מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה]תוכנה להצגת האחוזים בסוללה

ZIV.T
06/01/10, 23:30
שלום לכולם אני רוצה להתקין תוכנה מהסידיה שמראה את האחוזים של הסוללה ליד האייקון של הסוללה שהאייפון פתוח ולא בטעינה נעול....
אני מעוניין בתוכנה שהיא תוכנה יחידה ולא דרך-sbseting וכו'.
ניסיתי להוריד את iHandy וזה לא מצא את זה בסידיה וגם הורדתי battery control וזה לא עבד כמו כן אני יודע שאחרי ההתקנה של ה-battery control צריך להיכנס להגדרות כללי ואז שימוש אבל אין שם כלום.
האייפון שלי הוא:3G גירסא:3.1.2
מישהו פה יכול לתת לי תוכנה שכן תעבוד אצלי במכשיר???
תודה רבה לכל העוזרים והעונים...:D :D

nayman
06/01/10, 23:46
לאחר ההתקנה של battery control או שאר הדברים שהזכרת כאן ביצעת ריבוט למכשיר? (אחרת האפשרות לא תופיע לך...)
אם כן אז נסה את הפתרון הבא
א.
תמחק את battery control ושאר הדברים שהתקנת שהוזכרו כאן מלבד sbsettings שלא מפריעה מכיוון שכולם עושים אותו דבר ואם מתקינים כמה דברים ביחד מסידיה שמטרתם זהה אז זה יכול לדפוק את המכשיר ולאלץ ביצוע ריסטור
ב.
תתקין את הסורס iphone-notes.de (ע"י לחיצה על more package sources בעמוד הראשי של סידיה) ואז חפש את asbattery ותתקין אותו תבצע ריבוט למכשיר (הדלקה מלאה מחדש) ואז באמת תלך להגדרות המכשיר ותפעיל את זה

nayman
07/01/10, 00:47
תודה על התשובה המהירה אחי אבל יש לי שתי שאלות:
1)אם אני עושה ריבורט אז אחרי זה ינעל לי המכשיר ואז אני יצטרך לפרוץ מחדש?? כי קראתי בכמה פורומים שהמכשיר עשה ריבורט ואז המכשיר ננעל וצריך להכניס אותו למצב dfu ואז לפרוץ שוב...
2)איך עושים בכלל ריבורט???

1.לעשות ריבוט זה הכרחי לתהליך (אם לא עשית את זה כשהתקנת את הפתרונות האחרים אז זו הסיבה שהם לא עבדו לך) נכון אם יש לך מכשיר אייפון 3gs עם הבוטרום החדש אז הוא ינעל לאחר ריבוט
ואז אתה מחבר את המכשיר למחשב (סוגר את אייטונס אם הוא נפתח) ופורץ שוב עם בלקריין
2.(ריבוט=ריסט=הדלקה מחדש) מבצעים ע"י לחיצה ארוכה על כפתור השינה/ההדלקה והכיבוי/power עד שמופיע לך חץ אדום עם הכיתוב "החלק לכיבוי" ואז אתה מזיז את החץ עם הכיוון ומחכה שהמכשיר יכבה לחלוטין ואז מדליק אותו
בהצלחה!

ZIV.T
07/01/10, 00:56
עשיתי ריבוט וזה אמר לי שה-winterboard קרס ועכשיו זה במצב בטוח (safe mode) מחקתי את ה-battery control וזה היסתדר יש מצב שזה קשור אחד בשני??
ואם כן אז איזה תוכנה אני יכול להוריד שתעזור לי עם האחוזים???

nayman
07/01/10, 01:18
עשיתי ריבוט וזה אמר לי שה-winterboard קרס ועכשיו זה במצב בטוח (safe mode) מחקתי את ה-battery control וזה היסתדר יש מצב שזה קשור אחד בשני??
ואם כן אז איזה תוכנה אני יכול להוריד שתעזור לי עם האחוזים???

בטח שזה קרס היו לך כמה תוכנות שעשו אותו דבר זה מה שקורה בדרך כלל כשיש התנגשויות בין תוכנות תגיד תודה שזה רק מה שקרה ושהמכשיר לא נתקע לגמרי בגלל זה ושאתה לא צריך ריסטור
את battery control לא היית צריך למחוק בגלל שהוא בעייתי אלא בגלל שהיתה התנגשויות תוכנות

לגבי האחוזים כבר נתתי לך פיתרון למעלה

תתקין את הסורס iphone-notes.de (ע"י לחיצה על more package sources בעמוד הראשי של סידיה) ואז חפש את asbattery ותתקין אותו תבצע ריבוט למכשיר (הדלקה מלאה מחדש) ואז באמת תלך להגדרות המכשיר ותפעיל את זה

וכמובן שכל התוכנות שהזכרת בהתחלה כולל זאת שהצעתי עושות את העבדה וכולל battery control רק פשוט צריך להתקין אחת מהם ולא את כולם ולבצע ריבוט לאחר ההתקנה שלה וללכת להגדרות ולהפעיל את זה שם זה הכל...

ZIV.T
07/01/10, 01:25
בטח שזה קרס היו לך כמה תוכנות שעשו אותו דבר זה מה שקורה בדרך כלל כשיש התנגשויות בין תוכנות תגיד תודה שזה רק מה שקרה ושהמכשיר לא נתקע לגמרי בגלל זה ושאתה לא צריך ריסטור
את battery control לא היית צריך למחוק בגלל שהוא בעייתי אלא בגלל שהיתה התנגשויות תוכנות
לא התקנתי את כל התוכנות רק את battery control..
אם תגיד לי איזה תוכנות מתנגשות אני יוכל למחוק ואז להתקין....

אם אני מתקין את מה שאמרת לי מהסורס אז לא יווצר מצב של התנגשות תוכנות???

nayman
07/01/10, 01:33
עוד פעם מה שהצעתי מבצע בדיוק מה שכל התוכנות שכתבת בהודעה הראשונה מבצעות (מלבד sbsettings)
ולכן אין זה משנה איזו אתה מתקין (אלא אם כן היא לא עוזרת) העיקר שתתקין אחת שתעזור לך ולא כמה מהם ביחד
ישנה כמות כל כך גדולה של תוכנות בסידיה וכל כך הרבה סורסים ככה שאני לא מכיר את כולם ולא כלום מתאימים לכל מכשיר ולכל גירסה ואם אני אתחיל עכשיו לתת לך רשימה של כל התוכנות שמתנגשות
זה יקח לי כמה ימים טובים וכמה עמודים ככה שאני אוותר על החוויה הזאת ברשותך
ביחוד שאני לא יודע את כל מה שמותקן אצלך (ולכן הרוב המוחלט שהייתי כותב בכלל לא היית זקוק לו או שאין לך)

ZIV.T
07/01/10, 01:36
אתה לא מבין השאלה שלי היא אם אני יתקין מה שאמרת מהסורס יש מצב שאחרי הריבורט המכשיר יכנס למצב בטוח או שזה לא יעבוד??
בגלל שמה שהתקנתי יצור התנגשות בין תוכנות???

nayman
08/01/10, 01:09
מה מסובך כל כך? תמחק את כל התוכנות הללו ואז תתקין את מה שהצעתי ואז תבצע ריבוט ואז תפעיל את האופציה דרך הגדרות המכשיר!

אם גם את זה לא הבנת אז צר לי כנראה שיש לנו קצר בתקשורת ואני אשמח אם מישהו אחר יוכל להסביר יותר טוב...

בעית הבוטרום המצריכה פריצה מחדש בגלל נעילת המכשיר קיימת רק במכשירי 3gs עם הבוט החדש (משבוע 40) ולא במכשירי 3g

וזהו! אני יותר לא מגיב לאשכול הזה... כי אנחנו חופרים ופשוט לא מבינים אחד את השני...

shay_isakov
09/01/10, 10:20
אצלי יש זה בהגדרות של המכשיר. לך אין?
3gs

nayman
09/01/10, 12:55
אצלי יש זה בהגדרות של המכשיר. לך אין?
3gs

בעקרון זה בא עם קושחה 3.1.2
אבל זה מופיע רק 3gs אפל הסתירה את זה באייפון 2g ו3g ולכן מכשירים אלו צריכים להתקין פאטצ' מסידיה שימיג את האפשרות הזאת