מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מתבלט בין ATV לבין Mac mini

amirov73
09/01/10, 03:29
שלום,

אני מתבלט בין atv לבין mac mini,
עכשיו בmac mini אני יכול להקליט לפי מה שאמרו לי אני יכול לגלוש ולהוריד סרטים מהאינטרנט וזה הרבה יותר נוח מה-atv שהוא איפשהו קצת מוגבל..

השאלה שלי מה בעצם עדיף ?
אני רוצה להנות מחווית HD איכותית ! אבל אם יש אפשרות הקלטה אז למה לא..

מה דעתכם ?

(אגב לMac mini יש חיבור HDMI ?)

Vatos-Locos
09/01/10, 04:48
הקלטה של מה? לאף אחד מהם אין כרטיס טלויזיה פנימי.
ב-mac mini יש לך מערכת הפעלה שולחנית, ב-apple tv יש לך ממשק יעודי לניגון מולטימדיה.
אם אתה הולך לעבוד רק עם שלט, אין לך מה לעשות עם ה-mac mini. אם אתה מתכוון לחבר מקלדת ועכבר, ה-apple tv לא יתן לך כלום.

ככה או ככה אם יש לך תקציב משוחרר ה-mac mini יתאים לך ותמיד תוכל להתקין עליו ממשקי htpc, הקניה של apple tv היא בעיקר בשביל לחסוך בכסף ובשביל מימדים מינימליים (המימדים של ה-mac mini גם ככה נוחים אז זה לא אמור להיות השיקול העיקרי).

ובקשר ל-HDMI, ל-APPLE TV יש, ב-MAC MINI תקבל כבל DVI ותוכל לקנות מתאם DVI-HDMI בעצמך.

amirov73
09/01/10, 11:44
איזה ממשק htpc יש היום בשוק ?
ואני יכול להעביר באלחוטי קבצים מהמחשב ל-atv ?

kleinjcb
09/01/10, 13:34
עוד לא הבנתי מה הדישות שלך.
אם אתה רוצה מחשב לסלון קטן שקט חזק ולא מתחממם לצורך ניגון סרטים ב hd זה אידאלי.אתה יכול לצורך זה להשתמש בממשק ה mac שלו או לעבוד איתו רק ב windows דרך wmc או xbmc.כתבת שאתה רוצה להקליט , מה ? טלויזיה ? אין לו אפשרות הקלטה כזאת .
יש לו חיבור לרשת אלחוטית תקן n וניתן להעביר סרטים או כל דבר אחר מכל המחשבים ברשת .
אני משתמש בו כ htpc עם מערכת הפעלה של windows 7.
אשמח לענות לעוד שאלות אם יהיו לך בנושא.

amirov73
09/01/10, 13:51
עוד לא הבנתי מה הדישות שלך.
אם אתה רוצה מחשב לסלון קטן שקט חזק ולא מתחממם לצורך ניגון סרטים ב hd זה אידאלי.אתה יכול לצורך זה להשתמש בממשק ה mac שלו או לעבוד איתו רק ב windows דרך wmc או xbmc.כתבת שאתה רוצה להקליט , מה ? טלויזיה ? אין לו אפשרות הקלטה כזאת .
יש לו חיבור לרשת אלחוטית תקן n וניתן להעביר סרטים או כל דבר אחר מכל המחשבים ברשת .
אני משתמש בו כ htpc עם מערכת הפעלה של windows 7.
אשמח לענות לעוד שאלות אם יהיו לך בנושא.

מה התוכנה שאתה משתמש ל-htpc ?

kleinjcb
09/01/10, 14:04
אני משתמש ב windows media center בעיקר למוסיקה והצגת תמונות ו ב xbmc לניגון סרטים כי רק התןכנה זו לפחות לפי ידיעתי יודע להביא מעטפות ותקצירי סרטים בעיברית.

amirov73
09/01/10, 14:43
אני משתמש ב windows media center בעיקר למוסיקה והצגת תמונות ו ב xbmc לניגון סרטים כי רק התןכנה זו לפחות לפי ידיעתי יודע להביא מעטפות ותקצירי סרטים בעיברית.

xbmc תומך בכתוביות בעברית ?

kleinjcb
09/01/10, 14:46
לא רק שתומך בכתוביות בעיברית אתה יכול לבחור את הממשק בעיברית .עובד מצוין גם עם מוסיקה וגם עם תמונות רק אני אישית מעדיף את wmc לשני הדברים הנ"ל.

amirov73
09/01/10, 14:50
לא רק שתומך בכתוביות בעיברית אתה יכול לבחור את הממשק בעיברית .עובד מצוין גם עם מוסיקה וגם עם תמונות רק אני אישית מעדיף את wmc לשני הדברים הנ"ל.

יש לך מסנג'ר או אייסקיו ?

ניסתי לשים כתוביות בעברית וזה לא עובד.. באיזה אפשרות לבחור בsystem ?
Iso או winodows

kleinjcb
09/01/10, 15:00
תתקשר אלי 035348684 ותקל הסברים .