מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התפוח הגדול לא מתאים לתפוח הסלולרי

natish
28/12/09, 13:26
‏התפוח הגדול לא מתאים לתפוח הסלולרי

בצעד די מפתיע רשת הסלולר האמריקאית AT&T הפסיקה למכור את מכשירי האייפון של אפל לתושבי ניו-יורק כאשר הטענה היא שתשתיות הסלולר של החברה בעיר לא מסוגלות לתמוך באייפון.

‏http://www.blogcdn.com/www.tuaw.com/media/2009/12/nyc.png

תושבי ניו-יורק זוכים ליחס קצת לא נעים מחברת AT&T כאשר החברה הסלולרית שהיא החברה היחידה שמוכרת את האייפון בארה"ב הפסיקה למכור את מכשירי האייפון באזור ניו-יורק והסביבה. בתחילה הסברות היו שהעניין נובע מבעיות תשתית שיש לחברה בעיר מאחר ולא פעם אחת דווח על ידי משתמשי אייפון בניו-יורק שהתשתית הסלולרית בעיר די גרועה למרות שבבדיקה האחרונה שנעשתה לחברות הסלולר האמריקאיות עולה שהתשתית של AT&T יציבה לא פחות מזו של המתחרה Verizon שמתגאה ביציבות הרשת שלה.

אבל על פי העידכונים האחרונים נראה שהעניין דווקא נובע מבעיה של זיופים באזור ולא מבעיות של תקשורת ברשת הסלולרית של AT&T. המשתמש Stephen מרובע ברוקלין שבעיר תיאר לאתר TUAW את הניסיון שלו לרכוש מכשיר אייפון דרך האתר של AT&T:

הייתי באתר של AT&T Wireless כדי לרכוש מכשיר אייפון. אבל, כשהכנסתי את המיקוד שלי 11231, האתר אמר שהאייפון לא זמין לרכישה. זה נראה לי קצת תמוה אז התחלתי להכניס כל מיני מספרי מיקוד כמו למשל 90210, 60609, 02134 עבור הערים LA (בוורלי הילס ליתר דיוק), שיקאגו ובוסטון. לאותם הערים האייפון היה זמין ואז בדקתי מספרי מיקוד של עוד ערים כמו למשל: דאלאס, מיאמי, סיינט לואיס, פילדלפיה וסן פרנסיסקו. בכל אותם הערים ניתן היה לרכוש את האייפון בלי בעיה ואז חזרתי שוב לנסות את מספרי המיקוד של העיר ניו-יורק: סטטן איילנד, הברונקס ועוד אבל נאדה, אין אייפונים שזמינים לרכישה לאותם המיקומים כאילו ש- AT&T פשוט ניתקה את העיר ניו-יורק מאספקת האייפונים שלה.

http://9to5mac.com/files/ATT-NYC.jpg

Laura Northrup מהמגזין the Consumerist יצרה קשר עם שירות הלקוחות של AT&T כדי לבדוק אם המחסור של האייפון בניו-יורק מתוכנן או שמא תקלה באתר של AT&T. הנציג המקוון אכן אישר שהאייפון לא נימכר בניו-יורק דרך האתר של AT&T למרות שניתן לרכוש את האייפון דרך האתר של אפל ודרך החנויות עצמן (הפיזיות) הן של אפל והן של AT&T באזור ניו-יורק.

הדבר ללא ספק יכול להרגיז הרבה מאוד לקוחות פוטנציאלים שרוצים לרכוש אייפון כמתנה של הרגע האחרון לחג המולד והאתר המקוון הוא הצורה הכי נוחה ומהירה לעשות זאת. מה שכן אם אתם נמצאים בארה"ב ומטיילים לכם בניו-יורק תהיו מודעים שיכולים להיות עומסים של אנשים שרוצים לרכוש אייפון והחליטו לצאת לחנויות עצמן בגלל הבעיה ברכישה דרך האתר של AT&T.

gyaronn
28/12/09, 13:54
only in the USA :-)

motioz
28/12/09, 14:22
תל אביב הבאה בתור :)

isak1200
28/12/09, 15:16
איזה זיופים?!

valersky
28/12/09, 20:23
עוד שנה אצלינו בארץ חח..
למרות שלא בטוח מכיוון שיש אותו ב 3 רשתות..
אבל תחשבו.. 100000 אייפונים כשרובם גולשים כל הזמן באינטרנט הסלולרי.. טירוףףףף...
ועוד אחרי שיצא האייפון החדש..
יהיה שמייח..:-)

shayash111
28/12/09, 21:14
אז זה אומר שלא צריך לפתוח חשבון בat&t כדי לקנות את האיפון בניו יורק?

valersky
28/12/09, 21:19
ואז מה תעשה איתו? הוא לא סים פרי והפריצה לא מושלמת נכון להיום..וגם יש לך בארץ..במחיר דומה עם אחריות,סים פרי..
למה לך כאבי ראש האלה.. ניראה לי שניגמר עידן הרכישות בארה"ב.. פשוט לא משתלם..

Yakuzahi
29/12/09, 06:00
תראו אני גר בניויורק ותמיד היה לי איפון (att) לא פעם נאלצתי לעבור לverzion, (אין שם את האיפון עדין) כי בכלל כמות הניתוקים, דבר שלא ניתן להאמין בו, בערך 15 ניתוקים ביום כאשר אני בנהיגה!
כשקיבלתי את האיפון 3gs שאני מאוד אוהב לא רציתי לרוץ בחזרה לverzion אז אמרתי לאישתי אולי נעבור לt-mobile ונשתמש באיפון אולם נאלץ לותר על ה3g (הרשת של t-m לא תומכת ב3g של איפון) ושלא נדבר על החיסכון שדבר לדוגמא : על 2 איפונים שילמנו כמעט 400 דולר בחודשב att!! כמובן שיחות ללא הגבלה הודעות ללא הגבלה וגלישה ללא הגבלה, הכל כולל הכל.
את הכל זה אני מקבל בt-mobile ב149 דולר בחודש ועדין משתמש באיפון.
הדבר המוזר הוא שאני כמעט ולא מאבד שיחות כאשר הסים של t-m נמצא בתוך האיפון, סוף סוף הם (att)מודים בזה שהרשת שלהם פשוט לא פועלת כשורה עם האיפון.
כמות האנשים בניויורק עם איפון זה דבר שקשה לתאר, נסיעה יומית בsubway וכמעט לכל אדם 4 יש איפון!
הרשת של att עלובה עם או בלי האיפון.
כבר פורסם בעבר שכמות הניתוקים בארה"ב עומד על 30% בניויורק.
למזלינו האפיונים שלנו הם שבוע 24 כך שאין בעיות עם הפריצה.
ממש קשה לאמין אבל השוק הסלולארי בארה"ב (הgsm) הוא ממש כמו מדינת עולם 3.

2bz2
29/12/09, 20:41
אני גם גר במנהטן ואני פשוט לא יכול לסבול את כמות הניתוקים שאני חווה עם att עם האייפון 3gs זה מרתיח!!!

IPHONEUSA
30/12/09, 06:16
QUOTE=Yakuzahi;640622 לגבי תראו אני גר בניויורק ותמיד היה לי איפון (att) לא פעם נאלצתי לעבור לverzion, (אין שם את האיפון עדין) כי בכלל כמות הניתוקים, דבר שלא ניתן להאמין בו, בערך 15 ניתוקים ביום כאשר אני בנהיגה!
כשקיבלתי את האיפון 3gs שאני מאוד אוהב לא רציתי לרוץ בחזרה לverzion אז אמרתי לאישתי אולי נעבור לt-mobile ונשתמש באיפון אולם נאלץ לותר על ה3g (הרשת של t-m לא תומכת ב3g של איפון) ושלא נדבר על החיסכון שדבר לדוגמא : על 2 איפונים שילמנו כמעט 400 דולר בחודשב att!! כמובן שיחות ללא הגבלה הודעות ללא הגבלה וגלישה ללא הגבלה, הכל כולל הכל.
הדבר המוזר הוא שאני כמעט ולא מאבד שיחות כאשר הסים של t-m נמצא בתוך האיפון, סוף סוף הם (att)מודים בזה שהרשת שלהם פשוט לא פועלת כשורה עם האיפון.
כמות האנשים בניויורק עם איפון זה דבר שקשה לתאר, נסיעה יומית בsubway וכמעט לכל אדם 4 יש איפון!
ממש קשה לאמין אבל השוק הסלולארי בארה"ב (הgsm) הוא ממש כמו מדינת עולם 3.[/QUOTE]

Yakuzahi
31/12/09, 00:00
quote=yakuzahi;640622 לגבי תראו אני גר בניויורק ותמיד היה לי איפון (att) לא פעם נאלצתי לעבור לverzion, (אין שם את האיפון עדין) כי בכלל כמות הניתוקים, דבר שלא ניתן להאמין בו, בערך 15 ניתוקים ביום כאשר אני בנהיגה!
ממש קשה לאמין אבל השוק הסלולארי בארה"ב (הgsm) הוא ממש כמו מדינת עולם 3.[/quote]

70 דולר אולי למכשיר אחד אבל יש לנו family plan וה149 זה על 2 קווים.