מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה | גיבוי ecid

GuyRegba
07/02/10, 14:14
כעושים ריסטור אז זה עושה לפי הecid בגלל זה צריך לגבות אותו??

הבנתי שאי אפשר ב3.1.2, אז אי אפשר לעשות ריסטור למצב מקורי(לא יזוהה שפרצתי)??

Fearme
07/02/10, 15:10
כעושים ריסטור אז זה עושה לפי הecid בגלל זה צריך לגבות אותו??

הבנתי שאי אפשר ב3.1.2, אז אי אפשר לעשות ריסטור למצב מקורי(לא יזוהה שפרצתי)??

כרגע כבר אי אפשר לגבות ecid.
בהנחה שיש לך אייפוד 3G, אתה לא יכול לבצע ריסטור (אם תנסה, הוא ישדרג לך ל3.1.3 ולא תוכל לפרוץ).

GuyRegba
07/02/10, 15:14
אם מישהו מוכן בבקשה להסביר לי הרבה, הסתכלתי בכל המדריכם בלינקייה, אין שם חומר שעוזר

מישהו מוכן בבקשה להסביר הכל על הפריצות, מה קורה עם דור שלישי ו3.1.2, מה זה ecid, איך מגבים אותו, אם אפשר לגבות אותו, מה זה cydia, מה כדאי לי לעשות.. תודה לעוזרים...

Fearme
07/02/10, 15:23
אתחיל בהסבר על ecid.
כאשר האייפון 3Gs שוחרר, אפל החליטו להוסיף לו עוד שכבת הגנה - שלא מאפשרת למכשיר לעשות ריסטור ללא אישור מאפל. איך זה קורה? המכשיר שולח בקשה לאפל לביצוע ריסטור עם הקובץ גירסא הספציפי שבחרת (לדוגמא 3.1.2/3.1.3), ושרתי אפל בוחרים אם לאשר או לא. כרגע אפל מאשרת רק גירסאות 3.1.3.
הפתרון שהציע יוצר סידיה הוא כזה: בכניסה הראשונה לסידיה (לאחר הפריצה) במכשירי אייפוד 3G או אייפון 3Gs, סידייה שואלת אותך אם ברצונך לגבות את הקובץ הזה, וככה כשתרצה לעשות ריסטור לגירסא שלא מאושרת ע"י אפל, המכשיר יבקש אישור משרתי סידיה, שיאשרו לו.

Cydia (סידיה) - לאחר הפריצה מתווספת תוכנה (סידיה/רוק סטור, תלוי מה בחרת. סידיה עדיפה.), שבעזרתה אתה יכול להוריד תכנים צד שלישי. במקרה הזה גם לשמור על שרתי סידיה את הECID שלך.

עוד שאלות?

GuyRegba
07/02/10, 16:06
תודה על כל העזרה
יש לי אייפוד דור 3

1. בנעוץ יש 2 מדריכים לפריצה 3.1.2, אחד של blackrain, השנייה של redsnow, מה עדיף??

2.במדריך של redsnow רשום שאם פורצים אי אפשר לחזור אחורה בלי פריצה....
אתה הסברת לי שאפשר לחזור אחורה, אבל זה ישדרג ל3.1.3 (בגלל שזה יכנס לשרתים של apple אם הבנתי נכון)

oriX
07/02/10, 16:07
אני אישית מעדיף את הבלקריין, הרבה יותר קל ואין סיכוי שתטעה בדרך.

GuyRegba
07/02/10, 16:10
תשובה לשאלה השנייב בבקשה...

הבנתי גם שאני אעשה את הפריצה בפעם הראשונה כל הדברים שהיו לי על המכשיר ימחקו.

אבל גם אמרת שכל פעם שאני אכבה אני אצטרך לפרוץ מחדש ושום דבר לא יעלם, איך זה הגיוני??

ItaiHay
07/02/10, 16:14
תשובה לשאלה השנייב בבקשה...

רסטור תמיד ימחק את הכל (כולל הפריצה) מהמכשיר.
הבעיה היא שלאייפוד 3GEN יש אפשרות כרגע לעשות רסטור רק ל3.1.3 אלא אם שמרת את חתימת הecid שלך (מה שלא עשית).

אם אתה כן תשדרג ל3.1.3 אתה לא תוכל לפרוץ מאחר ואין פריצה לאייפוד דור 3 כרגע לגירסא זו.

GuyRegba
07/02/10, 16:15
הבנתי גם שאני אעשה את הפריצה בפעם הראשונה כל הדברים שהיו לי על המכשיר ימחקו.

אבל גם אמרת שכל פעם שאני אכבה אני אצטרך לפרוץ מחדש ושום דבר לא יעלם, איך זה הגיוני??