מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חדירת לכלוך לאייפוד

Xedrom
24/12/09, 14:18
שלום,

קניתי אייפוד טאץ' דור 3 32GB לפני חודשיים בערך ובדויק היום בדרך מבית ספר גיליתי איזה נקודה מעצבנת שלא יורדת מהמסך. אני מנסה להוריד אותה ופתאום קולט שהיא בכלל מעבר לזכוכית, זאת אומרת על המסך עצמו. כבר לפני שזה קרה, שמתי שהפינה השמאלית התחתונה של אייפוד יוצרת חריץ (לא שבר) קטן כאשר אני מפעיל עליה קצת לחץ. חשוב לי להבהיר: זהו לא פיקסל שרוף או לבן, כיביתי ובדקתי.
עם המצב הזה אני יוכל לחיות אבל אני פוחד שיחדור עוד לכלוך ואני לא יודע מה לעשות לגבי זה. :confused:

תודה מראש! ;)

Roy.c
24/12/09, 14:52
שמע, היה לי מקרה דומה מזמן שקניתי לי את הטאץ' שלי. הקטע הוא שלי באמת היה פיקסל שרוף ובאופיס דיפו החליפו לי אותו בלי להתרגש יותר מדי...
אני לא כל הבנתי מה הקטע של החריץ שהוא לא שבר במסך -אז מה זה יכול להיות??
אניי מציע שתיקח אותו לבדיקה אצל מי שקנית אותו ותשאל לפשר הבעיה?

רועי.

Xedrom
24/12/09, 16:13
תודה על התגובה המהירה.

לגבי החריץ: הכוונה הייתה שכשמפעילים לחץ על אזורים אחרים באייפוד, הזכוכית לא יורדת כלפי מטה ומרגישים שיש משהו שמחזיק אותה. במקרה הזה כשמפעילים לחץ על הפינה הספציפית הזו זה כאילו חלול מתחת והזכוכית יורדת ויוצרת חריץ.:(

קראתי בפורומים של אפל על מישהו בדיוק עם הבעיה הזו ובאמת החליפו לו את האייפוד, העניין הוא שאצלי זה רק מתחיל ולא מפריע ואולי פשוט לקנות איזשהו נרתיק (כן אני מסתובב עם אייפוד לא מוגן לחלוטין:rolleyes:) יפתור את הבעיה? חשבתי על SwitchEasy NeoTouch.

TALTOL15
24/12/09, 16:41
במידה והiPod שלך עדיין באחריות תלך להחליף אותו.
עצם העובדה שנכנס עכשיו לכלוך זה אומר שייכנסו עוד לכלוכים בעתיד.

נרתיק לא יעזור לך כי בiPod יש חריץ שדרכו הלכלוך נכנס וזה מצב לא תקין.

TALTOL15
24/12/09, 19:34
תתקשר לiDigital תן להם את הסירייאל של המכשיר (אפשר לראות את הסרייאל בחיבור המכשיר לאייטונס בכרטיסיית "Summary" ותשאל אותם מה אתה יכול לעשות.
מספר הטלפון של שירות הלקוחות של iDigital: 03-9005355

Xedrom
24/12/09, 19:39
אני לא קניתי את האייפוד מiDigital אלא מ-K.S.P חדרה, זה משנה?

*מצאתי את תעודת האחריות