מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : משעשע| סטיב ג'ובס מתקשר לזוכה תחרות האיטיונסטור

natish
27/02/10, 11:51
‏הזוכה המאושר ב10000$ קיבל טלפון אישי מסטיב ג'ובס שרצה לאחל את ברכותיו.
אחרי שזכה בפרס הראשון של הגרלת האיטיונסטור בכרטיס מתנה בשווי של 10,000$, קיבל הזוכה המאושר טלפון אישי מסטיב ג'ובס שרצה לאחל את ברכותיו. לקח מספר דקות עד שהזוכה הצליח להבין שמדובר אכן במנכ"ל החברה ולא במתיחה. מגזין הרולניג סטון דיבר עם הזוכה וקיבל את כל המידע. די משעשע...

‏http://img.skitch.com/20100227-pa8fy45q8g4m82p4g34bfxpd9e.jpg

קצת טחנו יותר מדי את הנושא (http://www.iphones.co.il/forum/thread123685.html) של תחרות האיטיונסטור שהסתיימה לאחרונה אחרי שהשיר ה- 10 מיליארד הורד מחנות המוזיקה המקוונת של אפל. אבל הסיפור הזה פשוט משעשע מדי מכדי לוותר עליו. מגזין הרולינג סטון מדווח שהזוכה בפרס הראשון של כרטיס מתנה לרכישה מחנות האיטיונסטור/אפסטור בסך 10,000$, בחור בשם Louie Sulcer קיבל טלפון אישי ממנכ"ל אפל לברכו על הזכייה המרשימה. אבל Sulcer התקשה להאמין שמדובר בג'ובס עצמו והיה בטוח שמדובר במתיחה.

הוא התקשר אליי ואמר, 'מדבר סטיב ג'ובס מאפל', אני עניתי 'כן בטח' מספר Sulcer למגזין הרולינג סטונס ומוסיף שהיה בטוח שמדובר בבנו הקטן שנוהג למתוח אותו ולהתחזות לאנשים אחרים בטלפון. אבל אחרי כמה פעמים ש- Sulcer ניסה לוודא את זהות המתקשר הוא הבין שאכן מדובר בג'ובס עצמו כאשר על מכשיר הסלולר שלו זהות המתקשר הייתה פשוט "אפל". רק אחרי השיחה האישית והרשמית מג'ובס עצמו האמין Sulcer שהוא אכן הזוכה בתחרות.

Sulcer, בן ה- 70 וסב ל- 9 נכדים שמתגורר בוודסטוק שבג'ורג'יה, זכה בפרס כאשר רכש את השיר "Guess Things Happen That Way" של הזמר האגדי ג'וני קאש בשביל לעשות עבור הבן שלו אוסף של שירי קאש. Sulcer אפילו לא היה מודע לתחרות אבל נראה שעם הזכייה המרשימה הוא יוכל לעשות עוד הרבה מאוד אוספים ומיקסים עבור הילדים והנכדים שלו.

daromay
27/02/10, 14:25
חחח
מגניב,איזה שווההההההההההההה
הוא קונה איזה imac מטורף או מקבוק משודרג...

Ymac
27/02/10, 15:41
חחח
מגניב,איזה שווההההההההההההה
הוא קונה איזה imac מטורף או מקבוק משודרג...

זה כרטיס לרכישה מהחנויות המקוונות של אפל (אפסטור, אייטיונסטור) ולכן הוא לא יכול לקחת דולר לכיסו...

daromay
27/02/10, 19:33
אם הוא מזמין,דבר שאנו בישראל לא יכולים (מאפל העולמית כמובן),הוא יכול לא?
מה הוא יעשה עם 10,000 דולר לקניית שירים/סרטים/אפליקציות...... 1000 דולר אולי הייתי מצליח לבזבז.

eden
27/02/10, 19:37
אם הוא מזמין,דבר שאנו בישראל לא יכולים (מאפל העולמית כמובן),הוא יכול לא?
מה הוא יעשה עם 10,000 דולר לקניית שירים/סרטים/אפליקציות...... 1000 דולר אולי הייתי מצליח לבזבז.

10000 דולר בערך 1000 שירים. איפוד ממוצע.

Waze
27/02/10, 21:26
10000 דולר בערך 1000 שירים. איפוד ממוצע.

1$ = שיר אחד מהאייטיונס
לעשות איתך עם החשבון?

eden
27/02/10, 21:28
1$ = שיר אחד מהאייטיונס
לעשות איתך עם החשבון?

חח החישוב מהיר התפלק לי. בכל אופן זה עדיין נראלי סכום שלא חסר בו מה לעשות בחנות המכוונת.

yoleboss26
28/02/10, 00:38
* מקוונת.

בהחלט מסכים איתך עדן ! לא חסר תכנים... :p

ipxp
28/02/10, 00:42
תארו לכם והיה פרס של איזה מיליון $ ומשהו היה קונה כל אפליקציה ושיר שקיימים....עם אוסף האייטונס הכי גדול בעולם.....יש שיא גינס לזה? חח

אבל רציני, הרבה יותר שווה לדבר עם סטיב ג'ובס מאשר הכסף

Roy 10
03/03/10, 23:53
זה בדיוק מה שרציתי לכתוב! הייתי מעדיף שג'ובס יתקשר אלי מאשר לקבל את הכסף. למרות ש10000$ זה גם כן פרס מכובד מאוד. :p

mr-anderson
04/03/10, 16:59
תארו לכם והיה פרס של איזה מיליון $ ומשהו היה קונה כל אפליקציה ושיר שקיימים....עם אוסף האייטונס הכי גדול בעולם.....יש שיא גינס לזה? חח

זה בדיוק מה שרציתי לכתוב! הייתי מעדיף שג'ובס יתקשר אלי מאשר לקבל את הכסף. למרות ש10000$ זה גם כן פרס מכובד מאוד. :p

אם הייתם אומרים את המשפט הזה באיזו מכינה דתית או ישיבה, היו אומרים לכם שאתם יכולים לדבר עם בורא עולם כל יום וכל רגע נתון, ושזה הרבה יותר עדף מאשר סטיב ג'ובס, ושזה בחינם :p