מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעייה מוזרה עם sbsettings

ido dwek
19/01/10, 15:41
יש לי אייפון דור ראשון. עשיתי לו ריסטור ופרצתי אותו מחדש. לפני שעשיתי את הריסטור היה לי sbsettings. עשיתי ריסטור המחשב עשה לי גיבוי דרך האיטיונס למכשיר וכשסיימתי לפרוץ נכנסתי לאייטיונס והוא שאל אותי אם להחזיר את כל מה שהיה לפני דרך הגיבוי שעשיתי. אישרתי ועדיין נשארו לי האחוזים ליד הסוללה אבל ה-SBSETTINGS לא היה מותקן. התקנתי אותו מחדש וניסתי להעביר את האצבע למעלה לא קרה כלום מחקתי אותו בתקווה שהאחוזים שליד הסוללה ירדו. האחוזים לא ירדו הם נשארו ואני מאוד רוצה להוריד אותם. יש למישהו רעיון מה לעשות ?

nayman
19/01/10, 15:49
לך להגדרות->כללי->שימוש

ido dwek
19/01/10, 15:55
יש לי שמה רק נתונים ... אני חושב שלא הבנתה אותי נכון אני רוצה להוריד את האחוזים מליד הסוללה ... תודה בכל מקרה

alon1992
20/01/10, 10:03
לך להגדרות->כללי->שימוש
לפי מה שידוע לי זה אפשרי רק ב 3gs.. יש לו דור ראשון..

זה בהחלט מוזר מאד, כי האחוזים מוצגים בגלל הsbsettings. כלומר הsbs כבר במכשיר שלך..
אני הייתי מציע לך לגבות שוב, לעשות ריסטור, לפרוץ והפעם אל תחזיר עדיין את הנתונים שגיבית.
תראה אם עדיין מוצגים לך אחוזי הסוללה.. אם לא- אז הגיבוי כנראה מכיל בתוכו איכשהו את תצוגת אחוזי הסוללה.

ido dwek
20/01/10, 11:44
לפי מה שידוע לי זה אפשרי רק ב 3gs.. יש לו דור ראשון..

זה בהחלט מוזר מאד, כי האחוזים מוצגים בגלל הsbsettings. כלומר הsbs כבר במכשיר שלך..
אני הייתי מציע לך לגבות שוב, לעשות ריסטור, לפרוץ והפעם אל תחזיר עדיין את הנתונים שגיבית.
תראה אם עדיין מוצגים לך אחוזי הסוללה.. אם לא- אז הגיבוי כנראה מכיל בתוכו איכשהו את תצוגת אחוזי הסוללה.

יש לי את השימוש ...
תודה על הרעיון אני אעשה את זה תודה רבה !