בשם אתר אייפונס ;)

Snoopy
05/03/10, 23:10
אני בארה"ב עד ה4 לאפריל. אני אוכל להזמין ולאסוף אותו בלי בעיה מהחנות הקרובה? לא תהיה בעיית תורים?

ואם אני באמת אקנה אני מבטיח סקירה בשם אתר אייפונס ;)

אני כבר מעכשיו יכול לסקור לך אותו:

זה אייפון מוגדל.

אה, ויש אפשרות למסך בית מתחלף.
תבלו.

GalDanino
06/03/10, 00:32

זה אייפון מוגדל.

תבלו.

ישר לשלול....
hater..

ItaiHay
06/03/10, 01:08

זה אייפון מוגדל.

תבלו.

אז אני מבין שאתה לא קונה אחד :)
תאמין לי שזה יותר מרק אייפון מגודל. ובכלל אני קונה כי אני ואמא שלי קוראים ספרים אלקטרונים.

Nick2iL
06/03/10, 02:42
אולי הוא כמו אייפון מגודל אבל נראה שהגלישה באינטרנט תהיה בו ממש פנטסטית חוץ מהקטע של הפלאש :(

chertok
06/03/10, 11:19
בתור אחד שמשתמש באייפון ובמקבוק אני לא רואה שום סיבה לקנות את האייפד,כמו שאנשים אומרים כאן זה בהחלט נראה כמו "אייפון גדול"

The_mg
06/03/10, 15:18
"אבל כל הכיף זה בתורים, גם אלטון ג'ון היה עומד בתורים להופעה של עצמו." (נלקח מפרסומת)

kostor
06/03/10, 16:30
אילו היה לו פלאש היה שווה קצת לקנות אותו. חוץ מזה הוא לא שינה הרבה! הוא אומנם נראה מפתה כמו כל מוצרי אפל אבל צריך לקחת את זה לפרופורציות! כן האינטרנט יהיה במגע על 10 אינץ' אבל האם זה שווה את זה? כרגע אפילו אייפון עוקף אותו.
תחשבו פעמיים אם הוא שווה 800$ למי שקונה יחד את כל האפשרויות.

ipxp
06/03/10, 16:45
זה טוב לאנשים שרוצים את הפונקציות של האייפון רק לא צריכים טלפון ולא צריכים להתחיל סיפורים עם ספקיות טלפון....

אבל עדיין יש חסרון דיי גדול של מצלמה קדמית, הflash ייתקן את עצמו עם השנים עם HTML5 ;)

sackura
06/03/10, 17:54
"האייפד נהדר !! מרשים !! מהפכני בצורה בלתי רגילה !! פונקצונאליות בלתי רגילה" אבל.....

"רק" חבל שחסר:
*מצלמה לשיחות וידאו שמכשיר ברמה של האייפד ובמאפיינים שהוא מתהדר בהם היה חייב לקבל !
*פלאש פלייר כמו שצריך
*נפח יותר משמעותי
*כניסת USB לכל הרוחות !
ועוד...ועוד...ועוד...

לאפל יש נטיה ליצור דברים מדהימים עם פוטנציאל אדיר שאף אחד לא יכול לעקוב אחרי אך חייבת לקלקל
עם העדר פונקציות פשוטות ובסיסיות...זה כמו לקנות מרצדס עם מנוע של מאזדה...מראה עוצר נשימה וביצועים בינוניים מאוד...
מאכזב...

ברור שתמיד יהיו מכורי אפל שגם אם סטיב ג'ובס ישווק מחדש ווקמן עם קלטות בצורת המשפט הבא :
"A rmagical and revolutionary walkman at unbelivable price starting at 1500$"

הם יקנו בטענה שקלטות של פעם נשמעות הרבה יותר טוב מMP3"

כל מי שיקנה אייפד המשפט הבא מתייחס אליו :
"פראיירים לא מתים, רק מתחלפים !"

The_mg
06/03/10, 20:19
אממ קלטות אולי לא נשמעות יותר טוב אבל יש מלה אנשים שמוכנים לשלם הרבה כסף על תקלתי וויניל "מיושנים", לדעתי הם גם צודקים בגלל שבוויניל אין צורך בהמרות מאנולוגי לדיגיטלי ובחזרה, רק אנולוגי-אנולוגי אבל זה לא קשור.

בנתיים נראה מאכזב, עד שהוא לא יצא, מי אני שאשפוט אותו..

עומר חרמש
07/03/10, 00:14
בתור אחד שמתהדר בספריית תקליטים מכובדת מאוד,אני מאשר את דבריך.
רגל אחד בשנות ה-80 והשניה עמוק במאה ה-21
אין על לשמוע מאיר אריאל בתקליטים.

ofirke
07/03/10, 07:31
אולי הגיע הזמן לתקן את שגיאת הכתיב בכותרת של הכתבה?

האייפד יגיע לחנויות בארה"ב - ולא האייפד יגיע לחנויות הארה"ב.