מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : DS, PSP , או iPhone|מי מריץ את הGTA הכי טוב?

Roy.c
20/01/10, 14:28
‏לאחר שיחרור המשחק המרהיב GTA:Chinatown Wars לאייפון ולאייפוד טאץ'. פורום האתר toucharcade קיים דיון מסיבי על הקונסולה שמריצה את המשחק באופן הטוב ביותר, האם זה הDS או הPSP או שמא האייפון?
האתר החליט לקחת את העניין לידיו ופרסם סרטון קצר המציג את המשחק על 3 קונסולות אלו והתשובה די מפתיעה.

http://toucharcade.com/wp-content/uploads/2010/01/devices2.jpg

אז כפי שנאמר אחד מהאתרים המובילים בעולם בתחום סקירת אפליקציות לאייפון ולטאץ' קיים לאחרונה דיון מאד מעמיק בסוגיית הרצת המשחק GTA: Chinatown Wars על שלושת הקונסולות הנ"ל. האתר החליט לעשות השוואה בין שלושת הקנסולות בהרצת המשחק.

אז נתחיל עם הDS:
כפי שידוע המעבד הגרפי של הDS לא כל כך מרשים וכך גם התוצאות הגרפיות ניכרות במשחק כאשר הגרפיקה די מטושטשת ולא ברורה ממש אך עם זאת, המסך השני של הקונסולה מאפשר לכם לשחק במשחקונים קטנים במהלך המשחק באמצעות עט הסטיילוס המצורף עם המכשיר מה שמעצים את חווייית ההנאה בעת המשחק.

נמשיך עם הPSP-
כולם יודעים שהPSP מציע מעבד חזק וגרפיקה מצויינת. כך ניתן לראות גם במשחק זה כאשר הטקסטורה נראית בהחלט מצויין והפרטים הקטנים נראים באופן חד.
כמו כן, אפקטי האור והצל נראים גם באופן מציאותי ויפה במיוחד.

ונסיים עם האייפון-
האייפון מציע מסך גדול אשר מריץ את המשחק באופן יפה וטוב, בגירסת האייפון הגרפיקה נראית כאילו זו מעיין הכלאה בין הDS לPSP כך שתוכלו להנות מגרפיקה מצויינת ואיכותית במהלך המשחק וכמו כן מסך הטאץ' מעצים את ההנאה במהלך המשחק.

ENa_OZU0fMY

לסיכום, איני ממש יכול לומר היכן המשחק רץ הכי טוב כיוון שכל אחד יאהב את המשחק על הקונסולה האישית שלו.
באופן אישי, אני כמובן חושב שהאייפון מציע חוויית משחק מצויינת, גרפיקה מציאותית ויפה והרצת המשחק באופן חלק וטוב.

kostor
20/01/10, 16:17
אני מעדיף אתו בכלל לקונסולות הנייחות. לניידות זה לא הכי כיף במיוחד לאיפוד כי האצבעות לוקחות חלק נכבד מהמסך.

Roy.c
20/01/10, 16:22
אני מעדיף אתו בכלל לקונסולות הנייחות. לניידות זה לא הכי כיף במיוחד לאיפוד כי האצבעות לוקחות חלק נכבד מהמסך.

כמובן, זה די ברור שחוויית המשחק על המחשב או קונסולות נייחות לא משתוות בכלל לקונסולות ניידות, אבל אם לשפוט את המשחק בין הקונסולות שצויינו אני באופן אישי הייתי לוקח את האייפון.

bixente
20/01/10, 17:05
ה psp הוא הקונסולה ניידת הכי טובה למשחקים.