מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה]בקשר ל-sbseting.

ZIV.T
07/01/10, 10:01
בוקר טוב לכולם אני רוצה להתקין תוכנה שתאפשר לי לראות את אחוזי הסוללה ולפי מה שהמליצו לי ה-sbseting עושה את זה טוב ואפילו עושה עוד כמה דברים שימושיים בדרך...
השאלה שלי היא:אם יש לי winterboard אז יש מצב שיהיה התנגשות תוכנות וככה התוכנה לא תעלה או יותר גרוע האייפון ינעל ואז אני אהיה חייב לעשות restore אם כן אז איזה תוכנה אתם ממליצים בישביל שאני יוכל לראות את אחוזי הסוללה במסך הראשי בלי שיהיה התנגשות תוכנות????
תודה רבה לעונים ולעוזרים... :-D :-D

ehudlax
07/01/10, 10:18
אין שום בעיה להתקין את שניהם! לי יש את שניהם באייפון והם עובדים מצויין!! בהצלחה.

yoleboss26
07/01/10, 11:17
אין לך מה לדאוג, אתה לא היחיד שעובד עם SbSettings ו-Winterboard בו זמנית.

ZIV.T
07/01/10, 11:49
אני יגיד לכם ממה אני חושש אתמול מישהו המליץ לי להתקין את battery control התקנתי ועשיתי ריבורט ואז האייפון אמר לי שה-winterboard קרס ועכשיו אני במצב בטוח ואז הייתי צריך להכנס לסידיה ולמחוק את ה-batterey control.
אז עכשיו אני מפחד שאם אני יתקין את ה-sbseting יקרה מצב שהאייפון יכנס למצב בטוח ואחת התוכנות תקרוס או שהאייפון יקרוס ואז יהיה צריך לבצע restor ופריצה מחדש וממש ממש אין לי כוח לזה...
אז מה אתם אומרים יש סיכוי אפילו של 1% שיהיה התנגשות תוכנות כי אם כן אני יוותר על ה-sbseting...
תודה על התשובות...

ehudlax
07/01/10, 12:03
שמע יש הרבה מאוד אנשים שמשתמשים בשתי התוכנות האלה ולאף אחד אין בעיה לדעתי אתה יכול להיות בטוח שאפשר להתקין את שניהם..

orfarag
07/01/10, 13:43
אין שום בעיה להתקין את שתיהם

yaron86
07/01/10, 22:47
באמת אין שום בעיה לעבוד עם שניהם
יש לי אותם ועובדים מצויין

EYAL2608
10/02/10, 14:30
שלום לכולם לא עובד לי ה sbseting עשיתי מחיקה והורדתי עוד פעם וגם עשיתי reinstall אבל זה עדיין לא עובד לי מה לעשות **********