מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אתם תרכשו את האייפאד?

oriX
28/01/10, 14:39
האם אתם תהיו מעוניינים ברכישת האייפאד החדש של אפל?

אם אתם מעוניינים ספרו גם למה.

tomer4321765
28/01/10, 14:52
הצבעתי כן כי רוב הסיכויים שאני ארכוש...
רק יש כמה דברים שאולי בגללהם בסופו של דבר אני לא ארכוש:
1.המחיר יהיה בארץ מעל 3000 לגירסה של ה-16
2.הפורצים של האייפון יודיעו שאין ביכולתם/כוונתם לפרוץ את האייפד(דבר שקשה לי להאמין שיקרה)
3.לא יהיה עברית בגירסה הזאת(גם דבר שקשה לי להאמין שיקרה)

Omri David
28/01/10, 14:58
אני רוב הסיכויים קונה אבל נראה את המכיר ואם באמת אני צריך את זה כי בכל זאת לא יהיה לזה עברית וזה יכול לתקוע אותי בכמה מצבים למרות שאני יכול לעשות הכל באנגלית...
נרשמתי באתר של אפל מתי שהוא יהיה למכירה שישלחו לי למייל כבר אז נחשוב פעמיים לפני שקונים :)

והמכשיר יכול טוב לאח שלי הוא מחפש משהו והוא טוב עובד כל הזמן באנגלית ויכול להיות שיעבור לחו"ל אז על הדרך אני אולי יביא לו את זה וישתמש בזה. :)

swatman
28/01/10, 15:27
אין מצב בגרסה הנוכחית, ברגע שאני יוכל להתקין תוכנות תאומות office ותוכנות כמו פוטושופ ופלאש אז יש מצב לקנות

natish
28/01/10, 15:31
אין מצב בגרסה הנוכחית, ברגע שאני יוכל להתקין תוכנות תאומות office ותוכנות כמו פוטושופ ופלאש אז יש מצב לקנות

אתה יכול להתקין עליו את quick office העניין היא שהאפליקציה לא תומכת בעברית בינתיים...http://www.iphones.co.il/forum/thread117469.html

tomer1749
28/01/10, 17:30
כן
כי האייפד הוא 10 אינץ' (מה שמאפשר לראות סרטים ממש טוב !) הוא מאוד זול יחסית למשהו הוא מציג הכל כולל סרטונים מיוטיוב בhd (אבל קודם אני יחכה שיפרצו את האייפד כדי שאני יוכל להתקין משחקים פרוצים חח)

karbirian
28/01/10, 19:16
אייפד דבר מגניב ללא ספק, והיתי קונה אותו, אבל בארץ כמו כל דבר אחר עולה יותר ממה שהוא עולה באמת,אני לא חושב שהוא יעלה פחות מ3000, ונראב ךי הרבה יותר!וחוץ מזה אני גם לא רואה ביינתים שום צורך באייפד, ככל מה שזה זה אייפון מוגדל.וגם עד שלא יפרצו אותו אני לא היתי קונה אותו, להתחיל להוציא על כל תוכנה הכי פשותה כסף זה מיותר.אז אני אומר נחכה, אולי כדי לחכות לגירסה הבאה, כמו שזה היה עם אייפון.

dizel1024
28/01/10, 19:59
כן בוודאי בשניה שאני יכול לשים עליו את היד אבל אצלי זה לא חוכמה

yoni_yoni
28/01/10, 20:07
ברגע שתהיה תמיכה מלאה בעברית כולל iwork, זה הדבר שהכי חסר מבחינתי.

GeeKeR
28/01/10, 21:16
תכלס, אני לא מתלהב לקנות את המכשיר כל כך מהר. אני מבין את הפלח שוק אליו הוא מיועד וגם את היתרונות הרבים שלו לעומת מחשבי notebook הקיימים בשוק, אבל לדעתי הבאז הגדול שנוצר סביבו הוא בעיקר עקב העובדה שמדובר באפל ובמכשיר דמויי אייפון.
אני בטוח שאם תחשבו על זה לעומק ליותר מ 5 דקות יתברר שאלו מאיתנו שלא אנשי עסקים שצריכים אינטרנט זמין בתצוגה נוחה כל היום, כל השבוע, לא ממש צריכים את המכשיר הזה...

ואני בכלל לא מדבר על זה שכנהוג אצל אפל, בוודאי יתגלו אצל המכשיר (לפחות בתקופה הראשונה של שיווקו) כל מיני באגים שונים שיתוקנו רק בהמשך (זוכרים את האייפון 2g !).

gyaronn
28/01/10, 22:10
כן לא יסחוב יותר ספרים של אנטומיה במשקל של 50 קג וגם אינטרנט ותחליף מצוין למחברות וכדומה מקווה שיהיה תוסף של מצלמה אז בכלל אין מה לדבר

iEtai
29/01/10, 11:42
לא ממש... רק לפני שבוע קיבלתי אייפון 3gs חדשש שחיכיתי לו כל כך הרבה זמן...

Area51
29/01/10, 13:22
כן לא יסחוב יותר ספרים של אנטומיה במשקל של 50 קג וגם אינטרנט ותחליף מצוין למחברות וכדומה מקווה שיהיה תוסף של מצלמה אז בכלל אין מה לדבר

נכון להיום אתה לא יכול לכתוב עליו ככה שזה לא יכול לשמש כמחברת...לגבי ספרים זה אינדיבידואלי.....

.: iShay :.
29/01/10, 15:54
כן!

eden
29/01/10, 16:03
אם אי אפשר לכתוב עליו, הוא דיי לא שווה... בהמשך שיהיה דורות יותר משופרים אז אולי:)

gnir10
03/02/10, 15:40
עד שהגיע האייפון לישראל יוצא אייפאד...
וגם באייפאד אין פלאש זה לא שווה!!
ובגלל שאין פלאש זה אותו דבר כמו אייפון..