מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Geohot מכריז רשמית: " אני לא מתכוון לשחרר פריצה לבוטרום החדש!"

YourEnd
24/12/09, 15:17
‏Geohot מכריז רשמית: " אני לא מתכוון לשחרר פריצה לבוטרום החדש!"

בשורות רעות לבעלי האייפון 3Gs עם גירסת ה- Bootrom החדשה ולבעלי הטאץ' 3Gen. על פי הנראה GeoHot לא מתכוון לעבוד בכלל על גירסת פריצה חדשה שתאפשר פריצה תמידית לבעלי המכשירים הנ"ל.

‏http://iphoneindia.gyanin.com/wp-content/uploads/2009/10/geohot-blackra1n-480x365.png

בשורה רעה, גהוט הכריז זאת רשמית בטוויטר לכל מי שתכנן לחכות לפריצה שלו היא לא תגיע :( מדובר בחדשות רעות לכל בעלי ה- 3gs מעל שבוע 40 ובעלי הipod touch 3g שצריכים להריץ את תוכנת הפריצה Blackra1n בכל פעם מחדש אחרי כיבוי והדלקה של המכשיר.

הבעיה היא שרוב רוכשי האייפון הישראליים שרכשו את מכשירם לאחרונה מאחת מחברות הסלולר הישראליות קיבלו מכשירים שיוצרו מעל שבוע 40 כך שהדבר נוגע בעיקר אליהם שאליהם מצטרפים גם עשרות (אם לא יותר) אייפונרים שרכשו את מכשירם בחודשים האחרונים בחו"ל.

http://img.skitch.com/20091224-1ec7ayap3fa25yw999xu3uqdna.render.png

Cyphers
24/12/09, 16:15
לילד יש מצבי רוח. זה תמיד יהיה באג'נדה של ה dev-team וברגעים קשים הוא ירתם למטרה.

Omri David
24/12/09, 16:17
לפי מה שקראתי הוא ימשיך לעבוד על ps3.
ובאמת חבל אני לא קניתי את האיפון שלי בחברות אלא מייבוא פרטי יש לי והוא מהבוטרום החדש ואם אין פריצה מלאה אני לא יחשוב לפרוץ.

חבל...

chivas1
24/12/09, 16:24
יש לו פריצה והוא לא רוצה ??
או שלא קיימת פריצה בכלל??

idogold
24/12/09, 16:25
2 מילים

א-כ-ז-ב-ה
ו..

Crap!

natish
24/12/09, 16:26
יש לו פריצה והוא לא רוצה ??
או שלא קיימת פריצה בכלל??

לא קיימת פריצה מלאה לגירסת ה- bootrom החדש.

chivas1
24/12/09, 16:31
אקיצר הוא לא הצליח !!
אם יש לי מק ?? הפריצה טובה ?

natish
24/12/09, 16:33
אקיצר הוא לא הצליח !!
אם יש לי מק ?? הפריצה טובה ?

Pwnage למק גם לא יודעת להתמודד עם הגירסה החדשה של ה- Bootrom.
וגם בשימוש בה יהיה צורך לפרוץ את המכשיר אחרי כל כיבוי והדלקה.*

pomiki
24/12/09, 16:44
למה ככה ג'ורג למה ********** רגע מה עם dev? איפה הם? בחופשת קריסמס?

oriX
24/12/09, 16:44
למה ככה ג'ורג למה ********** רגע מה עם dev? איפה הם? בחופשת קריסמס?

הdev בפנסיה

pomiki
24/12/09, 16:46
הdev בפנסיה

אורי אולי תגאל אותנו ותמצא אתה את הפריצה ??? ;)

AmitG
24/12/09, 16:48
לילד יש מצבי רוח. זה תמיד יהיה באג'נדה של ה dev-team וברגעים קשים הוא ירתם למטרה.

מסכים לגמרי. לא לשכוח שמדובר בילד.

pomiki
24/12/09, 16:50
רגע ... אולי הוא התעצבן בגלל שלא עזרנו לו למצוא את הבלונים ההם? חחחחח

VIpERoren
24/12/09, 16:54
שטויות ,
מי עושה ריסט למכשיר בכלל אחרי שהוא עבר את כל ההתקנות שרוצים.
עושים את הכל הכל מול המחשב שעה שעתיים ועד סוף החיים של האייפון לא צריך לכבות אותו בככל במידה ועושים ריסט צריך כולה שיהיה מחשב ליד.
בסה"כ הפריצה הזו מאוד מספקת.

Omri David
24/12/09, 16:54
רגע ... אולי הוא התעצבן בגלל שלא עזרנו לו למצוא את הבלונים ההם? חחחחח

גם אני הייתי עצבני אם לא היה לי את הבלונים :)

----------------
Now playing: mms://213.8.138.13/100fm (http://www.foxytunes.com/artist/-/track/mms%3a++213.8.138.13+100fm)
via FoxyTunes (http://www.foxytunes.com/signatunes/)

GargaMel157
24/12/09, 16:58
קצת מבאס, גם חבל שהוא לא ממש כתב למה, אבל אני מבין אותו, לשבת ככה כל היום על לנסות לפרוץ את זה בלי לקבל שום שכר בתמורה או משו כזה...
נקווה שאיזושהי קבוצה אחרת תבוא עם הברקה ותמצא פתרון

oriX
24/12/09, 17:05
אורי אולי תגאל אותנו ותמצא אתה את הפריצה ??? ;)

אני אעבוד על זה בשבת :)

roey_j
24/12/09, 17:31
לדעתי הוא לא הצליח ופשוט החליט לוותר ולא סתם כי לא בא לו

amitrx
24/12/09, 17:39
דווקא יש מצב שהוא כן פרץ..
אם אני לא טועה גם על פריצת המודם הוא אמר שהוא לא עובד עליה ואין לו מושג לגבייה ואחרי שבוע הוא כבר שחרר את הבלק ריין..

חוץ מזה, קורה לא פעם שפתאום האייפון משתגע וצריך איזה אתחול..ככה שהפתרון היום לא ממש טוב.

goliver
24/12/09, 17:46
Apple נתנו לו משהו סגר איתם איזה עיסקה בגלל זה :)

Maor.S
24/12/09, 17:49
אייה
אבל אין יורש עצר?

ishaycc
24/12/09, 17:59
עכשיו כשהוא הצהיר שהוא לא הולך לעבוד על זה בטוח ינסו אנשים אחרים לפרוץ את זה אולי אפילו
תמורת כסף אבל לדעתי תצא פריצה פשוט צריך לחכות בסבלנות.

itzikkal
24/12/09, 18:05
פריצה בטוח תצא מתי שהוא ... זה רק עניין של זמן כמו תמיד

העניין שמי שורא טוב את מה שהוא רושם זה שהוא עדיין בכלל לא עבד עליה (על הפירצה) וכניראה כל העולם ואחותו מציקים לו אז הוא מתעצבן ... תעשו טובה ותנו לו מים קרים שיירגע ושישחרר פירצה חדשה ותמידית !!!:lol:

amazad
24/12/09, 18:32
פשוט שמישהוא יכתוב לו שהוא לא יצליח גם אם הוא ירצה...

תוך שניה הוא מחפש

EliranH
24/12/09, 18:50
חחח בידיוק, הבחור ילד, מספיק שמישהו ידליק אותו כמו שקרה בפריצה של המודם האחרון לסימפרי.

אבל לצעריף אני לא יודע כבר מה לחשוב, אם תצא פריצה בכלל אי פעם.
איזה עוד האקרים אנו מכירים שמנסים לפרוץ את העניין ? הדב טים עובדים או ישנים ?

lahavsh
24/12/09, 19:02
אחרי שהוא יאכל עוד בייגלה,ויראה עוד כמה סרטים,
ועוד קצת יתרמו לו,
מהשיעמום,הוא יפרוץ.
או שתצא גירסא 3.13 שתיתן לו תעסוקה מחדש.

mmgm
24/12/09, 19:05
חברים, אם מישהו פה היה יודע קצת אנגלית, הוא היה מבין שהבחור אמר שהוא לא עובד כרגע ומעולם לא עבד על הבוטרום החדש. הוא לא אמר שהוא לעולם לא יעבוד.

ofiredri
24/12/09, 19:06
apple נתנו לו משהו סגר איתם איזה עיסקה בגלל זה :)

נראה לי גם ...

xtrips
24/12/09, 19:16
עכשיו שנפח בעלי האייפון יגדל פי כמה אצלנו אני משער שהישועה תבוא מבין שורותינו.
הלא יש לנו האקרים גם בארץ, נכון?

thenrg1
24/12/09, 19:22
מאז האייפון הראשון קמו ונעלמו אינספור מפתחים שניסו לפרוץ את המודם ולמצוא פרצה ל JB, בסופו של יום מישהו תמיד שיחרר פריצה לשניים. אני בטוח שמישהו ירים את הכפפה וימצא פיתרון ל Bootrom.

עוד לא נכתב הקוד ע"י אדם, שאדם אחר לא פרץ.

DeanShemie
24/12/09, 19:35
פאק

oriX
24/12/09, 19:39
אייה
אבל אין יורש עצר?

חשבתי שאני יורש העצר :(

tomer1749
24/12/09, 20:01
אוי ואבוי לנו !
מה עשינו לך ג'ורג' ?
הdev team מפסיקים לעבוד, שאר הקבוצות לא מתקרבות לפריצה והגאון הראשי ג'ורג' אפילו לא מנסה לפרוץ את הbootroom החדש אבל הוא יודע שהוא יכול !

eldadmo
24/12/09, 20:51
לא רוצה, משמע לא יכול, משמע לא מצליח משמע "אף פעם לא עבדתי על זה".
אני אפתח חשבון בפיי פאל תתרמו לשם גסף ונשלח לו כמה בחורות שיעשו אותו שמח...
לפחות ככה הוא יזכה לאושר...

jangler9
24/12/09, 21:19
אני קניתי מאורנג את ה 3gs , איך אני יודע איזה גרסאת bootroom יש לי?
ומאיזה גרסה הפירצה דורשת אחרי כל reset שוב פירצה?

תודה

inokia95
24/12/09, 21:26
פשוט!:
נתנו את השכל לאיש הלא נכון...
למרות שאם הייתי במקומו בטוח ה"תהילה" (אם זה שימוש נכון במילה) הייתה עולה לי לראש וממזמן הייתי מוכר את הפריצה שלי ולא מפרסם אותה חינם.
חייב לומר שקהל האייפוניסטים(ותנו לי להמנות איתכם..)בעולם כולו נהיה די כפוי טובה,קונה אייפון,פורץ אותו בלי לשלם,מוריד בצורה בלתי חוקית משחקים ותוכנות שעמלו עליהם חודשים רבים,והוא מתלונן על זה שאחד לא רוצה לעשות את העבודת חינם המפרכת על חשבונו.
למרות זאת הייתי מצפה להודעה יותר מנומסת בטוויטר בסגנון "מצטער אבל אין לי זמן לעבוד על הפריצה\שקר אחר"..!

בכל מקרה ממש ממש לא מעודד הdev-team נהפכו להיות אנדר גראונד וממש לא שמענו מהם לאחרונה.
גם musclenerd (אם כתבתי נכונה) השותף לדב טים\מתחרה של ג'ורג' לא ממש מעיז לצייץ בנוגע לפריצה כנראה שאפל באמת התעלו על עצמם לראשונה.

Fearme
24/12/09, 21:43
מאז האייפון הראשון קמו ונעלמו אינספור מפתחים שניסו לפרוץ את המודם ולמצוא פרצה ל jb, בסופו של יום מישהו תמיד שיחרר פריצה לשניים. אני בטוח שמישהו ירים את הכפפה וימצא פיתרון ל bootrom.

עוד לא נכתב הקוד ע"י אדם, שאדם אחר לא פרץ.

מודם של 2.2.1?

dizel1024
24/12/09, 21:47
ילד

raphaelz
24/12/09, 21:50
מודם של 2.2.1?

זה רק בגלל שכבר התכוננו לגרסא 3
אם לא הייתה באופק גרסא 3 היו פורצים גם את 2.2.1

valersky
24/12/09, 21:55
אני מניח שתצא איזה פריצה לגירסא הבאה כאשר יצא אייפון 4g עוד חצי שנה..עכשיו הוא יפרוץ ואז אפל ישנו עוד משהו ושוב בעיה וזה רק עודמחצי שנה לחכות..אז חכן לאייפון הסא ואז בטוח תצא פריצה לגירסא 4..
3.1.3 אם תצא לא מאמין שתנעל
תמודם..אןלי כמה תיקונים קטנים אולי גם שיפוקים לעברית ביניהם..

valersky
24/12/09, 21:57
זה הכי הגיוני..למה לעבוד על משהו עכשיו כשכוד חצי שנה זה יכול ל יזרק לפח..מאמין שתיהיה עבודה מאסחבית אחרי יציאת 4g

Fearme
24/12/09, 22:02
זה רק בגלל שכבר התכוננו לגרסא 3
אם לא הייתה באופק גרסא 3 היו פורצים גם את 2.2.1

2.2.1 שוחררה בינואר, ורק ביולי יצאה 3.0. אני לא מאמין שציפו לגירסא החדשה חצי שנה, פשוט לא הצליחו לפרוץ אותה.

Nightfox
24/12/09, 22:07
יאללה נו...עוד יומיים הוא יכנס לקריז ויעשה פריצה חחח

THE DEER HUNTER
24/12/09, 22:15
‏geohot מכריז רשמית: " אני לא מתכוון לשחרר פריצה לבוטרום החדש!"

בשורות רעות לבעלי האייפון 3gs עם גירסת ה- bootrom החדשה ולבעלי הטאץ' 3gen. על פי הנראה geohot לא מתכוון לעבוד בכלל על גירסת פריצה חדשה שתאפשר פריצה תמידית לבעלי המכשירים הנ"ל.

‏http://iphoneindia.gyanin.com/wp-content/uploads/2009/10/geohot-blackra1n-480x365.png

בשורה רעה, גהוט הכריז זאת רשמית בטוויטר לכל מי שתכנן לחכות לפריצה שלו היא לא תגיע :( מדובר בחדשות רעות לכל בעלי ה- 3gs מעל שבוע 40 ובעלי הipod touch 3g שצריכים להריץ את תוכנת הפריצה blackra1n בכל פעם מחדש אחרי כיבוי והדלקה של המכשיר.

הבעיה היא שרוב רוכשי האייפון הישראליים שרכשו את מכשירם לאחרונה מאחת מחברות הסלולר הישראליות קיבלו מכשירים שיוצרו מעל שבוע 40 כך שהדבר נוגע בעיקר אליהם שאליהם מצטרפים גם עשרות (אם לא יותר) אייפונרים שרכשו את מכשירם בחודשים האחרונים בחו"ל.

http://img.skitch.com/20091224-1ec7ayap3fa25yw999xu3uqdna.render.png
היי
התכוונת מ-שבוע 39 שבוע 40 כבר עם החדש
הלא כן?

eden
24/12/09, 22:28
רק אני חושבת שצריך להודות לו על מה שהוא עשה עד עכשיו?

Fearme
24/12/09, 22:36

את האמת שלא, אני מאוד מעריך את האדם, שוויתר על הרבה מזמנו בשביל שכמה אנשים יגידו לו:

שידחוף אצבע לתחת הבולבולן הקטן ימות העולם אני יתרום לו שקל..

ואם היה באפשרותי בהחלט הייתי תורם לו. אבל ככה זה ישראלים, נותנים להם אצבע, לוקחים את כל היד.

אלעד יפת
24/12/09, 23:07
תרמתי לו עשרה דולר שניה אחרי שsn0w העלה לי סיגנל של סלקום על המסך, מי שמעריך יודע איך להראות את זה, לכל השאר מגיע להשאר תקועים, לטעמי...

eden
24/12/09, 23:10
איזה מבאס זה לראות שאנשים מוכרים את הפריצה שלו ביוקר...

ItaiHay
24/12/09, 23:29
הוא הודיע את זה כבר מלפני חודש. ממש אחרי שלא זכה בתחרות הזאת.

הידיעה מאכזבת אבל צפוייה.

mr-anderson
25/12/09, 01:10
א. האם נאמר מדוע הבחור לא ירצה לנסות לעבוד על פריצה מלאה?? נראה לי הבחור קיבל תביעה מאפל, זה לא יפתיע אותי... הם יכולים להיכנס בו ח-ז-ק על זה
ב. האם מישהו חוץ ממנו מנסה לעבוד על פריצה מלאה?? אולי נקים אנחנו קבוצה כזאת ונפרוץ אותו במלואו?? נתיש סייפרס אוריקס ופומיקי יצליחו על בטוח :)

SAGSAG92
25/12/09, 01:35
איזה באסה .. התבאסתי... אוף .. מה לעשות ריסטור ? טוב בנתייים לא ניראה איך נסתדר.. נקנה בטרייה ניידת גם ..
מה עם dev איזה באסה יואוו איך חיכיתי לזהה

lokopo
25/12/09, 01:38
א. האם נאמר מדוע הבחור לא ירצה לנסות לעבוד על פריצה מלאה?? נראה לי הבחור קיבל תביעה מאפל, זה לא יפתיע אותי... הם יכולים להיכנס בו ח-ז-ק על זה
ב. האם מישהו חוץ ממנו מנסה לעבוד על פריצה מלאה?? אולי נקים אנחנו קבוצה כזאת ונפרוץ אותו במלואו?? נתיש סייפרס אוריקס ופומיקי יצליחו על בטוח :)

הם לא יכולים להכנס בו על כלום.
הפריצה היא חוקית לחלוטין! פריצת והעלאת משחקים לרשת היא לא חוקית.
לא יודע איזה רוב יש לאפל בסנאט האמריקאי אבל קשה לי להאמין שהם יצליחו להפוך את הפריצה ללא חוקית.
ב. ניקח את זה כהומור, אבל לא נראה לי שהם יודעים אפילו מאיפה להתחיל. Xd.

SAGSAG92
25/12/09, 01:46
לדעתי עשו איתו איזה עסקה .. הבחור גאון .. זה יהיה שווה להם ..
אני עדיין בשוק.. כי גם הבטרייה של האייפון די מאכזבת..

srmr
25/12/09, 01:47
פורסם כאן לאחרונה שהוא שלח קורות חיים לאפל כשהם חיפשו מומחי אבטחה, אז אולי הוא פשוט עבר צד...

Benitez
25/12/09, 02:06
פורסם כאן לאחרונה שהוא שלח קורות חיים לאפל כשהם חיפשו מומחי אבטחה, אז אולי הוא פשוט עבר צד...

לא עבר צד ולא נעליים .
הוא שלח את הקו"ח בתור בדיחה.
כנראה שסתם אין לבנאדם חשק לפרוץ וכמה שזה מבאס, מותר לו.
לא יאמן אמנם אבל יש לו חיים מעבר לאייפון..

Omri David
25/12/09, 02:07
הוא הלך עכשיו שוב לנסות לפרוץ את ps3 הוא אחד שאוהב אתגרים :)

c444
25/12/09, 08:58
בואו נתאחד כולנו לקבוצה ישראלית "Isra-dev" ונשחרר לראשונה פריצה עברית.

נחפש את הקובץ במכשיר שאחראי על בוט רום ונעשה בו שטויות...חחח..
נמיר אותו, נסובב אותו, נשנה אותו, נמחק לו, נהפוך, נוסיף.... עד שיעבוד...
:) :)
(אני צוחק, זה בטוח לא עובד ככה...)

אולי לשנות למכשיר את הנתיב לבוט רום הדפוק לבוט רום חדש שאנחנו ניצור...

Cyphers
25/12/09, 10:08
אולי לשנות למכשיר את הנתיב לבוט רום הדפוק לבוט רום חדש שאנחנו ניצור...

אתה מודע לכך שזה רכיב זכרון read-only שמכיל קוד ספציפי ואתה לא יכול פשוט "לשנות את הנתיב"?

bixente
25/12/09, 10:37
לפי מה שקראתי הוא ימשיך לעבוד על ps3.
ובאמת חבל אני לא קניתי את האיפון שלי בחברות אלא מייבוא פרטי יש לי והוא מהבוטרום החדש ואם אין פריצה מלאה אני לא יחשוב לפרוץ.

חבל...

1. אפשר קישור לכתבה?
2. האם זה רציני? הוא כבר ניסה ונכשל (כמו כולם) לפרוץ את ps3 ?
לא ידעתי.

Slidead
25/12/09, 11:13
אני לא מבין מה הסיפור?
א. הוא לא הבן אדם היחיד בעולם שמסוגל לפרוץ את זה?
ב. הוא בעצמו לא אמר שהוא לא יפרוץ את זה.

Jonman
25/12/09, 11:36
לפי מה שהבנתי אין כרגע פריצה למכשירי ה-3gs שהגיעו לחברות הסלולר בארץ. אבל מה קורה עם מכשירי אייפון ה- 3g 8GB שהגיעו לחברות הסלולר בארץ? להם כן יש את הפריצה של הבוטרום?

oriki77
25/12/09, 11:46
ממש לא מבין למה כולם בלחץ.

לא נולד מכשיר אלקטרוני שלא נפרץ, וכן גם PS3 יפרץ, אתם יכולים להיות בטוחים, אני לא דואג, אם זה לא יהיה Geohot אז זה יהיה מישהו אחר, הוא לא היה משהו יחודי שלא היה, רק עוד האקר מעולה.
בכל אופן אני מודה לו על מה שהוא עשה בשביל קהילת האייפונים עד עכשיו.

rongot84
25/12/09, 11:55
כשאתם אומרים ps3, על מה אתם מדברים??

אני מכיר רק דבר אחד בשם ps3...
playstation 3

האם על זה מדובר?

gayala
25/12/09, 11:56
הוא סתם מגעיל! כולם חשבו ילד פלא יביא גאולה לאייפון.. בסוף דפק את כולם

natish
25/12/09, 12:03
קצת מבאס, גם חבל שהוא לא ממש כתב למה, אבל אני מבין אותו, לשבת ככה כל היום על לנסות לפרוץ את זה בלי לקבל שום שכר בתמורה או משו כזה...
נקווה שאיזושהי קבוצה אחרת תבוא עם הברקה ותמצא פתרון

בלי שכר? הבחור עשה יותר כסף מתרומות מאשר אמא תרזה...
אל תרחם עליו זה לא שהוא מסכן, אם זיברי עשה ים של כסף מתרומות לתוכנה המצ'וקמקת שלו דאז אז GeoHot עשה פי כמה וכמה יותר.

את לא לבד :)

בכל אופן לכל מי שמלכלך עליו אז האפס הוא אתם... הייתם מוכנים לנשק לו את התחת כשהוא שיחרר את הפריצה לגירסת המודם האחרונה ופתאום עכשיו החלטתם שהוא *****? משהו קבע שהבחור הזה חייב לכם משהו? תגידו תודה שלפחות יש לכם מכשיר שמיש ולא איזה בלטה במגירה שעלתה לכם כמה אלפי שקלים.

talproject
25/12/09, 12:09
איזה מזל שקניתי את האייפון שלי ב1 ביולי d:

gironimo
25/12/09, 12:31
אני מקווה שמישהו יגיע להודעה שלי אחרי כל הדיבורים על ההודעה.
אפשר להשתמש בפריצה שלו גם למכשירים החדשים שנמכרים בישראל. מורידים אותה מ http://www.blackra1n.com/ מריצים כשאייפון מחובר למחשב וזהו. נכון, היא לא מושלמת כי אם מכבים או מאתחלים את המכשיר אז הוא ננעל וצריך להריץ שוב, אבל כל התוכנות והמידע נשארים ולא נמחקים, אז בסך הכל מי שלא מאתחל כל יום או מכבה כל הזמן לא ירגיש בזה בכלל. אני עובד עם הפריצה כולל ה UNLOCK שבא ביחד איתה (רק על זה מגיע לתרום לו). אני ממליץ לכולם להשתמש בפריצה, ומידה ולא תהיו מרוצים פשטו תשחזרו מה ITUNES לגרסא המקורית וזהו.

יום טוב.

nafroman
25/12/09, 13:10
זה בטח ממש מבאס את כל הקונים הישראלים שקנו בתקווה לפרוץ אותו..
אבל יש בזה משהו אירוני של עד שזה מגיע סוף סוף לארצנו הקטנה, אז זה מגיע בגרסה ללא פריצה זמינה.. למען האמת אם לחשוב כמשווק ישראלי ממוצע שניה זה מעכב מכירות במקום לעודד אותן
וזה בטוח מתסכל גם את חברות הסלולאר שיודעות שהצרכן הישראלי עפ"י רוב לא רוכש מוצרים כאלה
שאי אפשר לפרוץ אותם/להתקין עליהם דברים באופן חופשי .

אם זה מעודד מישהו גם עם אייפון שלי שהוא שבוע 38 שקניתי אותו simfree
לא מזמן באוק' , הייתי צריך לחכות איזה שלוש שבועות עד ש geohot הוציא את black ra1n .
כל דבר כזה סופו להיפרץ , השאלה ע"י מי ומתי .

לגבי geohot ומה שנאמר פה שהוא בטח לא הצליח לפרוץ ובגלל זה הוא אומר ככה,
הבן אדם מלך אמיתי ואני מאמין לו ב100% , הוא ציין פעם בעבר שמה שמתסכל אותו ויגרום לו לשקול האם להמשיך ולבמשחק חתול/עכבר הזה עם אפל
זה שכל פריצה שלו אח"כ נמכרת תמורת כסף ע"י אנשים חמדנים .

מילה לכל אלה שחיכו עד עכשיו כדי שזה יגיע לארץ,הצעה שלי חכו עוד קצת.. או שתצא פריצה ואז זה יהיה יותר כדאי.. או שיצא המכשיר החדש בקיץ (ככה אומרים) .. ואז תוכלו לקנות 3gs במחיר זול יותר
או שתקנו את החדש .

ItaiHay
11/03/10, 20:15
:):):)

ffff

אני מת על ספאמרים!!! :) ברוך הבא לרשימת הBanned!

עומר חרמש
11/03/10, 20:27
בתור אחד שהאייפון שלו הוא כרגע אייפוד טאצ?: הוא בן אדם ענק ואני מצדיע לו.
נמשיך לחכות בקוצר רוח ובדריכות,אבל כן ירבו אנשים כמו הג?ורג? הזה.
אין לאיש את הזכות לבוא אליו בחצי תלונה.
מה שכן,הלוואי והיה קיים מנגנון שיזרים את הכסף ישירות אליו,ולא לכל מיני שרלטנים.
אני הייתי משלם לו בכיף,ותורם לו כסף גם כשהמכשיר יחזור למה שהיה כשקניתי אותו.
נכון שכל יום זה ציפיות למשהו שיקרה ובנתיים לא קורה,אבל זו עזות מצח וחוצפה לבוא אל האנשים האלה שכבר עזרו למיליוני אנשים,בתלונות.

stinger_04
13/03/10, 09:13
ציטוט שלו מתוך כתבה של וואלה....

"ב-Dev-Team רצו לחכות כיוון שפחדו כי אפל תחסום את חור האבטחה בו הם משתמשים, ותצריך פיתוח מחודש. GeoHot, לעומת זאת, פרסם הודעה בה כתב "לא ככה משחקים. אנחנו משחררים, אפל מתקנת, אנחנו מוצאים חורים חדשים. לא שווה לחכות כי אולי מצאתם את החור האחרון באייפון. איזה חור אחרון... זה לא גולף. אני אמצא אחד חדש בשבוע הבא"."

הילד הבין שזה כן לשחק גולף או מה ?
אולי גם הוא בגד כמו טייגר וודס בחברה שלו עם עוד עשרים בנות...

ואגב אני עם מכשיר לא פרוץ והחיים לא כאלה נוראיים...להפך המכשיר זז יותר טוב והכל בא על מקומו בשלום בלי תקיעות מיותרות וכאלה....אבל נו...יש כאלה שממש רוצים לשים ערכת נושא על האייפון שלהם (: