מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [המלצה חמה] אוזניות Etymotic HF2

nafroman
12/02/10, 00:25
אהלן חברים ,

רכשתי את האוזניות בבאג השבוע (499ש"ח..אבל שווה כל שקל, יש גם דגם HF5 שהוא אותן אוזניות רק ללא השלט שעולה 399ש"ח) ובאמת שיש לי כמעט רק דברים טובים להגיד עליהם
זוג אוזניות (איכותיות) שנכנסות לאוזן ואוטמות כמעט לחלוטין את השמיעה ככה שלא שומעים את הסביבה כמעט בכלל-עמדתי ליד מיקסר עצבני וכלום נדה דממת אלחוט והאייפון בכלל לא ניגן כלום באותו זמן.

מי שמחפש אוזניות
שישלבו בתוכן איכות סאונד מדהימה,דיבורית איכותית לאייפון ושלט לשליטה בהעברת השירים באייפון/אייפוד (אין שליטה על הווליום בדגם הזה , לבעלי הסבלנות אמור לצאת במרס דגם HF3 שישלוט גם בווליום , לא יודע אם יימכר בארץ או כמה יעלה)
אני יותר ממליץ לו על הדגם הנ"ל ,שמגיע עם שנה אחריות דרך באג ועוד שנת אחריות דרך היצרן (דבר שבאג לא מציינים ,אבל על האריזה רשום שנתיים אחריות)

זה היה בכלליות וקצת יותר פירוט :

איכות סאונד

כל הצלילים מדוייקים להחריד ,הבאסים לא מתפוצצים אלא נשמעים כמו שצריך בום בום ולא פוף פוף שמתפזר לכל עבר (מקווה שמישהו מבין משהו מהתיאור הזה).
הפחידו אותי קצת בפורום head-fi.org (פורום של אודיופילים אמיתיים שמחליפים אוזניות כמו גרביים בערך) לפני הרכישה שהבאס יהיה חלש
אז תנו לי להגיד שאין מה לדאוג הבאס מורגש יותר מבאוזניות הקודמות שלי sony mdr-ex51lp ..
אולי לא כמו בRADIUS ATOMIC BASS אבל באמת שאין מה להשוות בין שתי האוזניות
בעוד שבATOMIC BASS יש באס נטו..ושום דבר מעבר. פה החתימה הקולית עשירה ושומעים כל צליל וצליל,באמת שקשה לתאר במילים מה שהולך בתוך האוזן (מוי כיף :-P ).
אגב הסיבה היחידה לדעתי שחלק מהאנשים טענו לבאס חלש זה כי האטמים שמוכנסים לאוזן לא ישבו להם הכי טוב, וזה השפיע... ההתאמה של האטמים לאוזן זה אחד הדברים הכי חשובים באוזניות מסוג כזה.

לגבי הדיבורית ..ניסיתי אותה בנסיעה עם חלון פתוח ואני לא יודע לגבי ההרכב הטכני שלה אבל מי שדיברתי איתו לא הרגיש בכלל שאני בנסיעה ואמר ששומעים אותי טוב .

http://www.cnet.co.uk/i/c/blg/cat/digitalmusic/etymotic-hf2.jpg
תכולת האריזה :
-האוזניות עם הדיבורית/שלט.
-4 זוגות של אטמים (גדלים/סוגים שונים).
-2 פילטרים להחלפה.
-חוברת הוראות.
-נרתיק מדליק לנשיאה.
http://images.amazon.com/images/G/01/electronics/detail-page/B0012OP7HE_inthebox.jpg

ההחסרונות שמצאתי (והם לא היו רבים לשמחתי):
- כל משיכה שמעבר לנגיעה בכבל מורגשת בשמיעה/באוזן (יש קליפס שאפשר לתפוס את הכבל לחולצה שעוזר להקטין את התופעה אבל עדיין שמסובבים את הראש באופן חד זה מורגש) , אני לא עושה ספורט איתן ככה שלי אישית זה לא קריטי,אבל אלו בהחלט לא האוזניות לספורטאים שביניננו - בהליכה רגילה ברחוב כשהאייפון בכיס של הג'קט זה לא ממש מורגש.

- קשה לשכב איתן על הכרית כי המבנה שלהן לא הכי עגול והן גם בולטות קצת החוצה מהאוזן .

- והדבר האחרון , החוט שלהן נראה/מרגיש עדין .

אסיים ואומר שאני יותר ממרוצה מהן ..אין הרבה היצע לאזוניות איכותיות במחירים הגיוניים עם שלט בארץ , מה גם שהאוזניה הזו קיבלה ביקורות הרבה יותר טובות מכמה וכמה דגמים שבדקתי שעולים כמעט פי 2 ממנה, ועשיתי בדיקה מקיפה לגבי כל האוזניות שנמכרות בI-DIGITAL .
שקלתי להזמין מEBAY אותן אבל המחיר שם דיי דומה וזה בלי שכללתי את הדמי משלוח.

מוש-מוש
17/02/10, 15:09
לגבי הכפתור..הוא בעל שליטה על האייפון במענה \ ניתוק שיחה והעברת שירים?....
מוזר כי כשהייתי בבאג בדיוק לפני שבוע הם אמרו שלאוזניות האלו אין שליטה על הדברים הנ"ל ולכן לא קניתי אותן..

עוד שאלה האם יש צורך במתאם ע"מ להשתמש באוזניות הללו?

תודה משה

nafroman
17/02/10, 16:30
אף פעם אל תקשיב למוכרים ברשתות בארץ
אין להם חצי מושג מה הם מוכרים ..תמיד תבדוק באינטרנט .

האוזניות שולטות בהעברת שירים בדיוק כמו השלט של האייפון
לחיצה אחת = pause
שתי לחיצות = next song
שלוש לחיצות = previous song

לגבי המחבר..לא אין צורך במתאם , מתחברות רגיל.. אומנם הבננה בקצה לא ישרה אבל היא גם לא 90מעלות כמו באוזניות סטנדרטיות .