מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שמועה| האייפד יתחיל להגיע החודש לחנויות אפל

natish
04/03/10, 12:30
‏שמועות חדשות מגלות לנו שעובדי החנויות של אפל יהיו הראשונים לשחק עם האייפד שיגיע עוד החודש לחנויות אפל לקראת מכירות מוקדמות. הדבר מבטל מספר שמועות שהיו לאחרונה על כך שהאייפד לא יושק בזמן עקב בעיות ייצור.

‏http://img.skitch.com/20100304-dupb8gb65qphtqpmf3nwrqhwn.jpg

עובדי אפל אולי לא זוכים למשכורות עתק או לתנאי של הייטק אבל הם נמצאים כל היום בסביבת המוצרים האלקטרוניים המעוצבים ביותר והפופולריים ביותר בשוק. מסתבר גם שהם הולכים להיות הראשונים שישחקו עם הגאדג'ט החם ביותר בשוק הטכונולוגיה בשנים האחרונות - האייפד כאשר לפי השמועות נראה שהמוצר יגיע למספר חנויות אפלסטור החל מה- 10 למרץ כדי שהמוכרים והעובדים יוכלו להכיר את המוצר היטב כדי שהם יוכלו לתת שירות טוב יותר וגם לעזור ללקוחות בתפעול המכשיר.

את העניין מדווח המגזין examiner שלדבריו לא רק שמע זאת ממספר מקורות פנימיים אלא גם קיבל אישור לכך ממנהל אחת המחנויות אפל שבדרום קליפורניה שמעדיף באופן די ברור להשאר בעילום שם. לפי הדיווחים המכירות המוקדמות של האייפד יחלו לקראת סוף חודש מרץ כאשר אחד התאריכים שצוינו הוא ה- 26 למרץ, פרסומות למוצר יחלו כבר מאמצע החודש כאשר על פי הדיווחים הדגש בפרסומות יהיה על יכולות ה- Ebook של המוצר ואילו גירסת ה- 3G תתחל להמכר רק במהלך חודש אפריל - יוני.

הדיווח הזה נוגד את שאר השמועות שהיו בימים האחרונים ברשת לפיהם השקת האייפד תתעכב בחודש עקב צוואר בקבוק בייצור שיגרום לעיכוב הגעת המוצרים לחנויות אבל מספר רב של מקורות ביניהן Foxconn שאחראית על הייצור של האייפד הגיבו לשמועה ואמרו שהיא לא נכונה ושהמכשיר יגיע לחנויות בתאריך ובזמן שנקבעו בהתחלה. אז תצפו שהחודש האייפד יחזור לכותרות.

עומר חרמש
04/03/10, 12:38
תגובה חרמשית אופיינית: מה אכפת לי מהאייפד? העיקר שהאייפד יושק עם גרסת 3.2 ושימצאו פריצה ומהר!
לפעמים אין ברירה אלא להיות אינטרסנט.
ובלי קשר,אני אוחז בלפטופ לנובו ישן עם 70 ג'יגה בלבד כך שאולי יום אחד כשהמצב הכלכלי ישתפר,אז גם לי יהיה איזה אייפד או במבוק.
אני קורא לזה במבוק.הכי פשוט.

ipxp
04/03/10, 13:05
תגובה חרמשית אופיינית: מה אכפת לי מהאייפד? העיקר שהאייפד יושק עם גרסת 3.2 ושימצאו פריצה ומהר!
לפעמים אין ברירה אלא להיות אינטרסנט.
ובלי קשר,אני אוחז בלפטופ לנובו ישן עם 70 ג'יגה בלבד כך שאולי יום אחד כשהמצב הכלכלי ישתפר,אז גם לי יהיה איזה אייפד או במבוק.
אני קורא לזה במבוק.הכי פשוט.

כ"כ חרמשית שאתה לא מתאר...שרק בגלל זה מגיע לך שאפל יידחו בעוד כמה חודשים טובים את האייפד...

כשסטיב ג'ובס אמר בעוד 60 יום, כלומר חודשיים, מה27 בינואר, זאת אומרת בערך 27 במרץ...אז יותר משבועיים לפני זה ייצא לעובדי אפל כדי לנסות ממשק שמיליונים כבר יודעים להשתמש באותו ממשק של iphone OS?...

ymeiner
04/03/10, 17:18
מר חרמש היקר, חשבתי שהיה לנו הסכם! אתה מתעניין בעניין האייפד ואני תומך בפריצה מהירה לא משנה של איזו גירסה.
אני מתחיל לחשוב על הרחבת ההתחייבות שלך לשני סביח רק בגלל תחושת הבגידה שמחלחלת בתוכי

עומר חרמש
05/03/10, 02:31
מר חרמש היקר, חשבתי שהיה לנו הסכם! אתה מתעניין בעניין האייפד ואני תומך בפריצה מהירה לא משנה של איזו גירסה.
אני מתחיל לחשוב על הרחבת ההתחייבות שלך לשני סביח רק בגלל תחושת הבגידה שמחלחלת בתוכי

אני שמח שיש כאן אנשים שגילו את הקסם שבי,אחרי שהתפזר עשן הפאניקה.
מכיוןן שאלצהיימר הנעורים מחלחל בדמי,,אז כמובן שלא נותרה לך ברירה אלא לסלוח לי.
אני חושש או יותר נכון מקווה (ואולי בכל זאת חושש),שביום "יציאת מצרים" של האייפון שלי,אני אזמין לסביח את כל קהילת פורום אייפון.

ymeiner
05/03/10, 17:56
היום לא ניתן לרכוש אייפד.