מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : IPod חדש

boaz1996
21/01/10, 18:45
היי,
אז בשעה טובה-קניתי אייפוד(זה עדיין לא אצלי,אלא אצל בן דוד שלי-יגיע אליי בשבת)
אז יש לי עוד שתי שאלות:1.זה נקנה השבוע מאיידיגטל-8g זיכרון.זה בטוח דור 3?(התוכנה)
2.שמתי לב,ואולי אני טועה-שאין לאייפוד רדיו.זה נכון?כי אם כן,איך מכשיר כ"כ מתקדם יצא בלי רדיו? נכון שיש תוכנות רדיו מהאינטרנט..אבל מה אם אני לא במקום שיש בו wifi?

nayman
21/01/10, 19:10
כנס להגדרות->כללי->אודות מה מופיע לך תחת "דגם" ?

לאייפוד נאנו החדש יש רדיו אבל לא לאייפוד טאצ' ולא לאייפון
אלא רק דרך אינטרנט

Original Prankster
21/01/10, 19:30
1. האייפוד שתקבל יהיה ?דור 2? אבל בהקטנה, אתה לא צריך לדאוג כי הם בול אותו הדבר רק שהדור השלישי שזה זמין אך ורק בנפחים של 32 ו?- 64באיידיגיטל הוא עם יותר זכרון מן הסתן וחזק יותר, בין היצר בדור שלישי, בקופסא אתה מקבל אוזניות עם כפתור שמשנה מוסיקה ב?- "on the go" כמו שהחנונים האלה כותבים, זה הכל סה?כ הכל אותו דבר ומשחקים ירוצו והכל יעבוד בסדר, שום דבר לא שונה אז זה יעני דור שלישי אם אתה לא מעוניין בזה תחזירתוסיף ותחילף לדור שלישי שזה ה? 32 גיגה. 2. אין עלמה לדבר ישך כל כך הרבה ראשיו שאתן יכול להוריד דרך אינטרנט באייפודים אחרים אין כי אין שם wifi כך שזה מובנה

Original Prankster
21/01/10, 19:31
ד?א אתה מקבל אותו עם הגרסה המעודכנת ביותר ה? 8 ג?יגה

oriX
21/01/10, 19:33
1. האייפוד שתקבל יהיה ?דור 2? אבל בהקטנה, אתה לא צריך לדאוג כי הם בול אותו הדבר רק שהדור השלישי שזה זמין אך ורק בנפחים של 32 ו?- 64באיידיגיטל הוא עם יותר זכרון מן הסתן וחזק יותר, בין היצר בדור שלישי, בקופסא אתה מקבל אוזניות עם כפתור שמשנה מוסיקה ב?- "on the go" כמו שהחנונים האלה כותבים, זה הכל סה?כ הכל אותו דבר ומשחקים ירוצו והכל יעבוד בסדר, שום דבר לא שונה אז זה יעני דור שלישי אם אתה לא מעוניין בזה תחזירתוסיף ותחילף לדור שלישי שזה ה? 32 גיגה. 2. אין עלמה לדבר ישך כל כך הרבה ראשיו שאתן יכול להוריד דרך אינטרנט באייפודים אחרים אין כי אין שם wifi כך שזה מובנה

הוא ממש לא בול אותו דבר
האייפוד 3g חזק הרבה יותר ובעל מאיץ גרפי טוב יותר

Original Prankster
21/01/10, 20:54
תקרא שוב את מה שכתבתי

boaz1996
21/01/10, 21:07
את זה ידעתי..
התכוונתי עם איזה בוטרום אני מקבל..
וד"א,זה ממש טימטום.יש לי mp3 מלפני 4 שנים,שגם אז הוא לא היה כ"כ חדש-ולו דווקא כן יש רדיו...=\
מה קורה אם אני בטיול שנתי,ורוצה לשמוע רדיו?

Ronenosh
22/01/10, 12:12
את זה ידעתי..
התכוונתי עם איזה בוטרום אני מקבל..
וד"א,זה ממש טימטום.יש לי mp3 מלפני 4 שנים,שגם אז הוא לא היה כ"כ חדש-ולו דווקא כן יש רדיו...=\
מה קורה אם אני בטיול שנתי,ורוצה לשמוע רדיו?

אין רדיו - גם לדעתי זה אידיוטי שלא הוסיפו את זה.
ואתה תקבל עם הבוטרום החדש שאי אפשר לפרוץ (כרגע) לגמרי.

TADAYON
22/01/10, 13:32
בסדר זה שאתה מתלונן לא יביא את אפל לקחת לך את האייפוד ולשים לך רדיו אין רדיו אז אין ושתדע לך שלי יש מכשיר בדיוק כמו שלך ואני מרוצה ממנו מאוד!!!

ItaiHay
22/01/10, 13:34
בסדר זה שאתה מתלונן לא יביא את אפל לקחת לך את האייפוד ולשים לך רדיו אין רדיו אז אין ושתדע לך שלי יש מכשיר בדיוק כמו שלך ואני מרוצה ממנו מאוד!!!

הוא אומר את דעתו. לא משנה כמה תתווקח מה שבהוא כתב היה לגיטימי.