מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל התבלבלה לה

motioz
01/02/10, 09:28
האייפד הוא אכן אייפון מגודל, יש לו מערכת הפעלה של אייפון, הוא נראה כמוהו, עם חסרונות קלים:
- הוא לא נכנס לכיס
- אתה לא יכול להשתמש איתו כטלפון (כי אז תיראה כבדיחה בגלל גודלו)
- אתה לא יכול להשתמש בו כמחשב נייד כי הוא לא מחשב נייד ומערכת ההפעלה שלו לא מתאימה להיות
מחשב נייד.
:cool:

יתכן ואפל התבלבלה...
ראוי היה שהיא היתה צריכה לייצר קודם כל את האייפד לפני שנתיים,
ורק עכשיו היתה צריכה ל"המציא" את האייפון - שהוא בעצם קטן ונייד (אייפד נייד) בדיוק מה שהיו רוצים והיה חסר למשתמשי האייפד. ;)

אז אייפון הוא אייפד נייד ולא להיפך ותחשבו על זה...:confused:

Vatos-Locos
01/02/10, 13:13
לא הכל זהה, הממשקים עצמם שונים ומותאמים לניצול שטח עבודה גדול יותר, לוח השנה, המייל, סייר התמונות וכו'.

זה שהבסיס זהה זה נכון, אבל אחרי ההצלחה של האייפון/איפוד טאץ אני לא חושב שזה ממש חסרון.

בקשר לטלפון, אם היתה את האופציה לא היית צריך להצמיד את זה לראש, אפילו לדבר עם אוזניית בלוטוט היה בסדר, אבל מן הסתם שזה היה נוגס קצת במכירות של האייפון והם לא רצו בזה (בצדק).

מעבר לזה שאני לא מבין את הזלזול במסך הגדול, אתה באמת מעדיף לגלוש באינטרנט ב-3.5" ? אתה מעדיף לראות סרטים ב-3.5" ?
אפילו אם זה היה מוצר זהה 1:1, עדיין היה לו יתרון אדיר.

motioz
01/02/10, 13:22
לא הכל זהה, הממשקים עצמם שונים ומותאמים לניצול שטח עבודה גדול יותר, לוח השנה, המייל, סייר התמונות וכו'.

זה שהבסיס זהה זה נכון, אבל אחרי ההצלחה של האייפון/איפוד טאץ אני לא חושב שזה ממש חסרון.

בקשר לטלפון, אם היתה את האופציה לא היית צריך להצמיד את זה לראש, אפילו לדבר עם אוזניית בלוטוט היה בסדר, אבל מן הסתם שזה היה נוגס קצת במכירות של האייפון והם לא רצו בזה (בצדק).

מעבר לזה שאני לא מבין את הזלזול במסך הגדול, אתה באמת מעדיף לגלוש באינטרנט ב-3.5" ? אתה מעדיף לראות סרטים ב-3.5" ?
אפילו אם זה היה מוצר זהה 1:1, עדיין היה לו יתרון אדיר.

כשאני בבית אז סרטים אני מעדיף לראות בlcd בסלון ולגלוש באינטרנט אז במחשב הנייד או הנייח בחדר.
וכשאני בחוץ אז אני בטח לא רוצה "להיסחב" עם ipad שלא נכנס לכיס או לתיק קטן ;) בשביל זה יש את האייפון.

לא מזלזל במכשיר אבל כמו שכתבתי בתחילת השירשור...נראה שאפל התבלבלה לה, אייפון (http://www.hipo.co.il/forums/71) היה צריך להגיע אחרי האייפד ולא הפוך, יש לו יותר חסרונות מיתרונות... קשה לי להאמין שאנשים יקנו אותו שלא בשביל הגימיק נטו.

lirn8
01/02/10, 14:46
שירשור לא ברור
אפשר למחוק...
עוד מישהו רוצה להגיד שאייפד זה אייפון מוגדל?

Omri David
01/02/10, 14:53
כשאני בבית אז סרטים אני מעדיף לראות בlcd בסלון ולגלוש באינטרנט אז במחשב הנייד או הנייח בחדר.
וכשאני בחוץ אז אני בטח לא רוצה "להיסחב" עם ipad שלא נכנס לכיס או לתיק קטן ;) בשביל זה יש את האייפון.

לא מזלזל במכשיר אבל כמו שכתבתי בתחילת השירשור...נראה שאפל התבלבלה לה, האייפון היה צריך להגיע אחרי האייפד ולא הפוך, יש לו יותר חסרונות מיתרונות... קשה לי להאמין שאנשים יקנו אותו שלא בשביל הגימיק נטו.

אתה משווה את המכשיר הזה כאילו הוא מכשיר סלולרי שאתה לא יכול להכניס לכיס אבל זה לא הרעיון פה.

שמישהו קונה מחשב נייד גם אתה אומר חבל שהוא לא נכנס לכיס? זה אותו הרעיון של המכשיר הזה הוא אמור להיות גם סוג של מחשב נייד עם מסך נגיעה וקטן יותר.

ipad הוא באותו סיגנון של מחשב נייד כל מי שרוצה משהו נייד וטוב עם מסך גדול ומכשיר שאפשר לקרוא בו ספרים לפי דעתי אין על המכשיר הזה בתחום הזה.
שלא נדבר על תחום המולטימדיה שהמכשיר הזה יכול להציע לך.

@lirn8, אני לא יודע מה תגובה כזאת תורמת עידד לספאם. :)

motioz
01/02/10, 14:56
אתה משווה את המכשיר הזה כאילו הוא מכשיר סלולרי שאתה לא יכול להכניס לכיס אבל זה לא הרעיון פה.

שמישהו קונה מחשב נייד גם אתה אומר חבל שהוא לא נכנס לכיס? זה אותו הרעיון של המכשיר הזה הוא אמור להיות גם סוג של מחשב נייד עם מסך נגיעה וקטן יותר.

Ipad הוא באותו סיגנון של מחשב נייד כל מי שרוצה משהו נייד וטוב עם מסך גדול ומכשיר שאפשר לקרוא בו ספרים לפי דעתי אין על המכשיר הזה בתחום הזה.

אם היו מכניסים לו מערכת הפעלה של מחשב...אז לא היתה לו בעיה להיות מחשב נייד....
אבל זהו שלא, כמה שנתעלם מזה, הוא סך הכל אייפון (http://www.hipo.co.il/forums/71) גדול נטול פיצ'רים שלא נכנס לכיס ולא משמש כטלפון ועוד...הרשימה ארוכה.

בשורה התחתונה, אני חושב שאפל "שמה לעצמה רגל" ברגע שפיתחה קודם לכן את האייפון,
או שפשוט אפשרויות הרווח מהappstore עלתה להם למוח ולכן יצרו את הipad שוב כמו האייפון כמכונת apps.

lirn8 אם אתה לא יודע לנהל דיון אתה לא חייב להגיב ;)

Omri David
01/02/10, 15:03
אם היו מכניסים לו מערכת הפעלה של מחשב...אז לא היתה לו בעיה להיות מחשב נייד....
אבל זהו שלא, כמה שנתעלם מזה, הוא סך הכל אייפון גדול נטול פיצ'רים שלא נכנס לכיס ולא משמש כטלפון ועוד...הרשימה ארוכה.

בשורה התחתונה, אני חושב שאפל "שמה לעצמה רגל" ברגע שפיתחה קודם לכן את האייפון.

אני הייתי מחכה עד שישחררו את המכשיר אולי יהיה להם הפתעה בקשר למערכת הפעלה.
מוקדם מידיי להביא תגובות על המכשיר.

אני לפי דעתי שיחררו את המכשיר חודשים לפני בשביל לראות תגובות של אנשים מנושא ואז משם הם יקבלו ביקורות ויסדרו גירסא שאפשר לעבוד איתה.

חוץ מזה יש שמועות ורעיונות שאפשר להריץ עליו חלונות 7.

תוכל גם לראות פה משהו מעניין
http://www.neowin.net/news/windows-7-on-the-new-apple-ipad-will-be-possible?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-software+%28Neowin.net+Software+News%29

motioz
01/02/10, 15:08
אני הייתי מחכה עד שישחררו את המכשיר אולי יהיה להם הפתעה בקשר למערכת הפעלה.
מוקדם מידיי להביא תגובות על המכשיר.

אני לפי דעתי שיחררו את המכשיר חודשים לפני בשביל לראות תגובות של אנשים מנושא ואז משם הם יקבלו ביקורות ויסדרו גירסא שאפשר לעבוד איתה.

חוץ מזה יש שמועות ורעיונות שאפשר להריץ עליו חלונות 7.

תוכל גם לראות פה משהו מעניין
http://www.neowin.net/news/windows-7-on-the-new-apple-ipad-will-be-possible?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-software+%28Neowin.net+Software+News%29

אם הוא באמת יצא כ"מכונה" ונוכל להפעיל עליו וינדוס, זה יהיה מעולה, אולי גם אני אקנה אחד :cool:

Vatos-Locos
01/02/10, 15:09
זה יותר קרוב ל-remote control מאשר לוירטואליזציה, וממה שאני זוכר זה אפשרי גם דרך האייפון, אבל זה לא מתקרב לעבודה בצורה חלקה כמו מערכת שמותקנת ישירות על המכשיר.

NISIM2337
03/02/10, 01:13

Ipad הוא באותו סיגנון של מחשב נייד כל מי שרוצה משהו נייד וטוב עם מסך גדול ומכשיר שאפשר לקרוא בו ספרים לפי דעתי אין על המכשיר הזה בתחום הזה.

שזה יהיה מחשב נייד דבר איתי אין לו אפילו חצי ממה שמחשב נייד מציע ובגלל זה מוכנים לקחת מחשב נייד ולא את האיפד