מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אוזניות

aor26
28/01/10, 11:10
שלום.
תמיד אומרים לי ששומעים חזק את מה שאני שומע באוזניות וזה מפריע.
* השתמשי באוזניות מדגם k313 AKG ומלפני שבוע אני משתמש באוזניות המקוריות של האייפון. שני הדגמים הם סטייל כפתור.

חשבתי שאולי אוזניות in ear יפתרו את הבעיה. האם זה נכון?

דבר נוסף הוא, שראיתי הרבה אנשים מוכרים בפורום אוזניות in ear ייצור סיני שכביכול תואמות למקוריות של אפל ב30 שקל ככה.
עכשיו בכינות - זה באמת מוצר איכותי החיקוי הזה? יש הבדל מורגש בין המקוריות לחיקוי? ממליצים עליהן?
הן עדיפות על האוזניות המקוריות שמגיעות עם האייפון?

תודה

gilzada8
29/01/10, 16:11
אני אישית לא יכול עם אוזניות כפתור , הם הורגות אותי , הם נופלות , לרוב הבאס לא נשמע טוב כי הם בורחות מהאוזן ...
אני משתמש בin-ear , ואין דברים כאלה , הסאונד הנוחות הכול ...
אני מאמין שזה יפתור לך את הבעיה .. כי האוזניות ממש מנתקות אותך מהעולם וחוסמות כמעט את כל הרעשים מבחוץ ..
עכשיו לגבי האוזניות המזוייפות .. המוצר לרוב לא יהיה הכי איכותי אבל אם אתה תשמור עליו כמו שצריך ( ממש כמו כל אוזניה אחרת) הוא יחזיק לך משהו כמו בין חודשיים לחצי שנה .. שתאמין לי שזה מאוד מכובד... תמיד תרגיש את ההבדל ביניהם .. השאלה היא מה האיכות של הזיוף .. ( וכן .. יש הבדלים בין זיופים ) אני מאמין שלבסוף הכל תלוי במצב הכלכלי .. ובשימוש באוזניות ...
אני כמעט בטוח שהin-ear הזיוף עדיף על המקוריות של אפל .. אבל אני מאמין שחלק נכבד מההחלטה שלי זה בגלל שאני שונא אוזניות כפתור ..
שבת שלום !