מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעייה עם הwifi

linkinuser
14/01/10, 20:41
שלום לכולם,
כמו שאתם רואים אני חווה הרבה בעיות עם האייפוד לאחר הפריצה עם הבלאק ריין משום מה...
הבעייה החדשה שצצה לי בשעות האחרונות היא בעייה של העלמות של רשתות אלחוטיות קיימות וחזרתן לאחר דקות ספורות או שעות...
מה שקורה זה שאני מוצא רשת אלחוטית קיימת לדוגמת הרשת האלחוטית שלי בבית , מתחבר אלייה הכל עובד תקין וסבבה עד שפתאום משום מה האייפוד מאבד חיבור עם הרשת והרשת נעלמת מרשימת הרשתות האלחוטיות שבטווח שלי , מה שכן ברגע שרשת אחת נעלמת מה שקורה זה שהאייפוד פתאום לא מזהה אף רשת ועד שהוא כן מזהה זה לוקח מס' דקות...
מישהו נתקל בעייה דומה??
בבקשה תעזרו לי למצוא פתרון לבעייה שלי כדי שאני אדע עם התקלות נגרמו עקב הפריצה או שמשו קרה לאייפוד ועדיף להשתמש באחריות כל עוד היא בתוקף...
תודה לעוזרים ניר.

Ronenosh
14/01/10, 20:42
איזה דור האייפוד? ותנסה לעשות ריסטור להגדרות רשת אולי זה יעזור

linkinuser
14/01/10, 20:53
3g ניסתי כבר לאפס הגדרות רשת פעמיים לא עזר..
מה שכן אחרי איפוס ההגדרות רשת הוא מוצא רשתות אבל אז אותו בעייה חוזרת על עצמה הוא מאבד את הרשת ובום שעה אתה לא יכול להתחבר לאינטרנט עד שהוא מוצא אותה שוב...

Ronenosh
14/01/10, 22:01
שלום לכולם,
כמו שאתם רואים אני חווה הרבה בעיות עם האייפוד לאחר הפריצה עם הבלאק ריין משום מה...
הבעייה החדשה שצצה לי בשעות האחרונות היא בעייה של העלמות של רשתות אלחוטיות קיימות וחזרתן לאחר דקות ספורות או שעות...
מה שקורה זה שאני מוצא רשת אלחוטית קיימת לדוגמת הרשת האלחוטית שלי בבית , מתחבר אלייה הכל עובד תקין וסבבה עד שפתאום משום מה האייפוד מאבד חיבור עם הרשת והרשת נעלמת מרשימת הרשתות האלחוטיות שבטווח שלי , מה שכן ברגע שרשת אחת נעלמת מה שקורה זה שהאייפוד פתאום לא מזהה אף רשת ועד שהוא כן מזהה זה לוקח מס' דקות...
מישהו נתקל בעייה דומה??
בבקשה תעזרו לי למצוא פתרון לבעייה שלי כדי שאני אדע עם התקלות נגרמו עקב הפריצה או שמשו קרה לאייפוד ועדיף להשתמש באחריות כל עוד היא בתוקף...
תודה לעוזרים ניר.

לדעתי הבעיה בפריצה - שמעתי הרבה מקרים על בעיות עם ה wireless אחרי הפריצה. אם אני לא טועה יש איזשהו אשכול במדריכים ל ipod שרשום שם מה הגורם לזה.. תבדוק