מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : iPAD , תמיכה בעברית

gabivegas
04/02/10, 15:15
מישהו יודע אם המכשיר תומך בעברית כמו האיפון
למשל אם יהיה אפשר לשים עליו את הגרסה העברית של הפייסבוק , מקלדת בעברית
או כל מידע שיש לגביי זה יתקבל בברכה

המשך יום טוב לכולם

Vatos-Locos
04/02/10, 15:21
כרגע לא, idigital אמרו שעובדים על זה.

natish
04/02/10, 16:23
כרגע לא, idigital אמרו שעובדים על זה.

עובדים על זה my ass...
כמו שהם עובדים על נושא התמיכה בעברית ב- iWork או ב- iLife :rolleyes:

Vatos-Locos
04/02/10, 17:14
אבל.... idigital.... אמרו.....

:shock:

האמת שזה תלוי עד כמה המוצר ימכר בחו"ל, כשהם יתחילו להריח את הכסף הם ימהרו יותר.

GalDanino
04/02/10, 17:29
עובדים על זה my ass...
כמו שהם עובדים על נושא התמיכה בעברית ב- iWork או ב- iLife :rolleyes:

האייפד מבוסס על הiphone os אז אמור ליהיות להם כבר לפחות 70% מוכן
אבל הם גם בנו את כל האפליקציות מחדש אז יש מצב שזה היה קצת בעיה

natish
05/02/10, 02:21
אבל.... idigital.... אמרו.....

:shock:

האמת שזה תלוי עד כמה המוצר ימכר בחו"ל, כשהם יתחילו להריח את הכסף הם ימהרו יותר.

ואני אומר שברק אובמה הוא בכלל אשכנזי לבן בשם ברק ליפשיץ שצובע את עצמו, שבר רפאלי שולחת לי כל ערב הודעות מגונות ב- SMS ושזה הייתי אני ולא אמסטרונג שנחת על הירח... זה אומר שזה נכון? ;)

מצטער לבשר לך ולכל מי שרואה את הפוסט הזה שאיידיגיטל לא מעניינית את ה@!@ של אפל. וזה לא שהאייפון 3G לא מכר בטירוף בכל העולם שנה וחצי לפני שהם הודיעו על הגעתו של האייפון לארץ שגם ניסחבה כמעט חצי שנה. וגם זה היה בגלל שאפל הסתכלו עם המפה של העולם (בטח גוגל maps :)) וראו שהם כיסו כבר את זימבבואה, שחצי מהזברות בקונגו כבר הזמינו אייפונים, שצבי הים בגלפגוס מורידים כבר א?פ?ס מהאפסטור ושיש באסטה של אייפונים במאצ'ו פיצ'ו. ואז ורק אז הם אמרו נו... יאללה נביא גם לישראלים החוליגנים האלה אייפונים שלא יגנבו אותם מאיזה מלון בטורקיה.

כשאמרו שהאייפד מבוסס על ה- iPhone OS אני הייתי באקסטזה כי הייתי בטוח שזה אומר iWork עם תמיכה בעברית (בגלל מערכת ההפעלה של האייפון) אחר כך בבדיקה באתר של אפל ראיתי שאין תמיכה בעברית ורק אחרי 5 דקות שלמות של קללות שאפילו אני לא האמנתי שיוצאות לי מהפה נרגעתי.

בכל אופן כל עוד אין תמיכה רשמית בעברית זה לא ממש משנה כי אומנם מערכת ההפעלה של אייפוד מבוססת על זו של האייפון אבל יש גם שוני בתוכנות כמו שציינת ואי אפשר לדעת אם נושא העברית הוא כמו בגירסה 2.0 (מוצגת טוב באינטרנט אבל הפוכה בכתיבה) או כמו בגירסה 1.0 (הפוכה לגמרי גם באינטרנט וגם בכתיבה). בכל אופן כך או כך זה אומר שוב שיהיה חובה לפרוץ אותו כדי לעבוד עליו כמו בני אדם ושנהיה תלויים במפתחים שעלולים פתאום להחליט שהם רוצים תשלום על העברית (ראה מקרה iPhoneHE).

gabivegas
05/02/10, 09:25
מי המהבול שיחכה לאיי דיגיטל , אנו מחכים לפריצה , עלו הצליחו כל המוכשרים שנותנים ביצועים בפריצות

hvusvn
07/02/10, 03:39
לא תהיה תמיכה בעברית אבל תאמינו לי, אפשר לחיות עם זה. פשוט תלמדו אנגלית.

הם לא בנו שום אפליקציה מחדש (נראה לך שהם כאלה משוגעים?), לאפליקציות יש תכונות וקטוריות, שאפשר להגדיל אותם בלי לפגוע באיכות.

ItaiHay
07/02/10, 11:44
לא תהיה תמיכה בעברית אבל תאמינו לי, אפשר לחיות עם זה. פשוט תלמדו אנגלית.

הם לא בנו שום אפליקציה מחדש (נראה לך שהם כאלה משוגעים?), לאפליקציות יש תכונות וקטוריות, שאפשר להגדיל אותם בלי לפגוע באיכות.

כן הם כן בנו אותם מחדש.
יש גם את חבילת הiwork שאין לאייפון.

thedave
07/02/10, 12:16
ושנהיה תלויים במפתחים שעלולים פתאום להחליט שהם רוצים תשלום על העברית (ראה מקרה iphonehe).

ממש בושה וחרפה שאנשים מבקשים כסף על המאמצים שלהם! צריך לתלות אותם!!

Vatos-Locos
07/02/10, 12:49
ממש בושה וחרפה שאנשים מבקשים כסף על המאמצים שלהם! צריך לתלות אותם!!
אני לא חושב שמישהו בא בטענות למפתח שדורש כסף, במקרה של העברית באים בטענות ליצרן התוכנה וליבואן שלא דאגו לדבר כ"כ בסיסי מצידם.

עם משחקים/תוכנת רדיו וכו' אפשר להתפשר על פתרון לא רשמי שמן הסתם פחות אמין מהמקור, על דברים בסיסיים שהם חלק בלתי נפרד מהשימוש במכשיר, אי אפשר להתפשר על פתרון לא יציב.

thedave
07/02/10, 12:58
אז הטענות צריכות להתרכז ביצרנים, ולא במפתחים הפרטיים.

TopNotch
19/02/10, 01:15
ואני אומר שברק אובמה הוא בכלל אשכנזי לבן בשם ברק ליפשיץ שצובע את עצמו, שבר רפאלי שולחת לי כל ערב הודעות מגונות ב- sms ושזה הייתי אני ולא אמסטרונג שנחת על הירח... זה אומר שזה נכון? ;)

מצטער לבשר לך ולכל מי שרואה את הפוסט הזה שאיידיגיטל לא מעניינית את ה@!@ של אפל. וזה לא שהאייפון 3g לא מכר בטירוף בכל העולם שנה וחצי לפני שהם הודיעו על הגעתו של האייפון לארץ שגם ניסחבה כמעט חצי שנה. וגם זה היה בגלל שאפל הסתכלו עם המפה של העולם (בטח גוגל maps :)) וראו שהם כיסו כבר את זימבבואה, שחצי מהזברות בקונגו כבר הזמינו אייפונים, שצבי הים בגלפגוס מורידים כבר א?פ?ס מהאפסטור ושיש באסטה של אייפונים במאצ'ו פיצ'ו. ואז ורק אז הם אמרו נו... יאללה נביא גם לישראלים החוליגנים האלה אייפונים שלא יגנבו אותם מאיזה מלון בטורקיה.

כשאמרו שהאייפד מבוסס על ה- iphone os אני הייתי באקסטזה כי הייתי בטוח שזה אומר iwork עם תמיכה בעברית (בגלל מערכת ההפעלה של האייפון) אחר כך בבדיקה באתר של אפל ראיתי שאין תמיכה בעברית ורק אחרי 5 דקות שלמות של קללות שאפילו אני לא האמנתי שיוצאות לי מהפה נרגעתי.

בכל אופן כל עוד אין תמיכה רשמית בעברית זה לא ממש משנה כי אומנם מערכת ההפעלה של אייפוד מבוססת על זו של האייפון אבל יש גם שוני בתוכנות כמו שציינת ואי אפשר לדעת אם נושא העברית הוא כמו בגירסה 2.0 (מוצגת טוב באינטרנט אבל הפוכה בכתיבה) או כמו בגירסה 1.0 (הפוכה לגמרי גם באינטרנט וגם בכתיבה). בכל אופן כך או כך זה אומר שוב שיהיה חובה לפרוץ אותו כדי לעבוד עליו כמו בני אדם ושנהיה תלויים במפתחים שעלולים פתאום להחליט שהם רוצים תשלום על העברית (ראה מקרה iphonehe).

חחחח חזק! מסכים. אני חושב שנראה שיפורים רק אחרי שהמכשיר ישווק בכל חור בעולם

mr-anderson
19/02/10, 14:29
א. נתי הרגת אוי מצחוק עם מה שכתבת. אבל אתה צודק, לאפל לא כזה אכפת מישראל ואפילו חוששים מאיתנו ואני אסביר מיד למה.

ב. רוב החברות בעולם, ובפרט אפל, חוששים מלמכור מוצרים לישראלים כי יצא לנו שם של אנשים שפורצים את המוצרים שלהם ומוכרים את זה חופשי, או שבעזרת אותה פריצה משתמשים בשירותים הנוספים בחינם וכו' ובכך מביא להם הפסד כספי (המממ מעניין איך יצא לנו שם כזה...), זה למה אפל התעכבו כל כך מלמכור לישראל אייפונים באופן רשמי ומלא. ואני לא אתפלא אם יעברו איזה 5 שנים ו-3 סוגי אייפאדים עד שיגיע הראשון לישראל בדרך רשמית. חוץ מזה - זה סתם אייפון מגודל עם חומרה יותר עוצמתית אז מה??

ג. אתם חושבים שיהיה חכם לסמוך על טום ציקל שיכתוב איזה אופן היברו לאייפאד?

thedave
20/02/10, 08:44
ואם זה לא חכם לסמוך עליו, יש לך אופצייה אחרת?

shaharhd
21/02/10, 03:10
לפי דעתי, ישראל לא מעניינת את אפל יותר מידי מסיבה אחת בלבד:

גודל שוק.
הם יודעים כמו כל חברה גדולה להעסיק חברות של אנליסטים שעושים סקרי שוק ושכהם רואים שביחס לסכום ההשקעה שהם צריכים לשים כדי לעברת את המערכות שלהם - וההחזר של ההשקעה הזו ... אנחנו לא בדיוק מככבים בראש הטבלה.

אל תשכחו שiWork היא לא בדיוק מחלבת כסף כמו אופיס על כל גרסותיה. וגם אם היה iWork שתומך בעברית... כמה אנשים היו מוכנים לשלם את העלות של מחשב שיכול להריץ את זה - שזה אומר לקנות מק במחיר שערוריתי במחירי אי-דיגיטל, כי אין מה לעשות, אפל סופרים כמה מחשבים נמכרים באותה מדינה לא כמה נמכרו במדינה אחת ונלקחו למדינה אחרת :)

הרבה יותר קל יהיה לשכנע את מיקרוסופט להתאים את Mac Office 2010 לעברית מאשר לשכנע את אפל להתאים את iWork לעברית.

יותר מזה, אפל לא מעוניינים בכאב הראש של שפות Right-to-Left כרגע. אם הם היו בוחרים להשקיע בשפה כזאת, ערבית היתה האופציה הראשונה ולא עברית :) אין מה לעשות, השוק במקרה הזה הרבה יותר גדול.

אפל לא מפחדת מיכולות האילתור והפריצה הישראליות - אל תשכחו שאת הפריצות הכי גדולות של אייפונים, מכונות משחקים ותוכנות - ישראלים הם לא הכוכבים בנושא הזה.
אמריקאים, סינים ורוסים עושים את רוב העבודה :)

אופיס וwindows הפכו להיות ידידותיות למשתמש דובר העברית רק כאשר התחילו יותר ויותר ישראלים להתברג לתוך ההנהלה של מיקרוסופט ועם קצת ציונות ורצון הצליחו לשכנע את מיקרוסופט להשקיע הון עתק בלפתח מערכת הפעלה בשפה שמתאימה למדינה אחת בעולם עם קצת יותר מ6 מיליון תושבים באותו זמן...
(זוכרים "מדינה אחת דיסקט אחד"?)

אז אולי פשוט צריך לחכות עד שיהיו מספיק ישראלים רמי-דרג באפל שיחליטו לעשות לביתם ולשכנע את ג'ובס להשקיע קצת בRTL :)
או לפתוח חברה בשם אפל ישראל... זה גם אמור לפתור חלק מהבעיות...

mr-anderson
21/02/10, 10:25
למען האמת רציתי לפתוח סניף אפל בישראל אבל אני מה זה לא מבין בדברים האלה... מישהו מבין בזה?

Chicko
22/02/10, 14:28
ואני אומר שברק אובמה הוא בכלל אשכנזי לבן בשם ברק ליפשיץ שצובע את עצמו, שבר רפאלי שולחת לי כל ערב הודעות מגונות ב- SMS ושזה הייתי אני ולא אמסטרונג שנחת על הירח... זה אומר שזה נכון? ;)

מצטער לבשר לך ולכל מי שרואה את הפוסט הזה שאיידיגיטל לא מעניינית את ה@!@ של אפל. וזה לא שהאייפון 3G לא מכר בטירוף בכל העולם שנה וחצי לפני שהם הודיעו על הגעתו של האייפון לארץ שגם ניסחבה כמעט חצי שנה. וגם זה היה בגלל שאפל הסתכלו עם המפה של העולם (בטח גוגל maps :)) וראו שהם כיסו כבר את זימבבואה, שחצי מהזברות בקונגו כבר הזמינו אייפונים, שצבי הים בגלפגוס מורידים כבר א?פ?ס מהאפסטור ושיש באסטה של אייפונים במאצ'ו פיצ'ו. ואז ורק אז הם אמרו נו... יאללה נביא גם לישראלים החוליגנים האלה אייפונים שלא יגנבו אותם מאיזה מלון בטורקיה.

כשאמרו שהאייפד מבוסס על ה- iPhone OS אני הייתי באקסטזה כי הייתי בטוח שזה אומר iWork עם תמיכה בעברית (בגלל מערכת ההפעלה של האייפון) אחר כך בבדיקה באתר של אפל ראיתי שאין תמיכה בעברית ורק אחרי 5 דקות שלמות של קללות שאפילו אני לא האמנתי שיוצאות לי מהפה נרגעתי.

בכל אופן כל עוד אין תמיכה רשמית בעברית זה לא ממש משנה כי אומנם מערכת ההפעלה של אייפוד מבוססת על זו של האייפון אבל יש גם שוני בתוכנות כמו שציינת ואי אפשר לדעת אם נושא העברית הוא כמו בגירסה 2.0 (מוצגת טוב באינטרנט אבל הפוכה בכתיבה) או כמו בגירסה 1.0 (הפוכה לגמרי גם באינטרנט וגם בכתיבה). בכל אופן כך או כך זה אומר שוב שיהיה חובה לפרוץ אותו כדי לעבוד עליו כמו בני אדם ושנהיה תלויים במפתחים שעלולים פתאום להחליט שהם רוצים תשלום על העברית (ראה מקרה iPhoneHE).

חוץ מזה שאני מסכים עם כל מילה, אני פשוט לא יכול להפסיק לצחוק...

נתי - תשתדל תמיד להגיב אחרי 3 בבוקר (כמו התגובה הזאת) :p

אני מצטרף לתסכול של כל מי שהגיב פה למעלה, על כך שאפל לא סופרת אותנו, ואנחנו תמיד לא רק אחרונים בתור, אלא בכלל מחוץ לתור.

נ.ב. נתי- אתה יכול לשלוח לי בבקשה את האסמסים שבר רפאלי שולחת לך??