מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שמועה| ייצור הטבלט נמצא בעיצומו

natish
17/01/10, 10:02
‏האתר Cnet מדווח שעל פי מידע שהתקבל מאנליסט מחברת AVI Securities ייצור הטבלט נמצא בעיצומו האם אנחנו צפויים לראות את הטבלט כבר בסוף החודש או שמא הוא יגיע לקראת אמצע השנה בהתאם לתחזיות.

‏http://img.skitch.com/20100117-c7696ciuc9k4d7eaectq5s1aiy.jpg

אפל נמצאת בעיצומו של ייצור מכשיר הטבלט שלה, כל עולה ממידע שדווח על ידי Cnet שהתקבל על ידי האנליסט Matt Thornton מחברת AVI Securities ביום שישי האחרון. על פי הנראה Thornton יצר קשר עם ספקיות החומרה שאמורות לספק לאפל את הרכיבים הדרושים לטבלט ומהן התקבל שהחומרה נישלחה כבר ממזמן למפעלי הייצור של אפל בסין ושייצור הטבלט נמצאים בעיצומו ויתכן והצפי להשקת המוצר יהיה צפוי מכפי שנראה. Thornton ממשיך כשהוא טוען שתחילת ייצור הטבלט היה מתוכנן כבר על ידי אפל להתחיל בסוף 2009 אבל החברה ניתקלה בקשיים טכניים מכיוון ספקיות החומרה.

על פי מידע פנימי שהתקבל מ- AVI Securities עולה שהתחלת הייצור של הטבלט הייתה צפויה כבר ברבעון הראשון של 2010 כאשר הצפי הוא שאפל תייצר כ-10 מיליון יחידות של מכשירי טבלט בשנה הראשונה, דבר היכול להסביר את צריכת זיכרון הפלאש מסוג NAND של אפל שגדלה לאחרונה אפילו יותר מהצריכה הגדולה הרגילה של החברה. Thornton אומר שהשימושים העיקריים של הטבלט יהיו E-books, E-magazines ו- E-readers בנוסף לשימושי מדיה וגלישה ברשת מאחר וכיום האפשרויות הללו מוגבלות מאוד במכשירי הנטבוקים הפופולריים. כאשר מצד שני מכשירי סמארטפון שמאפשרים את כל הדברים הללו קטנים עבור שימוש נוח של ממש לאותם צרכים.

Thornton טוען שלדעתו הטבלטים בכלל ובפרט זה של אפל ינגסו מנתח השוק של מחשבי הנטבוק ואולי אפילו יגרמו להכחדתם מאחר והטבלטים יכולים להיות יעילים יותר ונוחים יותר מאשר מחשבי הנטבוק הקיימים בשוק כמובן בהתאם לממשק המשתמש ולפיצ'רים של כל טבלט. אבל על פי המפרטים המוקדמים שהוצגו במהלך CES האחרון נראה שהכיוון הכללי אכן תואם את הציפיות.

להזכירכם אפל עתידה לערוך אירוע ב-27 לינואר, אירוע שייעודו עדיין לא ניגלה והמידע היחיד שיש שהוא בחלקו בגדר שמועה הוא שאפל ביקשה ממספר מפתחים להתאים את האפליקציות שלהם לרזולוציית מסך גדולה יותר, דבר התואם את הציפיות להכרזה על הטבלט שצפוי להגיע עם מסך של 10 אינץ'. מצד שני יתכן ומדובר גם בדגם חדש יותר של אייפון שיגיע עם מסך ברזולוציה גבוהה יותר מזו שבמכשירים הנוכחיים.

Smart&Simple
17/01/10, 10:26
נו שיגיע כבר... אני מחכה לקנות!!!

dimoman
17/01/10, 11:38
האמת כל ההודעות האלה על עוד מעט, זה קנה זה, הם אמרו את זה.
די כבר שיצא.
שיגעו אותנו כל העולם וחבריו

kostor
17/01/10, 17:56
נו שיגיע כבר... אני מחכה לקנות!!!

גם אם זה יהיה ספר אלקטרוני?

כל פעם שיש שמועה שהטבלט ה"מסטורי" הוא בעצם כמו ספר דיגיטלי זה מבאס... אפל חשבה לא נכון אם היא באה להלחם באמזון. אם באמת כך היא היתה יכולה לקחת את זה למקום גבוה וטוב יותר שממש יהרוס לאמזון את המכירות.

Smart&Simple
17/01/10, 18:20
נראה לך שזה הולך להיות ספר אלקטרוני, זה הולך להיות הרבה יותר מזה...
הטבלטים קיימים כבר הרבה מאוד זמן בעולם, אפל לא ממהרת להוציא טבלט מכיוון שחשוב לה הרושם הראשוני, בדיוק כמו באייפון, אפל רוצה לוודא שכאשר היא תכריז על הטבלט... היא תעשה מהפכה בשוק.

ולדעתי זה מה שיהיה

kostor
17/01/10, 18:31
נראה לך שזה הולך להיות ספר אלקטרוני, זה הולך להיות הרבה יותר מזה...
הטבלטים קיימים כבר הרבה מאוד זמן בעולם, אפל לא ממהרת להוציא טבלט מכיוון שחשוב לה הרושם הראשוני, בדיוק כמו באייפון, אפל רוצה לוודא שכאשר היא תכריז על הטבלט... היא תעשה מהפכה בשוק.

ולדעתי זה מה שיהיה

אתה נראה בטוח למדי כשכאשר מעל ל50 אחוז מהשמועות הם אומרות שהטבלט הוא כמו ספר אלקטרוני... אתה נשאר אופטימי וזה נחמד, בהתחשב בעובדות שהכל עדיין "שמועה"

Smart&Simple
17/01/10, 20:22
לאור מה שראיתי בשנים האחרונות מאפל, אני נוטה להאמין... ייתכן ואני טועה, אבל זה מה שאני מאמין,
כל איש ואמונתו יחיה :-)