מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ProSwitcher עברה לגירסה 1.0

natish
28/12/09, 13:36
‏ProSwitcher עברה לגירסה 1.0

תוכנות ניהול מולטי טאסקינג לאייפון הן דבר שמאוד מושך את תשומת הלב של המשתמשים שלא רחת מצטערים שמכשיר בעל יכולות מרשימות לא מסוגל לפעול במולטי טאסקינג. אבל בשביל זה אלוהי האייפון ברא את הסידיה ותוכנות כמו Backrounder ו- ProSwitcher.

‏http://img.skitch.com/20091221-qrgx1dex7988sughc6rgff1xem.render.png

כבר דיווחנו (http://www.iphones.co.il/forum/thread112784.html) לכם על התוכנה ProSwitcher כאשר היא יצאה לראשונה בסידיה עוד בגירסאות הראשונות שקדמו לגירסה 1.0 האחרונה. כעת תוכנת ניהול המשימות המצוינת של Ryan Petrich הגיעה לבשלות וגירסה 1.0 שלה שוחררה לאחרונה באופן רשמי כאשר עד כה הגירסאות היו גירסאות בטא ציבוריות.

כפי שכבר ציינתי התוסף שנוצר על ידי Petrich בשיתוף עם עוד מפתח בשם chpwn דומה מאוד ל- Multifl0w שנמצאת אף היא בסידיה וניתנת להורדה בתשלום ובדומה ל- Multifl0w גם ProSwitcher חייבת בהתקנה של Backgrounder על מנת להשתמש בתוכנה שכל תפקידה הוא בעצם לנהל את האפליקציות שהן פתוחות דרך Backgrounder. יש לציין שקיימת גם תוכנה בשם Kirikae שגם היא חינמית בדומה ל- ProSwitcher וגם היא מאפשרת לנהל את האפליקציות שפתוחות על ידי Backgrounder. בין אם בצורה מכוונת או לא נראה שכל הממשקים הללו לניהול המולטי טאסקינג דומות מאוד לממשק ניהול המשימות של מערכת ההפעלה Web OS של הפאלם PRE.

נכון לעכשיו נראה שכל הבעיות של התוסף תוקנו ושאין התנגשויות בין התוסף לעוד תוספים/אפליקציות מהסידיה ונראה שהגירסה היא יציבה ומומלצת מאוד לשימוש למי שמשתמש בתוכנת Backgrounder ומחפש ממשק ניהול נוח ופשוט לכל האפליקציות שרצות ברקע.

x9C0oFj40Ms

haravovadia
28/12/09, 14:11
יהיה חצוף לבקש ממנהלי האתר לפרסם השוואה בין שלושת האפליקציות הנ"ל?

Moshicko
28/12/09, 14:47
אני ניסיתי את שלושתן

1. Kirikae בהחלט עושה את העבודה, אבל עם גרפיקה ואפשרויות עלובות למדי. הייתי ממליץ עליה יותר על מכשירים מהדור הראשון

2. Multifl0w עם ממשק יותר נוח. החסרונות שלה שהיא לא חינמית ועם אפשרויות קצת מנוונות. מנסיוני איתה היא קצת תקעה לי את המכשיר

3. ProSwitcher בהחלט ההמלצה שלי, האמת שניסיתי אותה רק על 3GS וזאת פשוט חוייה. אפשרויות והגדרות רבות, ממשק מרהיב, לא מעמיסה לי על המכשיר, פשוט עושה את העבודה והכי חשוב חינמית.

מקווה שעזרתי

lahavsh
28/12/09, 14:49
יש שמועות שה ProSwitcger אוכל את הסוללה.
מישהו יכול לאמת או לפסול את זה?

yairxx
28/12/09, 15:03
יש שמועות שה proswitcger אוכל את הסוללה.

לא אוכלת מהנסיון של שבוע אצלי,

יש רק בעיה מעצבנת אחת בגרסא החדשה!
בקודמת היה אפשרות שהתוכנה לא תציג לי תוכנות שתמיד פתוחות כמו הטלפון והמייל
והגדרתי את זה שהוא לא יראה לי, ועכשיו בתוכנה החדשה אין הגדרה שמשנה את זה ונתקעתי \=

Roy 10
28/12/09, 16:12
יש שמועות שה proswitcger אוכל את הסוללה.

אמת.
אני משתמש בזה והסוללה שלי נגמרת הרבה יותר מהר. האייפון מחזיק לי כמעט יום ולפני כן הוא החזיק בסביבות היום יומיים... (3gs)

GalBrill
28/12/09, 16:44
אחלה תוכנה,
אצלי מסך האפשרויות הפעלה (Activation Methods) ריק, יש פתרון לזה?

* מצאתי פתרון (למי שזה קרה גם) - התקנתי מחדש את Libactivator והמסך המדובר חזר לפעול תקין

obo1956
28/12/09, 20:58
התקנתי היום את שני התוכנות - Backgrounder ו Proswitcher ומאז לא נפתח לי הסידיה:sad:.
מישהו מכיר את הביעה כזו?

ariel1k1
28/12/09, 21:08
הסידיה קורסת לכולם בשעות האחרונות

eyal_carmi
29/12/09, 11:56
מישהו יודע האם התוכנות האלה מתאימות רק למי שיש אייפון פרוץ, האייפון שלי לא פרוץ, חיפשתי את התוכנות באייטונס ולא מצאתי

cobraf
29/12/09, 12:11
התוכנות לא מתאימות לאייפון לא פרוץ ובכל מקרה אז לא תהיה לך cydia.

אפל לא מאפשר ריבוי משימות בתור מדיניות, אם אתה רוצה להשתמש בתוכנות שאפל לא רוצה שתשתמש בהם אז תצטרך לפרוץ את המכשיר.

eyal_carmi
29/12/09, 12:19
רק הבעיה היא שכרגע אין פריצה טובה למכשירים החדשים, לפי מה שהבנתי אם המכשיר נכבה צריך לפרוץ אותו כל פעם מחדש, תקן אותי אם אני טועה

Roy 10
29/12/09, 13:01
רק הבעיה היא שכרגע אין פריצה טובה למכשירים החדשים, לפי מה שהבנתי אם המכשיר נכבה צריך לפרוץ אותו כל פעם מחדש, תקן אותי אם אני טועה

רק אם האייפון שלך יוצר אחרי השבוע ה40 ויש לו את ה iBoot החדש.

yoeli5
30/12/09, 00:03
נייס אחלה תוכנה