מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מ"ס שאלות לגבי האייפד החדש של אפל!

ndknadav1
24/02/10, 20:57
שלום,
אני מעריץ מאוד גדול של אפל וראיתי המון הרצאות לגבי האייפד ורציתי לשאול כמה שאלות לגבי האייפד:
1. האם האייפד יהיה ניתן לפריצה (שיוכל להיות בו סידיה ומשחקים פרוצים)? וגם יהיה אפשר לפרוץ עם הblack ra1n כמו שפורצים ברגיל את האייטאץ'/אייפון?
2.האם אולי עוד כמה זמן יהיה לאייפד עברית או שאף פעם לאייפד לא יהיה עברית?
אני מאוד אוהב את המוצרים של אפל אני גם רוצה לקנות את האייפד בארה"ב 16gb שעולה 499$ בקיץ יכול להיות שעד אז המחירים ירדו??

אשמח לקבל את תשובתכם!:p

gonenb
24/02/10, 22:06
שלום,
אני מעריץ מאוד גדול של אפל וראיתי המון הרצאות לגבי האייפד ורציתי לשאול כמה שאלות לגבי האייפד:
1. האם האייפד יהיה ניתן לפריצה (שיוכל להיות בו סידיה ומשחקים פרוצים)? וגם יהיה אפשר לפרוץ עם הblack ra1n כמו שפורצים ברגיל את האייטאץ'/אייפון?
אני מאוד אוהב את המוצרים של אפל אני גם רוצה לקנות את האייפד בארה"ב 16gb שעולה 499$ בקיץ יכול להיות שעד אז המחירים ירדו??

אחי, המכשיר עוד לא בשוק.
הדגם בלי 3G (רק WIFI) יוצא בסוף מרץ, ועם 3G רק באפריל (לא ניתן להשתמש ב 3G בארץ, הוא משתמש בסים מסוג חדש שאין בארץ לאף אחת מהספקיות).
כיוון שהוא לא יצא, אין פריצה, כשהוא יצא, יתחילו לעבוד על זה, ורק אז תוכל לדעת.
לגבי עברית אני מניח שיש, כיוון שהוא משתמש באותה מערכת הפעלה כמו האייפון, אבל זה רק ניחוש שלי.
לגבי מחירים, הם לא ישנו את המחיר בזמן הקרוב, עם כבר אז עוד שנה, כשאולי יציעו דגם חדש.

הצעה שלי, תחשוב טוב למה תשתמש בו, ותראה עם הוא מתאים לעשות מה שאתה רוצה, אני דווקא ממליץ על מכשיר אחר, אתה מוזמן לקרוא את מה שכתבתי עליו בפורום פה (תקרא גם הערות שלי בהמשך) :
http://www.iphones.co.il/forum/thread123196.html

eden
24/02/10, 22:07
שלום,

1. אולי
2. never say never
3. אולי

oriX
25/02/10, 14:26
מס' זה קיצור של מילה לא ראשי תיבות.

אל תצפה להורדת מחירים עד הקיץ. זה דבר לא כל כך נהוג.

AdiT360
28/02/10, 15:33
ישלי שאלה קטנה.
ידוע בערך מתי ישיקו את האייפד לחנויות?

hvusvn
02/03/10, 14:04
בערך בעוד שלוש או ארבע שבועות.