מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חיבור האיפון למרכת קולנוע ביתי

idanogen
28/02/10, 16:13
שלום לכולם
אחד הדברים הכי טובים שקניתי לאיפון שלי בעצם הדבר הכי טוב זה היה הרדיו דיסק באוטו שלי שתומך בבלוטוס כך שהוא משמש גם כדיבורית ואני ממליץ בחום לכול מי שיש כל מכשיר סלולרי שתומך בבלוטוס
לקנות רדיו כזה .

השאלה שלי היא האם יש מתאם שיכול לחבר לי את האיפון עם המערכת בבית כך שאוכל לשדר מוזיקה ישירות מהמכשיר למערכת??

niranbar
01/03/10, 13:19
אתה יכול לקנות דוק לאייפון ולחבר את הדוק לשקע אוזנייה שיש במערכת

Vatos-Locos
01/03/10, 13:40
אתה יכול לקנות דוק לאייפון ולחבר את הדוק לשקע אוזנייה שיש במערכת

השקע ב-DOCK רק מעביר את חיבור האוזניות (שבראש האייפון) לחלק האחורי שיהיה יותר נוח, זה בדיוק כמו שהוא יחבר את הכבל לשם.
וזה לא יעזור לו לחבר את הכבל מיציאת האודיו של האייפון ליציאת האודיו של המערכת (זה לא כמו AUX במערכות לרכב), הוא צריך כניסת אודיו שזה בדר"כ rca אדום-לבן בחלק האחורי.

בכ"א ממה שאני מבין הוא בכלל רוצה bluetooth ולא חוטי,
אני מכיר רסיברים של 30-40 ש"ח אבל הם עובדים על סוללה שמחזיקה בערך שעתיים-שלוש ואיכות הסאונד לא בשמים, לא ממש ממליץ על זה לשימוש קולנוע ביתי.
יש את ה-YBA-10 של ימאהה אבל זה יותר לכיוון ה-300-400 ש"ח.

e-r-a-n
01/03/10, 18:15
ובכן, אפשר גם לסכם את העניין בכבל פשוט משקע אוזניות עבור האייפון, ובצידו השני rca אדום לבן לרסיבר..

idanogen
02/03/10, 10:51
Vatos-Locos צודק אני מחפש חיבור ב bluetooth באוטו זה עובד מעולה ואני לא מבין למה זה לא יכול לעבוד ככה גם בבית במיוחד שזאת טכנולוגיה ישנה מאוד

Vatos-Locos
02/03/10, 12:41
כי אין לרסיבר שלך בלוטוט מובנה, ורסיבר איכותי עולה 80-100 דולר לפני משלוח ומיסים.
נתתי לך כבר לדוגמא את הימאהה (הדגם רשום קודם), זה שאתה מחליט להתעלם מזה לא אומר שזה לא קיים.