מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ג'יילברייק

s_alani
06/01/10, 23:20
אהלן חברה, ההורים נוסעים ביום ראשון הקרוב לאיטליה-בירת האייפונים החופשיים.
עכשיו-לפי מה שהבנתי אייפונים (כל סוג של אייפון) שנקנה אחרי שבוע מסויים{40?} אי אפשר יהיה לפרוץ אותו לג'יילברייק ולהשים עליו אפליקציות פרוצות....
זה נכון? או שמדובר על הפריצה שהופכת מכשירים נעולים לסים פרי?

sbenshlo
06/01/10, 23:39
זה לא נכון... אפשר לפרוץ את כל המכשירים...

מה שכן (שזה כנראה מה שהתכוונת) זה שבאייפון 3gs שיוצר בשבוע 40 ומעלה יש רכיב bootrom חדש שלא נפרץ עדיין לחלוטין..

אז מה שקורה זה שכאשר אתה מכבה את האייפון אז הוא ננעל ואז ע"י חיבור למחשב ופריצה מחדש הוא חוזר למצב רגיל (עיניין של 2 דקות אם יש לידך מחשב).... יש לומר שכל המידע שיש עליו לא נמחק ושום דבר לא נפגע...

אני גם דיי בטוח שזה לא קורה במכשירי אייפון סים פרי מקורי כמו שיש באיטליה...

אני יוסיף ויגיד גגם שאין צורך בכיבוי של האייפון בכלל... יש לי אייפון כבר כמעט שנתיים ואף פעם לא כיביתי אותו סתם כך...(אלא אם שידרגתי אותו)...

nayman
06/01/10, 23:51
תיקון קטן... מכשיר 3gs שעבר פריצת ג'יילברייק ינעל גם אם הוא סימפרי לאחר ריבוט

sbenshlo
06/01/10, 23:55
תיקון קטן... מכשיר 3gs שעבר פריצת ג'יילברייק ינעל גם אם הוא סימפרי לאחר ריבוט

אתה בטוח?!?!?

כי לפי ידיעתי הנעילה נגרמת בגלל שהאייפון מאבד את האקטיבציה, ובגלל שבמכשירי סים פרי מקורי האקטיבציה חוקית אז זה לא נגרם...

אבל יכול להיות מאוד שאני טועה... אשמח אם תתקן אותי :)

yoleboss26
07/01/10, 00:12
אין קשר, זה רכיב חומרתי לא יעזור אם יש sf או לא.

sagi malul
07/01/10, 00:46
אמממ אחי לי יש מכשיר אייפון 3gs סים פרי מהיצרן ועדיין אחרי כל כיבוי והדלקה הוא ננעל ככה שאין שום קשר סים פרי או לא בכל מכשיר משבוע 40 ומעלה שיש בו את רכיב הבוטרום החדש תהיה נעילה לאחר כיבוי והדלקה ....
והאמת שזה לא ממש מפריע זה עניין של ממש דקה ...

nayman
07/01/10, 00:49
אמממ אחי לי יש מכשיר אייפון 3gs סים פרי מהיצרן ועדיין אחרי כל כיבוי והדלקה הוא ננעל ככה שאין שום קשר סים פרי או לא בכל מכשיר משבוע 40 ומעלה שיש בו את רכיב הבוטרום החדש תהיה נעילה לאחר כיבוי והדלקה ....
והאמת שזה לא ממש מפריע זה עניין של ממש דקה ...

בתנאי שהתבצע jb למכשיר אם לא בוצע jb למכשיר הוא לא ינעל...

sbenshlo
07/01/10, 03:07
אוקיי כנראה שטעיתי..... ;)

s_alani
07/01/10, 21:09
בתנאי שהתבצע jb למכשיר אם לא בוצע jb למכשיר הוא לא ינעל...

רגע, מה?
תתקנו אותי אם אני טועה-
1.אייפון סים פרי שיקנה עכשיו באיטליה יהיה אפשרי לפרוץ?
2. לאחר שאני אעשה כיבוי והדלקה למכשיר הוא עדיין יהיה פרוץ או שאני אצטרך לפרוץ מחדש?

sativa
07/01/10, 22:02
סים פרי שעבר גיילברייק יזדקק חיבור למחשב

nayman
07/01/10, 22:52
1.כל מכשיר ניתן לפריצה! (כולל סימפרי)
2.מכשירי אייפון 3gs משבוע יצור 40 ומעלה (המכילים את הבוטרום החדש) מצריכים פריצה שוב (כולל סימפרי) לאחר ביצוע ריבוט למכשיר (כל הנתונים נשמרים)

מקווה שעכשיו זה יותר ברור!