מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : וידאו|אירוע האייפד ב180 שניות. מדהים, נהדר, פנומנלי!

GalDanino
03/02/10, 13:20
תהנו :D 1ZS8HqOGTbA

yakirmanz
03/02/10, 13:24
חחחח אהבתי :)

tomer4321765
03/02/10, 16:34
זה מראה עד כמה אפל רוצה לעשות שטיפת מוח לצופים בכך שאומרת מיליון פעם מילים טובות על המכשיר ובכך שוטפת לצופה את המוח והוא רץ לקנות את המכשיר lol

yarin-cohen
03/02/10, 19:06
!Great! Amazing! Phenomenal
חחח אדיר! אהבתי...

GalDanino
04/02/10, 00:21
זה מראה עד כמה אפל רוצה לעשות שטיפת מוח לצופים בכך שאומרת מיליון פעם מילים טובות על המכשיר ובכך שוטפת לצופה את המוח והוא רץ לקנות את המכשיר lol

צא מהסרט, תחשוב חיובי.
תחשוב שאפל באה לעזור לך כי חבל שתוציא אנרגיות על סתם
נגיד אני יודע שאפל יודעת מה היא עושה ואני יודע שהם הכי טובים במה שהם עושים
אז אני לא מבזב אנרגיות על לחשוב דברים רעים :d

aor26
06/02/10, 17:36
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחח

TSB
06/02/10, 18:13
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח חזקקק חחחחחחחח

liranp4
11/02/10, 18:26
במילה אחת.. Amazing!

dvirn
12/02/10, 13:09

צודק.
איפה נשמע כזה דבר שחברה תגיד על מוצר שלה שהוא טוב?
איפה נשמע כזה דבר שחברה תרצה למכור את המוצר שלה ולהרוויח כסף?

מה שאפל עושה זה דבר שלא ייעשה.
(וכן,הייתי ציני)

dderi
12/02/10, 13:18
צא מהסרט, תחשוב חיובי.
תחשוב שאפל באה לעזור לך כי חבל שתוציא אנרגיות על סתם
נגיד אני יודע שאפל יודעת מה היא עושה ואני יודע שהם הכי טובים במה שהם עושים
אז אני לא מבזב אנרגיות על לחשוב דברים רעים :d

הנה עוד אחד שאכל יתור מדי תפוחים

צא מהסרט בן אדם אפל היא דיקטטורית בכול מה שמגיע לשטוף לאנשים את המוח

dderi
12/02/10, 13:21
יותר טוב מנטבוק?

כי בפעם האחרונה שאני בדקתי לנטבוק יש פלאש וגם נטבוק המינימום שלו זה 4 אפליקציות בו זמנית

עכשיו בו ונראה את סטיב ג'ובס עונה לשאלה כזאת

oriX
12/02/10, 13:35
יותר טוב מנטבוק?

כי בפעם האחרונה שאני בדקתי לנטבוק יש פלאש וגם נטבוק המינימום שלו זה 4 אפליקציות בו זמנית

עכשיו בו ונראה את סטיב ג'ובס עונה לשאלה כזאת

בפעם האחרונה שאני בדקתי לנטבוק היו 4 אפליקציות :cool:
אתם פשוט לא מבינים את המטרה של המכשיר.
עכשיו כולכם תגידו "יואו איזה פאנבוי" ואני ממש לא כזה, אתם פשוט הולכים עם ראש בקיר במחשה שהולכת לכם טוב שהאייפאד לא שימושי.
שכל אחד ממכם יעשה רשימה של דברים שאפשר לעשות איתו ואז אולי יצוץ לכם רעיון מה השימוש שלו בגדר המשתמשים העולמיים, לא הישראלים ולא אתם בפרט.

dderi
12/02/10, 13:56
בפעם האחרונה שאני בדקתי לנטבוק היו 4 אפליקציות :cool:
אתם פשוט לא מבינים את המטרה של המכשיר.
עכשיו כולכם תגידו "יואו איזה פאנבוי" ואני ממש לא כזה, אתם פשוט הולכים עם ראש בקיר במחשה שהולכת לכם טוב שהאייפאד לא שימושי.
שכל אחד ממכם יעשה רשימה של דברים שאפשר לעשות איתו ואז אולי יצוץ לכם רעיון מה השימוש שלו בגדר המשתמשים העולמיים, לא הישראלים ולא אתם בפרט.

אתה צודק שאתה לא פאנבוי

אבל אני שמעתי את סטיב ג'ובס אומר ספציפית שהאייפאד יותר טוב מנטבוק :confused:

oriX
12/02/10, 14:01
אתה צודק שאתה לא פאנבוי

אבל אני שמעתי את סטיב ג'ובס אומר ספציפית שהאייפאד יותר טוב מנטבוק :confused:

אתה שמעת את ביל גייטס אומר שנטבוקים מבוססי ווינדוס יותר טובים מהאייפאד?
אני לא שמעתי את סטיב ג'ובס אומר את זה. אם אתה שמעת תגיד לי ותשלח לי לינק לסרטון.

dderi
12/02/10, 14:44
תגיד אתה בכלל ראית את הסרטון שהוא פרסם פה?

ואת הkeynote

ראית? אם שאלת את מה ששאלת כנראה שלא

oriX
12/02/10, 18:11
תגיד אתה בכלל ראית את הסרטון שהוא פרסם פה?

ואת הkeynote

ראית? אם שאלת את מה ששאלת כנראה שלא

תשנה את טון הכתיבה שלך ומהר
אני ראיתי את הסרטון. סטיב אמר שהאייפאד יותר טוב לשימושים הספציפיים האלו מכל לפטופ אחר, זה נכון. אמנם בסרטון הזה זה לא הופיע וכדאי שתראה את החלק המלא, אתה פשוט זורק המון שטויות לאוויר בלי סיבה

yarin-cohen
13/02/10, 00:34
תשנה את טון הכתיבה שלך ומהר
אני ראיתי את הסרטון. סטיב אמר שהאייפאד יותר טוב לשימושים הספציפיים האלו מכל לפטופ אחר, זה נכון. אמנם בסרטון הזה זה לא הופיע וכדאי שתראה את החלק המלא, אתה פשוט זורק המון שטויות לאוויר בלי סיבה

+1

GalDanino
13/02/10, 01:13
זה מה שסטיב דיבר עליו לפני שהוא הציג אותו ראשמית (לפני שהוא זרק את השם בעמצא כזה :d)
שנטבוקים איטיים ולא נוחים לשימוש.. והוא צודק לגמרי o_o מי שהשתמש פעם בנטבוק יודע שזה יותר איטי מפנטיום 4 וזה לא נוח לשימוש בצורה מתסכלת t_t
עדיף לקנות אייפד ולא נטבוק
במקום להוציא עוד 200 שקל בחודש על כדורי הרגעה שאתה צריך לקחת אחרי העצבים שהנטבוק הזה מביא לך
בכלל לכל משתמש ווינדוס יש את הקטעים האלה שבא להם לשבור את המחשב מרוב עצבים