מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בטריה ניידת

aor26
09/02/10, 16:25
שלום.
אני קצת מבואס מהעובדה שאני לא יכול להרשות לעצמי לשחק ולגלוש באייפון כמה שאני רוצה בגלל הבטריה שלו שבשימוש אינטנסיבי מאוד לא מחזיקה יותר משלוש-ארבע שעות.
אז החלטתי שהגיע הזמן שאני אקנה לי בטריה ניידת (מטען) D:
ראיתי הרבה סיקורים ביוטיוב ואפילו ראיתי בחנות בארץ את הבטריה הבאה, ונראה שהיא עושה רושם טוב.
קישור למוצר בארץ:
http://www.tikcom.co.il/sg_product~chargerusb~46~232.htm

ברור שאני לא מתכוון לקנות במחיר הזה כי ניתן לקנות אותה באיביי בכ-8$ בערך.

עכשיו השאלה היא, אם יש למישהו הערות על הבטריה המסויימת הזאת או שמנסיון כדאי להמנע משימוש בא\ כדאי להשתמש בא וכו'..

עכשיו, מה ששמתי לב מהסירטונים ביוטיוב, זה שהבטריה לא עובדת עם נרתיקים למיניהם, כך שבזמן הטעינה אני אאלץ להוריד את הנרתיק כדיי להשתמש בבטריה.

מה שחשבתי לעשות, זה לקנות BestSkinsEver, בגלל (או בזכות) מחירם הנמוך מאוד, וההשוואות ביוטיוב ובאתרים למיניהם שטוענים שהסקין הזה לא פחות טוב מה-ZAGG INVISIBLESHIELD שעולה כפול כמה מהן ומקבלים בו סט אחד בלבד.

אז השאלה היא אם יש קאץ' כלשהו במחיר הזה?
כלומר, כמה עולה משלוח לישראל?
ואם למישהו יש נסיון עם הסקין הזה אשמח גם לשמוע דעות עליו.

אשמח מאוד אם תענו לי על כל (שתי) השאלות במהרה.
תודה רבה D:

BaconMan
09/02/10, 17:16
מניסיון שלי, הסוללות האלה מאוד לא נוחות, סוללה ניידת אמורה להיות נוחה להסתובב איתה וזה ממש לא נוח שמחובר לך לבנה בתחתית של האייפון,

המלצה שלי למוצר יותר יקר אבל מאוד איכותי mili power pack שיושב כנרתיק ומאוד נוח להטעין איתו ולהסתובב איתו.

aor26
09/02/10, 17:29
כן, אבל תראה את הבדלי המחיר:
הmili pack עולה משהו כמו 80$ כשהבטריה הנ"ל עולה 9$.
העניין של הנוחות לא ממש מפריע לי, כי זה או להסתובב עם מטען ולחבר את האייפון לחשמל בכל הזדמנות, או פשוט לחבר אותו לסוללה כי סיבוכים ובלי תפיסת מקום מויתר בתיק.

בקשר לנסיון שלך עם הסוללות האלה:
הייתי שמח לדעת באיזה סוללה השתמשת, כמה mah היא מכילה וכמה אחוזים בערך היא טוענת את האייפון.

תודה

BaconMan
09/02/10, 18:06
אני כבר לא זוכר, אני יכול להגיד לך דברים כאלה "לא איכותיים" מתקלקלים בשניה.

Vatos-Locos
09/02/10, 18:07
תעשה חיפוש בפורום, זה כבר גובל בחוצפה.
היו עשרות דיונים וכבר מנהלים ואדמינים הגיבו תשובות מפורטות מהניסיון שלהם לגבי זה.
מיותר שעל כל משתמש יכתבו את הכל מחדש,
הפורום קיים מ-2007 והוא מאגר אדיר של שאלות ותשובות, תוכל למצוא בעזרת החיפוש תשובה לרוב השאלות שתצטרך,
דברים בסיסיים כאלה מיותר לשאול, דברים מורכבים יותר שלא מצאת גם אחרי 2-3-4-5 חיפושים, אתה מוזמן להתיעץ איתנו ונשמח לעזור.

aor26
09/02/10, 18:10
אני מצטער אם אתה רואה את זה כחוצפה, אבל לא מצאתי דיונים למיניהם על הבטריה ששאלתי עליה.
וחשבתי לעצמי, שאם כבר אני שואל על הבטריה אז למה לא לשמוע קצת חוות דעת אישיות על הbestskinsever על הדרך..

Vatos-Locos
09/02/10, 18:16
http://www.iphones.co.il/forum/post615736-4.html
בנוגע לסוללות (לקח לי בדיוק 20 שניות למצוא בחיפוש).

בנוגע ל-BSE, הוא זול בגלל שהוא לא מגיע עם מגבת/מטלית/נוזל הדבקה/כרטיס להוצאת בועות וכל מה שמגיע בקיט בדר"כ עם סקינים אחרים, הוא נשלח לבד בתוך מעטפת מכתבים פשוטה ואתה צריך להסתדר לבד.

aor26
09/02/10, 18:51
תודה
דבר נוסף שלא מצאתי הוא אם יש אפשרות לשלם על הbestskinsever דרך paypal.
באתר שלהם צריך קודם למלא את כל הרטים כך שאני לא יכול להשיג דרך האתר את המידע הזה.
אם מישהו יודע, אשמח לתשובה גם על זה.

תודה