מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דעה| האייפד- להגדיל לכם את האייפון בשקל תשעים?

דיזינגוף
27/01/10, 21:24
lsjU0K8QPhs

MaorG
27/01/10, 22:11
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח
גדול

joni99
27/01/10, 22:25
בהתחלה חשבתי שזה יהיה כמו סוג של מחשב עם מערכת הפעלה מיוחדת...

חסרונות ברורים

-אין מצלמה קידמית או אחורית
-אין תמיכה בפלאש
-אין מולטי טסקינג
-זאת המערכת הפעלה של אייפון אחד לאחד
- 16 ג'יגה עד 64 ג'יגה בלבד
-מעבד של 1 מגהרץ כמו בפלאפונים.....
-אין שיחות מיקרופון או משהו
-בישביל דור3 במכשיר צריך להוסיף 150 דולר !

והעיצוב ממש לא משהו הוא דק והחלק החיצוני יפה אבל המסגרת השחורה מסביב למסך גדולה מידי
ממש הורסת את המראה...

מכשיר ממש מאכזב אין לו סיכוי נגד נטבוקים רגילים עם מערכת ווינדוס..
(מעבד,מקום בקשיח מקלדת מצלמה....)

מי שיש לו אייפון מספיק מאוד !
גם נוח ונייד בכיס גם יש שיחות מצלמה ועוד...

איזה סיבה יש למישהו לקנות את זה ?!

o.l.king
27/01/10, 22:34
אתם מבינים? זהו לא באמת מק! זה סתם אייפוד מגודל! שנועד לגלישה נוחה באינטרנט... אכן, כל משתמש מנוסה באייפוד טאץ' או באייפון יודע שהגלישה בהם היא חוויה לא מהעולם הזה, ואכן להמיר את החוויה המדהימה הזאת למסך מגע של 10.5 אינץ' זה מדהים..
אבל תחשבו על זה, זהו לא מק, מערכת ההפעלה שלו מבוססת על ה IPHONE OS, ואפילו מקינטוש הוא לא נחשב... אפילו כונן דיסקים אין לו! אני ציפיתי למשהו מדהים! מק! מסך מגע! שפועלת בו מערכת ההפעלה מקינטוש, שניתן להכניס דיסק של אני לא יודע... SIMS 3, מי שלא יודע הסימס 3 הותאם לא מזמן גם למק..
לסיכום, אני מרגיש אכזבה גדולה, אני באמת מרגיש שאי אפשר לקרוא ל"מחשב" הזה "מק" או אפילו "מחשב". זה הוא אייפוד גדול, שמהווה כלי מעולה לגלישה חופשית באינטרנט אבל מפה והלאה אני לא רואה חידוש. אני באמת חושה שלiPad חסרים שני דברים:
1. מערכת הפעלה מקינטוש אורגינל... לא שום מערכת חדשה מבוססת על... מקינטוש נטו.
2. כונן דיסקים, יציאות USB ויציאות של עוד סטנדרטים, כמו יציאה של כבר אינטרנט, ויציאה של מטען לקיר כמו שלכל מחשב נייד יש..
אני מאוכזב, מה איתכם?

nayman
27/01/10, 22:58
יש מולטי טסקינג

Nick2iL
27/01/10, 22:59
חחחחחחחחח

ariel1k1
27/01/10, 22:59
אתם מבינים? זהו לא באמת מק! זה סתם אייפוד מגודל! שנועד לגלישה נוחה באינטרנט... אכן, כל משתמש מנוסה באייפוד טאץ' או באייפון יודע שהגלישה בהם היא חוויה לא מהעולם הזה, ואכן להמיר את החוויה המדהימה הזאת למסך מגע של 10.5 אינץ' זה מדהים..
אבל תחשבו על זה, זהו לא מק, מערכת ההפעלה שלו מבוססת על ה IPHONE OS, ואפילו מקינטוש הוא לא נחשב... אפילו כונן דיסקים אין לו! אני ציפיתי למשהו מדהים! מק! מסך מגע! שפועלת בו מערכת ההפעלה מקינטוש, שניתן להכניס דיסק של אני לא יודע... SIMS 3, מי שלא יודע הסימס 3 הותאם לא מזמן גם למק..
לסיכום, אני מרגיש אכזבה גדולה, אני באמת מרגיש שאי אפשר לקרוא ל"מחשב" הזה "מק" או אפילו "מחשב". זה הוא אייפוד גדול, שמהווה כלי מעולה לגלישה חופשית באינטרנט אבל מפה והלאה אני לא רואה חידוש. אני באמת חושה שלiPad חסרים שני דברים:
1. מערכת הפעלה מקינטוש אורגינל... לא שום מערכת חדשה מבוססת על... מקינטוש נטו.
2. כונן דיסקים, יציאות USB ויציאות של עוד סטנדרטים, כמו יציאה של כבר אינטרנט, ויציאה של מטען לקיר כמו שלכל מחשב נייד יש..
אני מאוכזב, מה איתכם?
הipad אומר לשמש בתור נטבוק לא יותר
לכן הוא זול (יחסית)
והוא מתאים במיוחד למדיה אימייל אינטרנט ותוכנת iwork ולא לשימושים יותר רחבים מזה

Nick2iL
27/01/10, 23:04
אולי....
אבל יש גם יתרון ענקיים מול נטבוקים הקיימים...
קודם כל כרטיס מסך הרבה יותר טוב, מישחקים, מולטי טאץ', hd, מערכת הפעלה אייפון os (למרות שמק os היה יכול להיות יותר טוב), אפליקציות, גלישה נוחה, ועוד מלאה אפשרויות שלדעתי דווקא שווה הדבר הזה..

Nick2iL
27/01/10, 23:04
יש מולטי טסקינג

יש לו hd

yaron auster
27/01/10, 23:08
אני נדבקתי במחלה זאת שנקראת מקינטוש קשה הייתי ילד בן 5.
אחי היה ועדיין חנון מחשבים, ואבי הביא לו את היצירה המדהימה מארה"ב(אני מדבר על 1988 כאשר היה ממש קשה להשיג דברים כאלה בארץ), ככה שאני מכיר את המוצרים מבפנים(אני מוכר כאדם שמפרק דברים גם שהם עדיין עובדים!!!) ומבחוץ.
אם השנים תמיד רציתי את ההכי חדש וההכי יפה, ויתר מהכל שתמיד יהיה אפל, וככה כמעט כל 3 שנים אני מוצא את עצמי אם אחד חדש.
וברור שכאשר יצא האיפון, אני פברקתי נסיעה "חשובה" לארה"ב כדי למצוא לעצמי את האמא והאבא של כל הדברים שאני רק רוצה לחלום עליהם, איך שקיבלתי את האיפון הבנתי שאני המיוחד באדם...
אבל ככל שעובר הזמן אני מבין שכמו כל דבר בעולם לא הכל יפה וממש לא ורוד, כל שנה יוצא מכשיר חדש שכאילו מדהים את העולם, אבל האמת שמאז האיפון הראשון שלי אני ממש לא מתרשם כבר מכלום, הכל אותו הדבר.
פעם היה חשוב שהמכשיר יהיה הכי מעודכן בשוק ומכיל את כל הדברים שהדמיון יכול לחשוב עליו, אבל כל זה כבר מזמן לא נכון, במחשבה לאחור גם המכשיר שלי ממש לא היה מעודכן, והכיל טכנולוגיה די ישנה (ביחס לזמן ההשקה), אפל הפכה להיות ממש הסיפר האמריקאי הקלאסי, שרוצה רק להתעשר ולא מעניין אותו כלום, אפילו בתמונות מההשקה ניתן לראות איך הם מנסים ליצור את אפקט העדר, יש תמונות אם מספר חשבונות שנתנו כרטיס אשראי, זה יגרום לאנשים לחשוב שהחברה אמינה ולא גונבת את כרטיס האשראי, גם אני סומך עליהם ויש להם את כרטיס האשראי שלי, נכון גם אני נפלתי...

לסיכום, אני לא ממש נוהג לרשום בפורם אבל קורא פה ושם, ואני רואה איך כל כך הרבה אנשים לא מבינים שמאחורי המוצרים האלה אין יותר את האהבה וחדואת היצירה שהיתה להם פעם.
אני מאוכזב מאוד לא רק מהמכשיר האחרון אלה מכך שהדרך השתנתה, ובאמת שוקל ללכת לראות בשדות זרים, ואז יש שני אופציות.
א. אני אתאכזב קשות, ואחזור אם הזנב בין הרגלים, למשפחה המוכרת והישנה.
ב. אמצא מקום חדש, שיזכיר לי את העולם שהיה כשהיתי בן 10.

joni99
27/01/10, 23:17
יש מולטי טסקינג

לא אין...זה מערכת הפעלה של אייפון..ציטוט מאנגדג'ט

there's no multitasking at all. It's a real disappointment. All this power and very little you can do with it at once. No multitasking means no streaming pandora when you're working in pages... You can figure it out. It's a real setback for this device.

IL20
27/01/10, 23:23
סתם חרטא
אבל מה מרוב שהם רגילים שאנשים קונים כל מה שהם מוכרים
זה לא משנה מה יוציאו כל עוד יש על זה תפוח..במקרה הזה תפוח רקובבב

joni99
27/01/10, 23:25
yaron auster

בתור אחד שעוקב אחרי אפל ולמד את הסטרטגיה שלהם זה תמיד ככה עם מוצר חדש..
הם יוצרים מוצר חדש ושמים בו 50 אחוז מהדברים בישביל שהדגם הבא ימכר יותר...

דגם הטבלט הבא יהיה עם מצלמה 3.2 מגה פיקסל ומיקרופון...דגם אחריו יהיה 5 מגה עם מולטי טסקינג
הם אוהבים לחלוב את הלקוחות שלהם....לכל מוצר שלהם לוקח בין 4-5 שנים להגיע לשלמות ואז נכנס מוצר חדש..
הם יוצרים תחושה של חסרון לדברים בסייסים בישביל שיהיה למה לחכות

זה הכל פסיכולוגי..תראה שהגיע "העתק הדבק" לאייפון, משהו הכי בסיסי בעולם הוצג כמו משהו חדשני מהעתיד

תסתכל על האיפוד נאנו שהגיע לשיא שלו, שנה הבאה האייפוד טאץ יקח את מקומו...

yossefk
27/01/10, 23:27
באמת שאפל איכזה , הם פשוט לקחו את האייפוד והגדילו אותו בעוד 6.3 אינץ' זה הכול אני כבעל אייפון 3gs לא רואה כלל צורך ליקנות את המוצר הזה , יש לי אותו כבר רק בכמה אינצ'ם פחות כן אני מדבר על באייפון , חשבתי שאפל תוציא ממש מקבוק רק מסך נגיעה אז באמת היתי שוקל ליקנות *, אולי ביגלל מכירו הנמוך של האייפד אני אשכול להביא אותו , אך ורק ביגלל המחיר הנמוך יחסית

BlueGene
27/01/10, 23:40
ענק!

talproject
27/01/10, 23:40
אני כל כך הולך להביא את זה ברגע שיעשו לדבר הזה ג'ייל ברייק..!!.. :d
וואי זה אש :p

רן200
27/01/10, 23:46
אני גם כן נורא מאוכזב, ציפיתי להרבה יותר. אפל מאז האייפון הראשון לא הצליחו להרשים אותי בכלל ובכל פעם הם מאכזבים יותר ויותר. האייפד שלהם הוא אייפון מגודל ללא שום יתרון בולט על פני האייפון ואם כבר יש לו הרבה חסרונות, כמו למשל הגודל שלו. לדעתי אפל נכשלו לגמרי ואולי הגיע תורם של היצרניות האחרות (כמו hp וכו') לחדש לנו סוף סוף ולתת לצרכן את מה שמגיע לו, ובלי כל הזיבולי שכל האלו של אפל על ה"יצרה החדשה שלהם" וכו'.
אפל מאכזבים ולצערי יש להם עדיין "קהל" מעריצים מטורף שאחרי כל הכרזה הכי דבילית שלהם (כמו למש על האייפון 3gs שהיה נטול חידושים) יש קהל מעריצים שסוגד ועדיין חושב שיש חידוש.
הפעם אין כל חידוש וכל מחשבה פשוט הגדילו בצייר את האייפון ומכרו לצרכן אותו במחיר גבוהה (כ- 500 דולר ללא קישוריות) , אכזבה!

רן200
27/01/10, 23:49
נכון מאוד, אפל מאכזבים אבל לצערי יש מי שקונה כל מוצר רקוב שהם מוצאים ולכן אין להם מה לחדש, הם פשוט מגדילים!

רן200
27/01/10, 23:53
האייפד הוא עוד מכשיר (אחרי ה 3gs) מבית אפל שמאכזב אותי קשות, האייפד לא מביא שום חידוש ושום יתרון על פני אחיו- האיייפון. חוץ מזה שהגדילו את האייפון בצייר, לא הושקע לדעתי שום מחשבה, למי המכשיר הזה בכלל מתאים????, ומה יש למכשיר הזה להציע שאין לאייפון.
לדעתי הדרך שבה ייצרו את המוצר הזה מוזרה ולא חכמה כלל, מאכזבים.

nayman
28/01/10, 00:00
אפילו אין פלאש
איזה אהבלים אפל...

ItaiHay
28/01/10, 00:03
אפילו אין פלאש
איזה אהבלים אפל...

לפי דעתי אתה טועה.
אפל הוכיחו שוב ושוב שפלאש לא צריך להיות קיים לאייפון ולאייפד בכך שהם מסבירים שפלאש יאט את המכשיר וגם יפחית לך זמן בטרייה.

אני בטוח שהפלאש נהיה עניין כל כך גדול רק משום שאנשים חיפשו משהו שאין באייפון וכשמצאו אותו אז הם פשוט לא הפסיקו לדבר על זה.

Vatos-Locos
28/01/10, 00:06
מסך 4:3, אין אפשרות לחבר את המקלדת במצב אופקי, אין פלאש, לא מנגן avi, אין מצלמה.

להיט.

אני בטוח שהפלאש נהיה עניין כל כך גדול רק משום שאנשים חיפשו משהו שאין באייפון וכשמצאו אותו אז הם פשוט לא הפסיקו לדבר על זה.
או שזה ניהיה עניין "לא משמעותי" וטוחן סוללה כי אנשים מנסים לנחם את עצמם?...
אתה מוזמן לבדוק בכמה מחשבים מותקן תוסף הפלאש, אצל אף אחד זה לא הגיע בילד-אין עם מערכת ההפעלה,
הפלאש קיים היום ברוב האתרים, בין אם זה בדברים שוליים כמו פרסומות (שאני עדיין לא מזלזל בחשיבות ובתרומה שלהם גם לגולשים) ובין אם זה בחלקים חשובים יותר כמו תפריטים או תוכן, שבמקרה כזה האתר לגמרי לא שמיש בלי התוסף.

אם זה טוחן סוללה ואם אפל רק רוצים לבוא לקראת המשתמש, לא היתה שום בעיה ליצור מתג כיבוי דרך ההגדרות.

buyiphoneforme
28/01/10, 00:06
זה שמעלי צודק
אבל מצד שני הם יכלו לעשות אפשרות שאם אתה לוחץ על איפה שיש פלאש זה יפעיל לך את רק הדבר שלחצתה עליו כך זה יחסוך בבטריה וכך תראה את מה שאתה רוצה לראות בפלאש
למה פלאש זה דבר מאוד מאוד חשוב לאינטנרנט..זה מגביל מאוד כמעט לחצי מהדברים שאתה עושה באינטרנט, רוב הסירטונים הם בפלאש!
אז הם יכלו לעשות יותר..או שיש סיבה שהם לא עשו ואני לא יודע אותה אז אני לא יפנה אצבע מאשימה

Nick2iL
28/01/10, 00:21
אולי....
אבל יש גם יתרון ענקיים מול נטבוקים הקיימים...
קודם כל כרטיס מסך הרבה יותר טוב, מישחקים, מולטי טאץ', hd, מערכת הפעלה אייפון os (למרות שמק os היה יכול להיות יותר טוב), אפליקציות, גלישה נוחה, ועוד מלאה אפשרויות שלדעתי דווקא שווה הדבר הזה..

שיט אין לו מולטי טאסקינג !
ובגלל זה אני נורא מאוכזב...
ממש חבל למה לעזאזל בלי מולטי טאסקינג אולי מצלמה זה קצת טיפשי לשים אבל בלי מולטי טאסקינג זה נורא!
אחרי הכל בכל נטבוק יש מולטיטאסקיג ודווקא באייפד אין?
לא מבין את זה אפל...

ולמה שילבתם את האשכולות**********?

joni99
28/01/10, 00:23
לפי דעתי אתה טועה.
אפל הוכיחו שוב ושוב שפלאש לא צריך להיות קיים לאייפון ולאייפד בכך שהם מסבירים שפלאש יאט את המכשיר וגם יפחית לך זמן בטרייה.

וואוו איזה תמים אתה......

אפל שקרנים כל דבר שהם יגידו הם מצפים מאנשים להאמין..הכל שם זה כסף !

ממש שטיות... אז שלא היה העתק והדבק אמרו שזה משהו של ביטחון מידע או משהו כזה לא קשור

שהם לא שמו מצלמה באיפוד טאץ התירוץ היה שזה מערכת למשחקים וזה הסיבה של סטיב ג'ובס..שאין שום
הגיון בזה....

דיזינגוף
28/01/10, 00:30
סירטון קונספט מעניין של איזה בחור מלפני שנתיים שאפילו בחר בשם IPAD..

smqslH0qw5U

רק חבל שאפל לא הכניסו את כל הפיצ'רים שבסירטון .. אז באמת הIPAD היה נטבוק/לאפטופ קילר.

natish
28/01/10, 00:47
לגבי הפלאש אני מסכים עם איתי.
פלאש הפך להיות תוסף מאוד נחוץ ברשת אבל הוא, כמו רוב הפיתוחים של אדובי, פשוט נוראי.
לא סתם גוגל ועוד חברות ביניהן אפל נילחמות בפלאש בצורה ישירה: http://www.iphones.co.il/forum/thread118121.html נכון זה אולי משפיע עכשיו על צורת הגלישה באינטרנט אבל זה ישתנה מהר מאוד לכיוון ה- HTML5 שהוא מובנה בדפדפן ולא מצריך שום תוסף חיצוני.

ה- deal breaker הרציני הוא החוסר במולטי - טאסקינג.
ופה אין יותר לאפל תירוצים של חומרה חלשה, זמן סוללה ועוד כל מיני לוקשים שאפשר עוד איכשהו לקבל כשמדובר במכשיר סלולרי. אם הנקסוס עושה מולטי טאסקינג עם חומרה זהה וסוללה פי כמה וכמה יותר קטנה אין שום סיבה שה- iPad לא יתמוך בזה.

אגב, vatos ידידי נושא המסך שהוא 4:3 הוא תוצאה של התחשבות במשחקים ובאפליקציות של האפסטור ולא מעבר. הרזולוציה עצמה היא די גבוהה. לי על המק 13.3 אינץ' יש רזולוציה של 1024x 768.

בעיקרון אני לא צריך מצלמה על הדבר הזה, אני יכול לצלם עם האייפון ולשלוח במייל ל-Pad במקרה הכי גרוע או להעלות את התמונה לפליקר/מובייל מי ואז להוריד ל-Pad. אולי מצלמה קדמית לביצוע שיחות וידאו הייתה יכולה להיות אופציה נחמדה (כמו ברוב מחשבי הנטבוק שיש היום). אל תשכחו שה- iPad והאייפון קשורים עכשיו בצורה די משמעותית מבחינת מערכת ההפעלה אז כשלאייפון תהיה מצלמה קדמית לשיחות וידאו אני בטוח שגם ל- iPad תהיה. בכל אופן תפסיקו להיות ילדים. אפל אף פעם לא משחררת את המוצר הטוב ביותר שהיא יכולה לשחרר כדי שהדגם הבא עדיין ימכר. האייפון 3Gs הוא הדגם ה-3 של האייפון וגם לו עדיין אין את כל המאפיינים שהיינו רוצים לראות בו אז נכון זה מאכזב קצת אבל לא מפתיע בכלל.

Nick2iL
28/01/10, 00:48
סירטון קונספט מעניין של איזה בחור מלפני שנתיים שאפילו בחר בשם ipad..

smqslh0qw5u

רק חבל שאפל לא הכניסו את כל הפיצ'רים שבסירטון .. אז באמת הipad היה נטבוק/לאפטופ קילר.

באמת קצת מעציב אבל נראה לי דווקא שאייפד זה לא הטאבלט היחד שנראה מאפל לפחות אני מקווה לטאבלט שבאמת יהווה משהו שימושי באמת ולא סתם לוח עם מסך מגע ומערכת של אייפון למרות שזה נראה לא רע כשמסתכלים בסירטון שלהם...

mmx45
28/01/10, 01:26
מאכזב...מאכזב...מאכזב...

ההר הוליד עכבר..מכל טחינות השכל של חודשים וחרושת השמועות הבילתי פוסקות..זה התוצאה..

כשראיתי בשידור חי את סטיב ג'ובס מראה את האייפד ישר רמת ההתעניינות ירדה ב50% ורמת האכזבה גדלה ב50%..
[עוד קיויתי שאולי סטיב ישלוף עוד איזה שפן מהכובע ויחשוף דברים נוספים על האייפד...אולי מצלמה נסתרת או משהו...]

באמת תמוה איך הם מצפים להתחרות עם שלל הנטבוקים עם האייפד הזה!
מה עם דברים בסיסיים שיש במחשב[!לא איפוד טאץ מוגדל,הם אומרים שזה מחשב!!לא לשכוח!]

1. כמו:פלאש! איך מחשב יכול להסתדר בלי פלאש כשרוב האתרים משתמשים בזה?
אם זה מחשב מולטיטאץ' שאמור לספק חווית גלישה יוצאת דופן אז זה יהיה מופרך מההגיון לומר שרוב הגולשים,גולשים לאתרי חדשות וצופים במהדורות?, או בשידורים חיים? מה אתר הסרטונים היחיד זה רק יוטיוב?! פלאש זה א' ב' של גלישה!!

2. מחשב כזה שיש בו דגש גדול על נושא האינטרנט!! כל אחד היה מצפה לאפשרות של שיחת וידאו
זה ממש מצחיק שמחשב כזה שיותר נועד לשיחות וידאו ממחשב רגיל,מחשב כזה נועד להיות הרבה יותר נייד ממקבוק הן מבחינת הקלות שבו,דרך הממשק ללא מקלדת,ועד לגודל..ואם היתה טענה בהתחלה שאולי באייפון אין שיחות וידאו בגלל שהמסך קטן לצפייה[...?!?!] אז פה כשיש מכשיר
נייד הכי קרוב לרמה של מחשב אז בו שלא יהיה???? אז אולי גם במקבוק שלא יהיה!!!..יודעים מה
גם באיימק שלא יהיה!! למה כן???!! אם במכשיר שהוא ה..אולטימטיבי לשיחות וידאו אין בו מצלמה,אז אף
מכשיר לא זכאי לאחת כזו!!

3.ממש בדיחה עלובה לעשות מחשב בלי מולטיטסקינג...מה חשבתם?! [אני מקווה שלא חשבתם לקרוא לזה מחשב...:-|]

4.אם מישהו לא שם לב אז ה 3g שיש במכשיר הוא ל data בלבד!!! כלומר אין שיחות!!! או sms
מה העניין הדבילי הזה?? אני משלם עוד 130$ לפאקינג 3g ואין אפשרות לקבל שיחות???

5.מה העניין לעשות מערכת iPhone OS על מסך כזה? ראיתם כמה רווח בלי פרופורציה יש בין
אייקון לאייקון?? [הם אפילו לא טרחו להוסיף עוד שורה/טור בכל דף..ממש שום השקעה במערכת ההפעלה..זה אשכרה מערכת של אייפון!!.........
אחרי גירסא 3.0 אפל "גילו פיתוח טכנולוגי חדש" "ופורץ דרך מכל הבחינות" העונה לשם: copy/paste והם מוכיחים לנו את זה טוב..טוב.. באייפד....]

[6.לאן נעלמו ה voice memos וה compass אין לזה אפליקציה?!]

שורה תחתונה: הדבר היחיד שאולי אפשר להתנחם על ידו זה המחיר הזול יחסית...
אבל בעיקרון מדובר פה בניסיון לכסף נטו! על ידי להוציא מוצר מצופה מאוד שאמור לנקר עיניים ואז
להחסיר בו דברים חשובים, הכל כדי להבטיח שגם את הדגם הבא [שיקבל תוספות..] כולם יקנו!!!

נקווה שבאייפון הבא עלינו לטובה הם ילמדו משהו...

Vatos-Locos
28/01/10, 01:26
Natish - אם כבר העלאת את עניין המסך והתאימות לאפליקציות אייפון, איך זה הולך לעבוד?
הטבלט הוא 4:3 כשהאייפון הוא 3:2

האפליקציה תיהיה מתוחה/מעוותת או שיהיו פסים שחורים?

Nick2iL
28/01/10, 02:04
רק דבר אחד היה יכוללעשות עם הדבר עם הדבר הזה וזה לשחק Tap Tap Revenge במסך גדול!
חחחחח XD

מאכזב...מאכזב...מאכזב...

ההר הוליד עכבר..מכל טחינות השכל של חודשים וחרושת השמועות הבילתי פוסקות..זה התוצאה..

כשראיתי בשידור חי את סטיב ג'ובס מראה את האייפד ישר רמת ההתעניינות ירדה ב50% ורמת האכזבה גדלה ב50%..
[עוד קיויתי שאולי סטיב ישלוף עוד איזה שפן מהכובע ויחשוף דברים נוספים על האייפד...אולי מצלמה נסתרת או משהו...]

באמת תמוה איך הם מצפים להתחרות עם שלל הנטבוקים עם האייפד הזה!
מה עם דברים בסיסיים שיש במחשב[!לא איפוד טאץ מוגדל,הם אומרים שזה מחשב!!לא לשכוח!]

1. כמו:פלאש! איך מחשב יכול להסתדר בלי פלאש כשרוב האתרים משתמשים בזה?
אם זה מחשב מולטיטאץ' שאמור לספק חווית גלישה יוצאת דופן אז זה יהיה מופרך מההגיון לומר שרוב הגולשים,גולשים לאתרי חדשות וצופים במהדורות?, או בשידורים חיים? מה אתר הסרטונים היחיד זה רק יוטיוב?! פלאש זה א' ב' של גלישה!!

2. מחשב כזה שיש בו דגש גדול על נושא האינטרנט!! כל אחד היה מצפה לאפשרות של שיחת וידאו
זה ממש מצחיק שמחשב כזה שיותר נועד לשיחות וידאו ממחשב רגיל,מחשב כזה נועד להיות הרבה יותר נייד ממקבוק הן מבחינת הקלות שבו,דרך הממשק ללא מקלדת,ועד לגודל..ואם היתה טענה בהתחלה שאולי באייפון אין שיחות וידאו בגלל שהמסך קטן לצפייה[...?!?!] אז פה כשיש מכשיר
נייד הכי קרוב לרמה של מחשב אז בו שלא יהיה???? אז אולי גם במקבוק שלא יהיה!!!..יודעים מה
גם באיימק שלא יהיה!! למה כן???!! אם במכשיר שהוא ה..אולטימטיבי לשיחות וידאו אין בו מצלמה,אז אף
מכשיר לא זכאי לאחת כזו!!

3.ממש בדיחה עלובה לעשות מחשב בלי מולטיטסקינג...מה חשבתם?! [אני מקווה שלא חשבתם לקרוא לזה מחשב...:-|]

4.אם מישהו לא שם לב אז ה 3g שיש במכשיר הוא ל data בלבד!!! כלומר אין שיחות!!! או sms
מה העניין הדבילי הזה?? אני משלם עוד 130$ לפאקינג 3g ואין אפשרות לקבל שיחות???

5.מה העניין לעשות מערכת iPhone OS על מסך כזה? ראיתם כמה רווח בלי פרופורציה יש בין
אייקון לאייקון?? [הם אפילו לא טרחו להוסיף עוד שורה/טור בכל דף..ממש שום השקעה במערכת ההפעלה..זה אשכרה מערכת של אייפון!!.........
אחרי גירסא 3.0 אפל "גילו פיתוח טכנולוגי חדש" "ופורץ דרך מכל הבחינות" העונה לשם: copy/paste והם מוכיחים לנו את זה טוב..טוב.. באייפד....]

[6.לאן נעלמו ה voice memos וה compass אין לזה אפליקציה?!]

שורה תחתונה: הדבר היחיד שאולי אפשר להתנחם על ידו זה המחיר הזול יחסית...
אבל בעיקרון מדובר פה בניסיון לכסף נטו! על ידי להוציא מוצר מצופה מאוד שאמור לנקר עיניים ואז
להחסיר בו דברים חשובים, הכל כדי להבטיח שגם את הדגם הבא [שיקבל תוספות..] כולם יקנו!!!

נקווה שבאייפון הבא עלינו לטובה הם ילמדו משהו...

אני מסכים איתך זה באמת מעצבן שהם עשו בסה"כ אייפון מגודל ולא יותר ואני אישית חושב שה3G שם מיותר ביותר.
היה נחמד ואם היו משלבים את איפון OS (אפליקציות) OSX (הממשק המדהים וכל השאר שיה מחשב ולא אייפון מגודל).
מצלמה קידמית ואחורית ומיקרופון לסקייפ!!!!!
ומה זה השם האבילי הזה אייפאד לפי דעתי זה השם הכי גרוע ששמעתי !
IPOD זה אחלה שם IPHONE מעולה !
IPAD ? מה זה השם המכוער הזה?
1 ג'גה הרץ ? עלוב ......
64 ג'גה עלובב

אפל חבל שהרסתם את ההתלהבות !!!!!!

Vatos-Locos
28/01/10, 02:14
טבלט עם osx היה פונה לקהל כבד יותר, מה שהם יצרו זה מוצר קליל ולא מתוחכם מידי לקהל הפשוט יותר (כמו שהם פרסמו, כל משתמשי האייפון ידעו להשתמש בו מהשניה הראשונה).

1 גיגהרץ זה לא עלוב בכלל לממשק כזה, אם זאת היתה אלטרנטיבה ללפטופ אז זה באמת היה עלוב.

3g לטעמי לא מיותר, יש המון אנשים שמשתמשים בנט-סטיק, ויש לא מעט לפטופים ונטבוקים שהתקדמו להכיל 3g מובנה.
סה"כ כל הגאדג'טים האלה הם ניידים ורוב השימוש שלהם מבוסס אינטרנט, 3g זה הכרחי לזמינות מלאה (wifi כמה שלא יהיה, זאת עדיין זמינות חלקית/איזורית בלבד).

מצלמה קדמית היתה תורמת מאוד לניסיון שלהם לנגוס בנתח שוק של הנטבוקים, אני אישית לא הייתי משתמש בזה אבל אני מכיר הרבה שכן.
מצלמה אחורית נראה לי חסר שימוש במכשיר כ"כ גדול, לא מדמיין מישהו אשכרה מחזיק את זה ומצלם.

aviram
28/01/10, 02:35
לי יש iPad רק שהוא קצת יותר מגניב משל סטיב הוא נייד וקטן יותר אני יכול לקחת אותו איתי לאן שבא לי וכן יש לו 3G והוא גם מתחבר בWiFi יש לו אפילו שבב GPS והוא כל הזמן איתי, אם פורצים אותו אפשר לשים עליו תוכנה שנקראת backgrounder מעולה למולטיטאסקינג. סטיב ג'ובס צריך לשחרר את הדבר המגושם הזה שהוא החזיק היום בכנס ולעבור כמוני לאייפון הוא יהיה הרבה יותר מבסוט !!!

Nick2iL
28/01/10, 02:39
טבלט עם osx היה פונה לקהל כבד יותר, מה שהם יצרו זה מוצר קליל ולא מתוחכם מידי לקהל הפשוט יותר (כמו שהם פרסמו, כל משתמשי האייפון ידעו להשתמש בו מהשניה הראשונה).

1 גיגהרץ זה לא עלוב בכלל לממשק כזה, אם זאת היתה אלטרנטיבה ללפטופ אז זה באמת היה עלוב.

3g לטעמי לא מיותר, יש המון אנשים שמשתמשים בנט-סטיק, ויש לא מעט לפטופים ונטבוקים שהתקדמו להכיל 3g מובנה.
סה"כ כל הגאדג'טים האלה הם ניידים ורוב השימוש שלהם מבוסס אינטרנט, 3g זה הכרחי לזמינות מלאה (wifi כמה שלא יהיה, זאת עדיין זמינות חלקית/איזורית בלבד).

מצלמה קדמית היתה תורמת מאוד לניסיון שלהם לנגוס בנתח שוק של הנטבוקים, אני אישית לא הייתי משתמש בזה אבל אני מכיר הרבה שכן.
מצלמה אחורית נראה לי חסר שימוש במכשיר כ"כ גדול, לא מדמיין מישהו אשכרה מחזיק את זה ומצלם.

את האמת אני דיי מסכים איתך, אבל בקשר ל3g זה יהיה מיני סים כפי שהבנתי זה יהיה סים קצת קטן יותר...
בקשר למערכת ההפעלה osx ההבדל הגדול בינה למערכת האיפון זה שהיא פתוחה יותר!
כלומר מתכנתים יכולים לבנות תוכנה ולפרסמה ללא תלות באפסטור.
וזו הבעיה באייפד למרות שכנראה יהיה ג'יילבריק...

וד"א אני קצת הייתי נסער ולכן כתבתי את התגובה הקודמת קצת עם טרוף:d

joni99
28/01/10, 03:19
הדבר היחיד ששימח אותי במכשיר הזה שהוא אולי מרמז על העיצוב הבא שלה אייפון ! :)
(מראה אלומיניום יפה כזה)
ואולי בגרסה 3.2 יהיה אפשר לשים רקעים בלי ווינטרבורד חחחחח....

Vatos-Locos
28/01/10, 03:26
ואי נכון רק עכשיו אני שם לב שיש רקע בתפריט, אדיר =]
מעניין אם ה"מדף" של ה-dock זה חלק מהרקע או שזה ישאר קבוע.

Nick2iL
28/01/10, 03:59
דרך אגב אתם שמעתם על זה שקוראים לאייפאד אייטמפון (http://twitter.com/search?q=%23iTampon) עכשיו?
ובאמת הרקע הזה מגניב הינה סירטון (http://www.engadget.com/2010/01/27/apple-ipad-first-hands-on/) שעשו אינגאדג'ט עם האייפאד! (http://www.engadget.com/2010/01/27/apple-ipad-first-hands-on/)
בנוסף יש גם את אייפאד (http://i.gizmodo.com/5458510/wait-no-this-is-the-real-ipad) האמיתי משהו ממש מצחיק ממליץ לראות! :D

Vatos-Locos
28/01/10, 05:26
@cheier: Will Apple release a (Red) edition of the iPad once a month?
ךםך, זה פשוט רע.
http://www.youtube.com/watch?v=YFNQE_TzQNI

אגב, יפה שהם עשו גם את התפריט הראשי מסתובב ולא רק אפליקציות,
חבל שאין אפשרות לחבר את המקלדת הפיזית במצב אופקי.

Nick2iL
28/01/10, 06:45
@cheier: Will apple release a (red) edition of the ipad once a month?
ךםך, זה פשוט רע.
http://www.youtube.com/watch?v=yfnqe_tzqni

אגב, יפה שהם עשו גם את התפריט הראשי מסתובב ולא רק אפליקציות,
חבל שאין אפשרות לחבר את המקלדת הפיזית במצב אופקי.

כבר פורסם בעמוד הראשון של האשכול...

aor26
28/01/10, 08:05
יש לי אייפון 3gs.
אני ממש לא מתכוון לשלם עוד 600$ בשביל להגדיל אותו בכמה אינטצ'ים, ולקרוא ספרים.
האייפון הוא כבר כל זה ויותר מזה. (טלפון, מצלמה וכו'..)

בקיצור, אפל שוב איכזבו. בדיוק כמו עם האייפון 3g שלא חידש כלום חוץ מקצת מהירות.

עכשיו רק נשאר לחכות לקיץ, לאייפון חדש וגרסא 4 בתקווה שהם יפצו.

faroutcafe
28/01/10, 08:08
לגבי הפלאש אני מסכים עם איתי.
פלאש הפך להיות תוסף מאוד נחוץ ברשת אבל הוא, כמו רוב הפיתוחים של אדובי, פשוט נוראי.
לא סתם גוגל ועוד חברות ביניהן אפל נילחמות בפלאש בצורה ישירה: http://www.iphones.co.il/forum/thread118121.html נכון זה אולי משפיע עכשיו על צורת הגלישה באינטרנט אבל זה ישתנה מהר מאוד לכיוון ה- html5 שהוא מובנה בדפדפן ולא מצריך שום תוסף חיצוני.

ה- deal breaker הרציני הוא החוסר במולטי - טאסקינג.
ופה אין יותר לאפל תירוצים של חומרה חלשה, זמן סוללה ועוד כל מיני לוקשים שאפשר עוד איכשהו לקבל כשמדובר במכשיר סלולרי. אם הנקסוס עושה מולטי טאסקינג עם חומרה זהה וסוללה פי כמה וכמה יותר קטנה אין שום סיבה שה- ipad לא יתמוך בזה.

אגב, vatos ידידי נושא המסך שהוא 4:3 הוא תוצאה של התחשבות במשחקים ובאפליקציות של האפסטור ולא מעבר. הרזולוציה עצמה היא די גבוהה. לי על המק 13.3 אינץ' יש רזולוציה של 1024x 768.

בעיקרון אני לא צריך מצלמה על הדבר הזה, אני יכול לצלם עם האייפון ולשלוח במייל ל-pad במקרה הכי גרוע או להעלות את התמונה לפליקר/מובייל מי ואז להוריד ל-pad. אולי מצלמה קדמית לביצוע שיחות וידאו הייתה יכולה להיות אופציה נחמדה (כמו ברוב מחשבי הנטבוק שיש היום). אל תשכחו שה- ipad והאייפון קשורים עכשיו בצורה די משמעותית מבחינת מערכת ההפעלה אז כשלאייפון תהיה מצלמה קדמית לשיחות וידאו אני בטוח שגם ל- ipad תהיה. בכל אופן תפסיקו להיות ילדים. אפל אף פעם לא משחררת את המוצר הטוב ביותר שהיא יכולה לשחרר כדי שהדגם הבא עדיין ימכר. האייפון 3gs הוא הדגם ה-3 של האייפון וגם לו עדיין אין את כל המאפיינים שהיינו רוצים לראות בו אז נכון זה מאכזב קצת אבל לא מפתיע בכלל.

פלאש הוא פיתוח של חברת מקרומידיאה ז"ל ולא של אדובי
אדובי שילמו הרבה כסף בשביל לקנות את מקרומדיה בעיקר בגלל הפלש ולא ביגלל הfreehand שהתמזג עים ה ilustrator
לפלש יש בעיות משלו אבל שום חברה עוד לא הצליחה להוציא תוכנה שיכולה להתחרות עים פלאש (אים אני זוכר נכון גם מקרוסופט עשו ניסיון ונכשלו)
בעתיד הניראה לעין לשום חברה אין אופציה אחרת אלה בשימוש בפלאש באיטרנט אבל אפל מתעקשים בשל התחרות בין אפל לאדובי שהתחילה כבר מזמן
הוצאת מכשיר חדש (הipad) שמיועד בעיקר לגלישה באינטרנט ללא תמיכה בפלאש זה כמו להוציא מכונית חדשה ולהגביל אותה לשימוש בדלק משמן סויה

לסיכום לי מאוד קשה לראות את מקומו של הipad בין האייפון והמקבוק שכבר יש לי

swatman
28/01/10, 10:32
צפיתי דווקא ל ipad אך הוא החמיץ את הפואנטה
ובלי להכנס לכל עניין שהוא סגור לתוכנות חיצונית ורק פתוח לאפל ולא ניתן להתקין בו תוכנות נחוצות כמו office

בשורה התחתונה אנשים ציפו לו כמחשב נייד חדיש , ובסוף קיבלו החלאה של ipod חדיש שהניידות שלו מוגבלת , וIPOD עדיף לי כי עם IPAD אני לא יוכל סתם לקחת אותו איתי בכיס או לשים אותו בתיק צד שלי כלומר הוא יותר מכשיר ביתי.

ואני לא רואה את עצמי אוכל ארוחת בוקר וקורא מה טבלט ומלכלך אותו.

לכן הצורך בו מאיפוד ומאייפון פוחת כי הוא לא נייד כמוהם

aor26
28/01/10, 10:35
ציפיתי לאופיס ולאייטיונס בדיוק כמו במאק =\
רציתי להשתמש בו כמחברת ללימודים ולסנכרן דרכו את האייפון.

שני הדברים האלה והייתי רץ לקנות.
נכון לעכשיו - אכזבה אחת גדולה.

swatman
28/01/10, 10:46
דרך אגב הסיבה שאין פלאש היא בגלל שברגע שיהיה פלאש יהיה ניתן לשחק במשחקים דרך האתרים בחינם ללא צורך ב appstore

ולכן אפל לא מוכנה לזה ולכן גם לא יהיה פלאש בשום גרסה של אייפון או ipad או ipod

natish
28/01/10, 10:47
Natish - אם כבר העלאת את עניין המסך והתאימות לאפליקציות אייפון, איך זה הולך לעבוד?
הטבלט הוא 4:3 כשהאייפון הוא 3:2

האפליקציה תיהיה מתוחה/מעוותת או שיהיו פסים שחורים?

לפי המצגת של המכשיר נראה שיש אפשרות הגדלה שכנראה יודעת להתאים את הגודל של האפליקציות מגודל של מסך אייפון לגודל אופטימלי עבור ה- iPad.

פלאש הוא פיתוח של חברת מקרומידיאה ז"ל ולא של אדובי
אדובי שילמו הרבה כסף בשביל לקנות את מקרומדיה בעיקר בגלל הפלש ולא ביגלל הfreehand שהתמזג עים ה ilustrator
לפלש יש בעיות משלו אבל שום חברה עוד לא הצליחה להוציא תוכנה שיכולה להתחרות עים פלאש (אים אני זוכר נכון גם מקרוסופט עשו ניסיון ונכשלו)
בעתיד הניראה לעין לשום חברה אין אופציה אחרת אלה בשימוש בפלאש באיטרנט אבל אפל מתעקשים בשל התחרות בין אפל לאדובי שהתחילה כבר מזמן
הוצאת מכשיר חדש (הipad) שמיועד בעיקר לגלישה באינטרנט ללא תמיכה בפלאש זה כמו להוציא מכונית חדשה ולהגביל אותה לשימוש בדלק משמן סויה

לסיכום לי מאוד קשה לראות את מקומו של הipad בין האייפון והמקבוק שכבר יש לי

לא משנה מי פיתח את זה כל כך, השורה התחתונה היא שפלאש הוא אולי הכרחי כיום אבל לא כי הוא כל כך טוב אלא כי הוא נכון לעכשיו מעין ברירת מחדל. אני שונא להשתמש בפלאש והתוסף של clicktoflash שיש לי הוא פשוט גאוני... לא רוצה פרסומות מציקות, כשיש תפריט או משהו שמחייב אותי להפתוח אותו עם פלאש אני יכול לנהל אותו והכי חשוב סרטוני הפלאש לא אונסים לי את המעבד.

מסתבר שאני לה היחיד שחושב ככה. אם נשים רגע בצד את אפל כי כבר הבנו שהיא נגד פלאש אז תוכל לראות שגם might גוגל שהיא פחות או יותר אדונית האינטרנט כיום גם לא ממש מתלהבת מהפורמט הזה במיוחד כש- HTML5 מבטיח דברים הרבה יותר טובים. הניסיון ביוטיוב וב- Vimeo הם לא סתם בדיקה אלא התחלה של משהו. מיקרוסופט מבחינתה גם נגד הפלאש ויש לה אחלה של פורמט בשם SilverLight*שהוא פי כמה יותר טוב מפלאש הן מהאפשרויות שלו והן מהעומס שהוא יוצר על המעבדים בין אם זה המרכזי או הגרפי (וכן אני באמת משבח את מיקרוסופט זה לא חלום... :)).

נכון שבלי פלאש האינטרנט יראה קצת שונה בהתחלה אבל זאת פשוט מכה קשה לאדובי מאחר וכמו שהאייפון הביא תוך זמן קצר למיליוני אתרים להתאים את עצמם אליו כך גם יהיה עם ה- iPad. בכל אופן המכשיר הוא לא רק דפדפן גדול, אני צופה במצגת ואני ממליץ גם לך לפני שאתה שופט מסך הנתונים היבשים שיש: http://events.apple.com.edgesuite.net/1001q3f8hhr/event/index.html

orfarag
28/01/10, 10:57
קודם כל הסרטון של הפוסט פשוט הורג D:
ועכשיו לעניין המרכזי ,
צפיתי אתמול בעדכונים השוטפים בשידור חי במהלך הארוע ,
בהתחלה אמרתי כזה "מה?! מה הם ניסו לעשות פה , זה ממש אייפון מוגדל" וממש שללתי

המפרט יחסית חלש , הזיכרון לדעתי הוא דבר הכי בסיסי שיכול להיות שאפל היו צריכים להוסיף
אבל סה"כ הוא לא אמור להיות מתחרה ישיר למחשבים חזקים שקיימים בשוק .
סה"כ מוצר מאוד מאוד נחמד (למי שאין לו אייפון/אייפוד טאץ' אז עוד יותר נחמד)
המחיר שלו אומר הכל - זה שאפל לא השתוללו ועלו את קו ה 1000 דולר כבר אומר שהמוצר לא הולך להיות של האלפיון העליון ולא הולך להיות מתחרה של מחשבים חזקים בשוק.
אתם צריכים לזכור שאפל כבר זמן רב לא משחררת מוצר ראשון שהוא מוצר הכי חזק וטוב שיש בשוק , כמו שהזכירו פה מספר אנשים האייפון 3Gs אפילו שהוא הדור ה - 3 האייפונים לא כולל מפרט שיש בו את כל הפיצ'רים הכי חזקים .

שורה תחתונה ,
מוצר שהוא לגמרי גימיק של הנאה ובידור למרות החסרונות שלו .
אהבתי =)

swatman
28/01/10, 11:31
האמת 500 דולר יחסית יקר שאני יכול להביא מחשב עם אותו גודל מסך רק לא touch
ב 1000 ש"ח עם מפרט הרבה יותר חזק מבפנים.

והחיקויים כבר בדרך אני בטוח בזה וכאן אפל הולכים ליפול כי בטח בחיקויים יהיה windows כבר ויהיה office וה tablet יהיה מחשב לכל דבר ובטח במחיר יותר זול בסביבות ה 400 דולר

וסליחה שאני קורא לאחרים חיקוי כי תכלס היו חברות לפניי אפל שהיה להם רעיון דומה , אבל אפל הראשונה שמציגה אותו לציבור הרחב

Vatos-Locos
28/01/10, 12:00
כבר פורסם בעמוד הראשון של האשכול...

אה, זה לא הדיון שהגבתי בו, הם איחדו 2 דיונים שונים...

Comptal
28/01/10, 12:14
אני התאכזבתי.
צפיתי למשהו שיותר דומה למחשב מאשר לאייפון מגודל ונכון להיום
כמו אחרים שכתבו, אני אעדיף לשדרג לאייפון 4G מאשר ל-iPad.

כל עוד לא תהיה תמיכה מלאה בפלאש, עברית בצורה תקינה (ולא כמו באייפון ללא עידכונים חיצוניים), אופיס
מלא, מולטיטאסקינג וספארי ברמה של מחשב שולחני/נייד - אני אישית לא רואה סיבה להסתכל עליו בכלל.

ימים יגידו, אבל אני מאמין שכמו עם האייפון הראשון, כך בעוד שנה-שנתיים יגיע לשוק המכשיר האידיאלי.
הכל עניין של סבלנות, ואפל בדר"כ יודעים איך לעשות את זה.

מה ששלחו לי עכשיו... די נחמד ואמיתי:

http://up198.siz.co.il/up2/vm2dbmwkmozq.png

Vatos-Locos
28/01/10, 13:13
טוב, אני חוזר בי מנושא הגיימינג,
מסתבר ש-GAMELOFT הצליחו להוציא ממשק שעוד איכשהו שחיק כשמחזיקים עם 2 ידיים, אומנם בהדגמה הוא מתיאש ומניח את הטבלט על השולחן (מה שתכלס לא אופטימלי לטעמי), אבל עדיין רואים שהממשק והשליטה יהיו סבירים גם בזמן החזקת המכשיר אחרי שמתרגלים...

654fMjzv52U

Steve-Jobs
28/01/10, 14:26
אני רק אומר שתחכו קצת אחרי הכול אפל לא תחשוף ממשק של מולטי טאסקינג לפני שהיא תוציא כזה גם לאייפון
אז אני מאמין שיחד עם הגרסה הרביעית של האייפון יציגו גם עדכונים לגבי האייפאד
לגבי הנושא של פלאש, כמו שנאטיש אמר, הפלאש הולך להכחד כל יוטיוב כבר עברה לhtml5

Vatos-Locos
28/01/10, 14:29
כל יוטיוב כבר עברה לhtml5
יוטיוב לא עברו ל-html5, הם סה"כ פתחו קבוצת בטא-טסטינג.

swatman
28/01/10, 14:32
טוב, אני חוזר בי מנושא הגיימינג,
מסתבר ש-gameloft הצליחו להוציא ממשק שעוד איכשהו שחיק כשמחזיקים עם 2 ידיים, אומנם בהדגמה הוא מתיאש ומניח את הטבלט על השולחן (מה שתכלס לא אופטימלי לטעמי), אבל עדיין רואים שהממשק והשליטה יהיו סבירים גם בזמן החזקת המכשיר אחרי שמתרגלים...

654fmjzv52u

ui גרוע ביותר למשחק fps מי שמשחק במשחקים הללו לא יאהב לשחק ככה.
בקיצר מבחינת משחקיות גם הוא קצת בעייתי אולי במשחקי אסטרטגיה הוא דווקא יפתיע , נראה לי מגניב לשלוט על היחידות שלך כמו ששולטי בחדר מצב מלמעלה

natish
28/01/10, 14:34
יוטיוב לא עברו ל-html5, הם סה"כ פתחו קבוצת בטא-טסטינג.

זאת שריקת הפתיחה... אני מוכן להתערב שהעניין הזה לא ישאר בתור ניסוי.
אגב גם Vimeo עברו להשתמש ב- HTML5 ולא בתור ניסוי אלא בתור אפשרות מובנית לכל דבר.

Vatos-Locos
28/01/10, 14:37
ui גרוע ביותר למשחק fps מי שמשחק במשחקים הללו לא יאהב לשחק ככה.
בקיצר מבחינת משחקיות גם הוא קצת בעייתי אולי במשחקי אסטרטגיה הוא דווקא יפתיע , נראה לי מגניב לשלוט על היחידות שלך כמו ששולטי בחדר מצב מלמעלה

לא יודע, הדבר היחידי שלא נראה לי נוח זה שהתזוזה של המבט איטית מידי (הוא היה צריך להעביר את האצבע 4-5 פעמים בשביל להסתכל הצידה), אם תיהיה אפשרות לשנות את הרגישות זה יכול להיות אחלה.
חוץ מזה שזה המשחק הראשון (או בין הראשונים) שיצא לטבלט, כבר רואים פוטנציאל סביר, אני בטוח שעם הזמן זה רק ישתפר.

בכ"א אני ממש שמח שהטבלט הזה יצא, אני לא מרוצה מהמכשיר עצמו אבל לאפל יש כוח לדחוף את נושא המגע בניידים שלא היה פופולרי עד היום, יכול להיות שהאיי-טמפון יעשה ללפטופים מה שהאייפון עשה לסלולרים.
אני מתעב את הטאץ-פדים של הניידים, גם רוב הטראקבולים לא להיטים, ככה שאם המגמה תלך לכיוון מסכי מגע זה יהיה מצויין.

swatman
28/01/10, 16:27
הבעיה שבמסכים בגדלים כאלה כבר מצפים לראות גרפיקה מרשימה וקשה לי להאמין שה ipad מסוגל לספק גרפיקה ל fps , כי כרגע כל המשחקים שראיתי עליו נראים כמו משחקים ל ps2 במקרה הטוב

אבל כנראה עכשיו יש הרבה אנשים שלא היו גימריים שבזכות המכשירים הללו מגלים סוגי משחקים כאלו בפעם הראשונה וזה די מלהיב אותם.

darknoob
28/01/10, 20:51
טוב, המכשיר הזה יכול היה להיות לדעתי מהפכה בשוק הSlates אבל הוא לא יהיה לדעתי- למה ?

-בתור מכשיר בין סמארטפון למחשב נייד ומכשיר "בעל חוווית האינטרנט הטובה ביותר שאי פעם תיהיה לכם" (מפי מנכ"ל אפל) ציפיתי לתמיכה בפלאש מלאה בדפדפן, אפילו הייתי רוצה לראות את הספארי של מק עם התאמות מיוחדות. איך חוויות אינטרנט טובה כאשר אין פלאש ?! בזמנו עם האייפון אפשר היה להצדיק אותו כי אז הפאלש אולי היה במכשיר אחד או שניים.

-חוסר במולטיטאסטיק, אם בסמארטפונים יש את זה ובוודאי במחשבים ניידים, למה זה חסר פה?! מחשב? נראלי זה יותר מכשיר לצפייה בסרטים/אינטרנט.

השאר נחשב פחות חשוב, כי בעזרת שניהם הוא היה מהפכני. אשכרה לא היינו צריכים לקנות מחשב נייד.

harel147
28/01/10, 22:02
לדעתי הבעיה הכי גדולה של המכשיר הזה היא שהוא לא משמש מחשב בפני עצמו! הוא מתבסס על המחשב האישי, כלומר אתה חייב לחבר אותו לאייטונס במחשב כדי לסנכרן אותו, אין יציאת יו אס בי, כניראה שההורדות הם כמו באייפון, כלומר זה לא יורד בדיוק לאן שאתה רוצה... למכשיר הזה יש פוטנציאל אדיר רק שלדעתי אפל עשו טעות, הם היו צריכים להפוך אותו להיות מחשב/נטבוק בפני עצמו, בכך שהמערכת הפעלה שלו תהיה בנויה על סנו לאופרד ולא על המערכת הפעלה של האייפון, כמו שהזכרתי להוסיף יואסבי, פלאש כמובן, ועוד דבר שאיכזב אותי זה שאין מצלמה קידמית לשיחות וידיאו...

לסיכום: אני באמת ממש מאוכזב, מכשיר עם המון פוטנציאל ממש לא מימש את עצמו, כל מי שיקנה אותו פשוט חבל על הכסף, וזה באמת סתם אייפוד טאץ מגודל ולא יותר...