מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ‎ג'ובס עדיין על גירסה 3.1.2?

natish
28/02/10, 15:45
‏האם מנכ"ל אפל עדיין לא עדכן את מכשיר האייפון שלו לגירסה האחרונה? כך עולה מראייה חדשה כאשר מייל שהתקבל ממכשיר האייפון של ג'ובס מראה שהגירסה של המכשיר שלו היא גירסה 3.1.2.

‏http://img.skitch.com/20100228-d86xmj9igi13cqmsd18md5whjs.jpg

הדיווח המשעשע הזה מגיע מפי האתר 9to5mac כאשר הבלוגר מייק שמעלה את תכניו באתר בשם Macsoda כתב להם שהוא קיבל מייל תגובה מסטיב ג'ובס אחרי שהוא שאל אותו לגבי העתיד של תוכנת Final Cut Pro אחרי שהשמועות האחרונות טוענות שפאל פיטרה כ- 40 מפתחים מצוות הפיתוח של התוכנה המקצועית. התשובה של ג'ובס הייתה כרגיל קצרה וברורה:

No worries. FCP is alive and well.

אבל האתר החליט לא להאמין למילה של מייק לגבי כך שהמייל הוא אכן המייל של ג'ובס מאחר ולמרות שזה קרה לא מעט בעבר, ג'ובס לא תמיד נוהג לענות למיילים שנשלחים אליו במיוחד מבלוגרים ובעלי אתרים. ובכן 9to5mac ביקש את קובץ ה- Header של המייל כדי לדלות מידע על המייל עצמו והוא אכן התקבל.

בדיקה קצרה של הקובץ הראתה שאכן מדובר במייל אמיתי ושהתשובה היא ככל הנראה באמת ג'ובס בכבודו ובעצמו. קודם כל כתובת ה- ip ממנה נשלח המייל היא 17xxx שמצביעה על כתובת ip פנימית של אפל. אבל מה שכן התגלה משהו די משעשע כאשר גירסת האייפון של ג'ובס רשומה בתור גירסה 7D11 שהיא המספור של הגירסה בה שוחררה 3.1.2, במילים אחרות ג'ובס עדיין נמצא על גירסה 3.1.2 ולא על גירסה 3.1.3 שהמספור של הגירסה שהיא שוחררה הוא 7E18 שלא לדבר על איזשהי גירסת בטא מוקדמת של 3.2 או אפילו 4.0.

‏http://img.skitch.com/20100227-k73m5ru76dquh5wj56x7crrs2y.jpg

בעיקרון ברור לכולנו שגירסה 3.1.3 היא גירסה די מיותרת שלא משפרת שום דבר בתפקוד המכשיר ומלבד לטענה לשיפור פעולת החיווי של הסוללה במכשיר נראה שאין בה שום אלמנט של שיפור או תוספת לגירסה 3.1.3 מלבד לנעילת המכשיר ושדרוג גירסת המודם לגירסה חדשה שאין לה פריצה. אבל עדיין היינו מצפים מהמנכ"ל של אפל שלפחות ישדרג לגירסה האחרונה של האייפון כמו שאפל ממליצה תמיד ברישומי גירסאות העידכון.

או שאולי ג'ובס לא רוצה שהפריצה של המכשיר שלו תבוטל :)

עומר חרמש
28/02/10, 16:21
סטיב ג?ובס,אתה לא חבר שלי.

GalDanino
28/02/10, 16:27
חחחחחח מעניין למה
או שאין לו זמן לזה
או שהוא עשה jb
חחחחחחחחחחחחח
גם אם הוא עשה jb הוא בטח יודע איך לעשות jb גם ל3.1.3 וגם ל3.2

סטיב ג?ובס,אתה לא חבר שלי.

אל תדאג עם הברכת יומולדת שלך הוא גם לא היה רוצה ליהיות חבר שלך...

עומר חרמש
28/02/10, 16:43
גל דנינו,אני מתחיל לחבב אותך,ואם את בחורה אז בכלל טוב....:)
חיפשת אותך בפייסבוק,אבל היו מלא גל דנינו,גם בנים וגם בנות.
עומר חרמש יש רק אחד,אז את/ה מוזמנ/ת להווכח ביופי הנדיר שלי.

roey_j
28/02/10, 17:07
נראלי שסטיב ג'ובס פרץ את האייפון שלו
[חחחחחחחחחחחחחחחחח.............

kostor
28/02/10, 17:51
דווקא עליו לא ציפיתי.

יש לך בעית נרקיסיזם גדולה.

yuva
28/02/10, 21:11
מה כולם עושים מזה עניין כולה הוא לא עדכן גרסא כאילו מישהו :confused:
אולי יש מצב שהוא פרץ את האייפון שלו אז מה זה שהוא טיפש זה לא אומר שהוא לא בן אדם כל אחד שקורא את זה גם הוא פרץ את האייפון או האיפוד טאצ' שלו אז אל תתרגשו מזה כל כך

ipxp
28/02/10, 21:43
בטח סטיב שיחק במשחקים וחא רצה שהשמירות יימחקו כשהוא ייעדכן חחח

hadarplotkin
28/02/10, 22:49
למה שהוא יפרוץ**********? הוא מנכ"ל אפל הוא בטח יכול להוריד את האפליקציות הלא חינמיות מהאפ סטור בחינם!

sh*t חשבתי שזה לא פירסם את התגובה שלי ופירסמתי אותה תגובה 3 פעמים...
חחח

kingdoom
28/02/10, 22:51
זה לא קשור לחינמיות או לא...יש דברים בסידיה כמו ערכות נושא או טוויקים וסתם אפליקציות שאין באפסטור...

knowlessence
01/03/10, 00:35
ממש נפלתם עליו.
ניחוש שלי - לעדכן את המכשיר ישבית אותו לזמן העדכון וכמה מנכ"לים של חברות ענק יסתדרו בלי הפלאפון שלהם לכ"כ הרבה זמן בשביל עדכון מאוד לא חשוב?

ובקשר לפריצה של המכשיר, נראה לי שהוא יכול לקנות את כל האפקליציות באפל סטור, את כל השירים והסדרות באייטונס ועדיין ישאר לו עודף לקנות 10 וילות, 9 יאכטות, 8 מטוסים,...,2 מדינות ו-1 אייפון 4g

RoadSwimmer
01/03/10, 01:02
מה שקרה הוא דבר פשוט למדיי:
כיוון שגרסה 3.1.3 מוסיפה בלופ' לא נמצא בכול אפל מנהל בכיר או זוטר אשר יפנה לג'ובס ויעדכן אותו על ההתפתחות המשמעותית של שחרור גרסה חדשה (גרסה 3.1.3).
:-D

www.irideapp.com (http://www.irideapp.com/RideToPerfection/Products/Products.html)

GalDanino
01/03/10, 01:56
תהיה לי בריא...
גל דנינו זה בכלל אל השם האמיתי שלי.. אני כותב במשתמש שבנדוד שלי פתח פעם..
בר לוי אם בכל זאת אתה רוצה אותי בפייסבוק

בטח סטיב שיחק במשחקים וחא רצה שהשמירות יימחקו כשהוא ייעדכן חחח

לא נכון, גם אני חשבתי ככה אבל עדכנתי ולא השתנה כלום! כל המשחקים והתוכנות היו במקום ושום שמירה לא נמחקה.. גם ההגדרות היו אותו דבר בול! הדבר היחיד שהשתנה זה ספרה אחת ב"אודות"

-oR-
01/03/10, 11:59
הוא פרץ כי הוא רוצה לראות מה הולך בסידיה.

riotvan505745
01/03/10, 12:36
אני בכלל מניח שהוא שלח את זה מהאייפד שלו וכנראה לאייפד עוד לא יצא גירסא 3.1.3

mr-anderson
01/03/10, 18:38
חחחחחחח זה חזק אהבתי :p

ipxp
01/03/10, 23:07
לא נכון, גם אני חשבתי ככה אבל עדכנתי ולא השתנה כלום! כל המשחקים והתוכנות היו במקום ושום שמירה לא נמחקה.. גם ההגדרות היו אותו דבר בול! הדבר היחיד שהשתנה זה ספרה אחת ב"אודות"

ואללה? לא ידעתי. עדכנתי מ2.2 ישירות ל3.1.2 וזה לא שמר לי כלום בשמירות...
אבל אולי ככה זה רק בגרסאות משמעותיות בגלל שזה היה מ2 ל3?