מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| האוזניות מחנות האפל סטור

אנונימי123
26/12/09, 18:21
רציתי לשאול אם מישהו במקרה יודע,
מישהו יודע איזה דגם של אוזניות קשת על הראש מחברת BOSE אפל נותנת להשתמש עם האיפודים המוצגים בחנות?
פשוט אני זוכר ששמעו בהן פשוט מדהים, וגם המחיר אם אני לא טועה היה בסביבות ה350$ :confused:

shaharXD
04/08/10, 00:43
יש את כל דגמי הbose למכירה בidigital בתל אביב יש סניף בקניון רמת אביב ויש סניף בדיזינגוף סנטר ויש את האוזניות עם הקשת למכירה וגם לשמיעה בתצוגה והם עולות הרבה יותר זול משהו כמו 600 ומשהו שקל... אבל לאייפוד הייתי ממליץ לך על bose דגם in ear שלא יורדות באיכות אך יותר זולות מעט... וגם הן אוזניות קטנות ללא קשת אלא אוזניות לאייפוד...

eden
04/08/10, 00:46
יש את כל דגמי הbose למכירה בidigital בתל אביב יש סניף בקניון רמת אביב ויש סניף בדיזינגוף סנטר ויש את האוזניות עם הקשת למכירה וגם לשמיעה בתצוגה והם עולות הרבה יותר זול משהו כמו 600 ומשהו שקל... אבל לאייפוד הייתי ממליץ לך על bose דגם in ear שלא יורדות באיכות אך יותר זולות מעט... וגם הן אוזניות קטנות ללא קשת אלא אוזניות לאייפוד...

לא מסכימה לגבי זה שהן לא יורדות באיכות.... ההבדלים ניכרים לעין (לאוזן?)

אם אתה קונה לאייפוד אני ממליצה לך להשקיע באוזניות קשת דווקא. הבעיה היא יותר לאייפונים ששם צריך מיקרופון, ולחצני שליטה ואז האיכות יורדת והמחיר עולה. כשמדובר באיפוד תשקיע בסאונד ופחות בשליטה.

דעתי