מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה| שאלה לגבי גירסאות לitouch

gilad65
13/01/10, 22:24
שלום לכולם.

יש לי איי פוד טאץ' דור 1.
לפני כשנתיים פרצתי אותו עם Ziphone. הכל פעל ופועל בסדר.

עשיתי היום Restore לאייפוד כדי להתחיל מחדש כי הוא מלא בלאגן.

באתי לפה בשביל לראות מה הפריצה הנפוצה והחדשה ואני חייב להגיד שאני מבולבל לגמרה, במילים פשוטות אני מגה-מבולבל :confused::confused::confused:

השאלות שלי הם ככה:
1. (הכי חשובה) מה זה משנה לי בתור משתמש אם האייפוד שלי בגירסה 3 או 2 אחרי הפריצה, זה משנה משהו? כי כל פריצה מציאה גירסה אחרת וזה לא ברור לי.
2. האייפוד שלי דור ראשון פז"מניק ולכן יש לי עליו גירסה 1.1.5 וזה הכי רחוק שאיי טיונס מביא אותי, מה אני עושה מפה? בפריצה של BlackRa1n רשום שצריך להיות כבר בגירסה 3.1.2 לפני שפורצים? מה זה אומר שכדי לפרוץ עם Blackra1n אני צריך לפרוץ עם תוכנה אחרת קודם? או שזה למכשירים דור שלישי? או שכל פריצה היא לגירסה אחרת של מכשיר - דור ראשון שני שלישי וכו...?

אם מישהו יכול לעשות לי סדר ספציפית עם מה ששאלתי אני יודה מאוד כבר מראש... ;)

ItaiHay
13/01/10, 23:05
הוא לא מאפשר לך לשדרג כי הם עולות כסף. אתה יכול להוריד אותם בחינם לפי המדריך שלי.
הינה סרטון הדרכה להורדה:
http://www.youtube.com/watch?v=GZagmIupsLo

אח"כ תעשה את הדבר הבא (כדי לשדרג).
תלחץ על כפתור הבית וכפתור הכיבוי 10 שניות ואז תעזוב את כפתור הכיבוי ותחכה עד שאייטונס תעלה (כל זה כשהמכשיר מחובר ואייטונס פועל).
האייפוד יעלה כמצב recovery.

תלחץ על מקש shift ותחזיק אותו וכשאתה עדיין מחזיק אותו תלחץ על הכפתור (במחשב) Restore.
תבחר את הקובץ שהורדת מקודם וזהו! המכשיר יעבור רסטור ואתה תהיה עם מכשיר בגירסא 3.1.2!

*אתה צריך לפעול לפי הסרטון שלי כדי להפוך את הקובץ שהורדת לקובץ .ipsw פשוט תראה את הסרט עד הסוף!*
אח"כ אתה יכול לפרוץ אותו אם תרצה:
http://www.iphones.co.il/forum/thread103258.html

אם אתה צריך לשאול כל שאלה אתה מוזמן לפנות אלי כל יום וכל שעה באימייל שלי hayitai@gmail.com

gilad65
13/01/10, 23:33
בסדר תודה הבנתי הכל

עידכנתי ל3.1.2 בלי להכניס לשום מצב.. סתם ככה

בכל מקרה תודה רבה

nayman
13/01/10, 23:52
להבא כדי שנוכל לענות בקלות יותר ושתוכל להבין יותר טוב את התשובות
תכתוב את השאלות יותר מסודר
תחלק לפי סעיפים כל סעיף שאלה אחרת (את כל השאלות ולא בכל סעיף כמה שאלות)

ItaiHay
13/01/10, 23:58
להבא כדי שנוכל לענות בקלות יותר ושתוכל להבין יותר טוב את התשובות
תכתוב את השאלות יותר מסודר
תחלק לפי סעיפים כל סעיף שאלה אחרת (את כל השאלות ולא בכל סעיף כמה שאלות)

הוא עשה את זה.