מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : זיהוי איפוד דור 2

amit133
05/02/10, 23:10
יכול מאוד להיות שמחר אני הולך לקנות מכשיר כזה 16gb איך אני יכול לזהות שזה באמת דור שני לא ראשון?
האם יש דברים שאתם ממליצים לי לשים לב לגביהם?

תודה מראש לעוזרים.

tomer1749
06/02/10, 09:14
זה לא יהיה דור 2, זה יהיה 3, אם אתה קונה את זה בצורה מסודרת בחנות (bag, idigital וכו' ..) אז ה8gb יהיה דור 2 בוטרום חדש כלומר דור 2 שלא ניתן לפריצה מלאה (אבל אם הוא יגיע עם 3.1.2 אפשר יהיה לפרוץ אותו עם blackrain אבל לא פריצה מלאה אלא פריצה שאסור יהיה לך לסגור את המכשיר ...
עם תקנה 16 gb ומעלה זה יהיה דור 3, אם הוא יגיע ב3.1.3 לא תוכל לפרוץ אותו אבל אם הוא יגיע ב3.1.2 תוכל לפרוץ אותו אבל לא פריצה מלאה (כמו מה שאמרתי על 2g בוטרום חדש) אם אתה קונה ביד 2 אז תבדוק שכל המולטי טאץ' עובד, ושאין סריטות או חבלות

nitaimis
06/02/10, 09:27
כבר לא מוכרים בחנויות כמו איידיגיטל ובאג 16gb ולכן כנראה שזה יד שניה או מחנויות קטנות.
אתה יכול לזהות שהוא דור שני כך:
1. יש לו כפתורי ווליום.לדור ראשון אין.
2. מספר הדגם שלו מתחיל בmb.דור ראשון מתחיל בma.
3. יש בלוטוס (רק לאוזניות). בדור ראשון אין כלל.
4. הWIFI של המכשיר מאחורה בצד שמאל למעלה בצורת אליפסה.בדור ראשון זה מלבן.
5. אתה יכול לראות עוד הבדלים כאן. (http://www.iphones.co.il/forum/thread115424.html)

oriX
06/02/10, 10:47
זה לא יהיה דור 2, זה יהיה 3, אם אתה קונה את זה בצורה מסודרת בחנות (bag, idigital וכו' ..) אז ה8gb יהיה דור 2 בוטרום חדש כלומר דור 2 שלא ניתן לפריצה מלאה (אבל אם הוא יגיע עם 3.1.2 אפשר יהיה לפרוץ אותו עם blackrain אבל לא פריצה מלאה אלא פריצה שאסור יהיה לך לסגור את המכשיר ...
עם תקנה 16 gb ומעלה זה יהיה דור 3, אם הוא יגיע ב3.1.3 לא תוכל לפרוץ אותו אבל אם הוא יגיע ב3.1.2 תוכל לפרוץ אותו אבל לא פריצה מלאה (כמו מה שאמרתי על 2g בוטרום חדש) אם אתה קונה ביד 2 אז תבדוק שכל המולטי טאץ' עובד, ושאין סריטות או חבלות

אל תטעה במה שאתה לא בטוח לגביו,
16 ג'יגה זה או דור ראשון או שני. אין דור שלישי 16 ג'יגה.